The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 14-04-2012
яската яската не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2012
Мнения: 22
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Проблем с цифровата телевизия-засича

От около 2 седмица съм на цифрова телевизия на Виваком и още отначало от време на време ми засича телевизията или се губи за кратко...300 пъти идваха техници,смениха ми окото,после и приемника,но продължава да засича.Техниците казаха че понеже съм на ниско(2 етаж) и дава смущения от таксита и трябва да се качи чинията на покрива,но там не мога защото хората са си правили ремонт и както и да е не мога а и съм сигурен че не е от смущения защото 3 часа вечерта пак може да ми засече когато няма никакви коли,същевременно в най-голямото движение нямам грижи,та съм сигурен че не е от това но мога ли да изляза с тях на глава...не.Вече ми писна да плащам и накрая да не получавам качество...а и много приемници виждам и на 1-я етаж и хората си нямат проблеми.Та някой има ли някаква идея ,та като дойдат техници направо да им кажа,защото май са пишман техници.Сменят колкото да отразят дейност.Ако някой има някаква идея да пиши,че и не мога да се махна,имам си договор за цяла година,но от сега нямам търпение да изтече.Благодаря ви предварително.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14-04-2012
Аватара на АзКлавдий
АзКлавдий АзКлавдий не е на линия
先生
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 154
Благодари: 0
Получил благодарност:
4 пъти в 3 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
Wink

ти щто не питащ преди да взимаш ? при тех е така да беше зел на сатбг е друго
__________________
виетнамче и 1/2
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14-04-2012
яската яската не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2012
Мнения: 22
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ами защото си нямах идея че може да им пречи това,а и както казаха други хора пак на виваком на 1-и етаж няма проблем...а и ако е важно съм с 2 приемника и на двата засича,като често се случва втория да губи говор и трябва да се рестрартира.Дано има някакво решение защото със сигурност не е от височината.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14-04-2012
Аватара на АзКлавдий
АзКлавдий АзКлавдий не е на линия
先生
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 154
Благодари: 0
Получил благодарност:
4 пъти в 3 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
Wink

проблема е оператора според мен , и други хора се оплакват от него ако имащ възможност махай се от тех в сат бг за 40 лв гледаш пак на 2 премника са не знам кво плащаш и при тех има много ХД канали ако ти е хубав телевизора ще се родиш успех
__________________
виетнамче и 1/2
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14-04-2012
Аватара на кокович
кокович кокович не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 919
Благодари: 560
Получил благодарност:
446 пъти в 259 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 2
По подразбиране

И какво сега? Такситата смущават , спира говора и след рестарт тръгва.
Данеби като рестартираш да усещат бакшишите и да се махат около вас че тръгва всичко?
Тея техници направо са уникати.Като видят някой който не разбира и го качват на черешата.
Аз, на твое място, профилактично бих отишъл първо в офис на виваком и ще пусна една жалба с входящ номер ,1че не съм доволен от услугата и не ти предоставят това за което си си платил и ако не се оправи това ,ще поискаш да ти прекратят договора.
След това тормози техниците до последно.... да сменят ако искат и спътника, но да ти доставят това за което си плащаш.
Добре ,че прекратих всякакви взаимоотношения с виваком-- като гледам при тях нищо не върви към добро.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14-04-2012
сарандов сарандов не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 304
Благодари: 4
Получил благодарност:
22 пъти в 18 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Проблема е ,че или няма пряка видимос или от монтажа на антената ако е всичко както трябва няма грешка,аз съм много доволен.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14-04-2012
shamarasat shamarasat не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 517
Благодари: 430
Получил благодарност:
119 пъти в 92 поста
Сваляния: 58
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от яската Вижте мненията
От около 2 седмица съм на цифрова телевизия на Виваком и още отначало от време на време ми засича телевизията или се губи за кратко...300 пъти идваха техници,смениха ми окото,после и приемника,но продължава да засича.Техниците казаха че понеже съм на ниско(2 етаж) и дава смущения от таксита и трябва да се качи чинията на покрива,но там не мога защото хората са си правили ремонт и както и да е не мога а и съм сигурен че не е от смущения защото 3 часа вечерта пак може да ми засече когато няма никакви коли,същевременно в най-голямото движение нямам грижи,та съм сигурен че не е от това но мога ли да изляза с тях на глава...не.Вече ми писна да плащам и накрая да не получавам качество...а и много приемници виждам и на 1-я етаж и хората си нямат проблеми.Та някой има ли някаква идея ,та като дойдат техници направо да им кажа,защото май са пишман техници.Сменят колкото да отразят дейност.Ако някой има някаква идея да пиши,че и не мога да се махна,имам си договор за цяла година,но от сега нямам търпение да изтече.Благодаря ви предварително.
След като немогат да я нагласят решението е едно - минавай на друг оператор. Намери къде се намира сигнал-индикатора и кажи поне какви децибели изкарваш - може и да помогне някой.Ако знам да ти кажа ама с вивакомски ресивър не съм си имал работа все още.

Последно редактирано от shamarasat : 14-04-2012 на 16:08
Отговори с цитат
  #8  
Стар 14-04-2012
Аватара на slaitt
slaitt slaitt не е на линия
|Луд умора няма|
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 1,087
Благодари: 300
Получил благодарност:
196 пъти в 151 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Проблема е при теб пред моята чиния е чисто небето няма никакви сгради на 4ти етаж съм до главното шосе и няма никакви насичания дори при силен вятър какъвто тук във Сливен има често чинията ми се мърда от него но няма и грам насичане
Отговори с цитат
  #9  
Стар 14-04-2012
яската яската не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2012
Мнения: 22
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ако можех щях веднага да се махна,но 1 година договор.Не мога да си представя цяла година така да гледам.То не е много често,но всеки път различно и не знам.Аман...защита на потребителя се чудя дали д ане отида,защото като подписвах договор никой не ми каза че ще искат да ми слагат чинията на покрива на блока щото видиш ли такситата дават смушение,нищо че такси няма наоколо и пак дава смущение.Тея техници само идват и...нищо.Дали ще има някакъв резултат ако отида да пусна жалба при защита на потребителя,макар че това е България и незнам дали е защита на потребителя или на монополиста.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 14-04-2012
shamarasat shamarasat не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 517
Благодари: 430
Получил благодарност:
119 пъти в 92 поста
Сваляния: 58
Ъплоуди: 0
По подразбиране

От жалбата май файда няма а я кажи какви децибели изкарваш
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
проблем, телевизиязасича, Цифровата


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Честоти и параметри на цифровата телевизия на СКК полплам Кабелни [DVB-C] оператори в България 437 10-10-2012 16:35
Опит за конкуренция при цифровата телевизия ТИНТИН ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 4 15-10-2011 01:49
Проблем с цифровата на Евроком! Kofraja Кабелни [DVB-C] оператори в България 3 20-11-2009 17:56
Честоти и параметри на цифровата телевизия на СКК AphexTwin Кабелни [DVB-C] оператори в България 2 07-07-2009 11:35
През май, Astra Германия започва голяма кампания за цифровата телевизия berks Новини 0 25-04-2009 18:25


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:11.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.