The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #81  
Стар 14-06-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Аз съм трезвенник и не ходя на сбирки, за да не се излагам, като пия само кола и минерална вода, дори и на форумните сбирки тука в Испания.
Направили ????, това което си направил , за да не се срине и не се критикува , трябва да се поддържа и усъвършенствува, за да печели престиж и надскочи конкуренцията.
Именно безхаберието и непочетенността убива удоволствието, това е което демонстрират в много от упоменатите случаи служителите на коментирания Оператор
Отговори с цитат
  #82  
Стар 14-06-2015
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Аз съм трезвенник и не ходя на сбирки, за да не се излагам, като пия само кола и минерална вода, дори и на форумните сбирки тука в Испания.
Направили ????, това което си направил , за да не се срине и не се критикува , трябва да се поддържа и усъвършенствува, за да печели престиж и надскочи конкуренцията.
Именно безхаберието и ""(непочетенността)"" убива удоволствието, това е което демонстрират в много от упоменатите случаи служителите на коментирания Оператор
(непочетенността)
Да ти покажа,че всеки греши.
И това да не можеш или да не искаш да оцениш по достойнство е признак или на комплексарщина или на .....
Аз спирам до тук защото съм от село,не съм софиянец с извинение към софиянци защото не мисля че да си софиянец е нещо лошо.
__________________
Когато си умрял, не знаеш, че си мъртъв. Трудно е само за останалите.
Същото е и когато си тъп!

Последно редактирано от njor : 14-06-2015 на 18:06
Отговори с цитат
  #83  
Стар 14-06-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Оценя се Колега по достойнство нещо , което в продължителен период на използуване, са се допускали грешки от предлагащия услугата и както казваме, без значение от село ,град или паланка , за всяка грешка има и прошка, но когато с времето, грешките не намаляват , а се повтарят и увеличават , и ползуващия не вижда подобрение , а също така незаинтерисованост и безпардонно отношение от страна на предлагащия, ВалчоП каза ,разликата е ,че ние балканските нации сме с по агресивен подход ,за който не е нужно да се извиняваме , след като получаваме безхаберно отношение от предлагащия , на който надлежно и в срок заплащаме за предложената услуга и не я получаваме, питам , за кой ли път.?
Нямам ,някакъв задочен спор с теб ,нито определям хората по месторождение,интелегентността не се определя от тоя фактор.
Казвам и подчертавам, това ,което са направили Булсатком, с простъпките си през годините всячески се опитват да обезличат,точно това,което би трябвало да оценим по достойнство, няма как да го направим ,точно поради тяхното отношение към нас потребителите
И я ,що да видим: HBO сега работи, въпроса е до колко часа ,тая вечер...............

Последно редактирано от Neo64 : 14-06-2015 на 18:34
Отговори с цитат
  #84  
Стар 14-06-2015
Стефо Стефо не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2013
Мнения: 253
Благодари: 336
Получил благодарност:
92 пъти в 42 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от БониБо Вижте мненията
Аз пък се чудя какво толкова му плащате на тоя HBO
Програмната схема ама въобще ни ми грабва окото - имам чувството, че е канал с наети видео касети от зората на кабеларките - един и същи филм в продължение на месеци го въртят хах
Е чат-пат пускат и някой сериал /Game of Thrones/ ... но спокойно можеш да си спестиш тия 10 лв. + 5 лв. за Cinemax, всеки месец и да намериш друг вариант да ги гледаш Иначе, като цяло, дори като ми ги пускаха безплатно не съм намирал нещо за гледане и не съм се заглеждал в него ... камоли да дам 10 лв. за него!

Последно редактирано от Стефо : 14-06-2015 на 20:11
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Стефо за този полезен пост :
БониБо (14-06-2015)
  #85  
Стар 14-06-2015
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,409
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Да се вземат в ръце. В момента сме на море в Бургас и от няколко дни гледам Виваком IPTV, като изключим, че боксът е с някакъв проблем и когато спра и пусна ТВ-то, има един лаг на всички канали през около 5 секунди, качеството на Виваком е отлично. Мога да го сравня само с Кулбокс в Пловдив, които ползвам от известно време. Боксът на Виваком е някакъв Хуауей, с много удобно дистанционно, сменя ИЗКЛЮЧИТЕЛНО БЪРЗО каналите и картината е много, ама много добра. Чак им се чудя на Виваком, ми пуснете само един ХД пакет и който иска да го плаща, а не 10 пакета и хората да се дразнят, че тоя канал е там, оня тук и в крайна сметка да избират друг оператор. Услугата е FTTH, като нета е някакви 20 или 30 мегабита и е далече под това, което ползвам в Пловдив, а именно 100 мегабита симетрично, но това не е проблем. Знаех, че IPTV-то им е добро, но наистина се изненадах, че е толкова добро. Като забележка - BGMusicChannel и BOX не са в HD, което е грозно, щото ги има в HD и не знам защото са пуснали SD версиите, както и повторенията на канали в SD и HD, което е тъпо,а ма тъпо и май това са ми забележките. Искрено се кефя на FoxHD, който при Кулбокс нямам, тоест имам, но SD варианта на канала.
Отговори с цитат
  #86  
Стар 14-06-2015
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,852
Благодари: 1,722
Получил благодарност:
5,163 пъти в 2,326 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

В момета пак няма HBO пакет!
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #87  
Стар 14-06-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Без да се заяждам , днес много издържаха, е и как да го наречем това , ако не ебавка, иначе пакетите ги плащам или за 6 месеца , или за година напреди поне 75% от тия зад граница са на същия почин
И ,когато някой се ебава с теб , рано или късно или му теглиш майната , или ............., просто няма как да се отнасяш с достйнство към негова милост

Последно редактирано от Neo64 : 14-06-2015 на 22:24
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Neo64 за този полезен пост
Iliyan N (15-06-2015), Гепарда7472 (14-06-2015)
  #88  
Стар 14-06-2015
антена антена не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 1,112
Благодари: 7
Получил благодарност:
118 пъти в 70 поста
Сваляния: 186
Ъплоуди: 4
Cool

cinemax и HBO иска authorization key
Отговори с цитат
  #89  
Стар 14-06-2015
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Всяка вечер по това време гаснат и трите канала.

__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Отговори с цитат
  #90  
Стар 14-06-2015
антена антена не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 1,112
Благодари: 7
Получил благодарност:
118 пъти в 70 поста
Сваляния: 186
Ъплоуди: 4
Question

тъкмо исках да гледам как да си дресиращ дракон и не..
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
hbo, Да, няма, повече, предлага, се, Спря


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 6 (0 членове и 6 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
BTV action спря в мрежата на Blizoo дрим ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 42 26-05-2013 17:50
Спря токът в Мюнхен... ВалчоП Дъра-Бъра 30 15-11-2012 20:24
Була спря наполовина PayNera ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 17 22-01-2012 17:41
BNT World спря излъчване от 16Е???? berks Български програми на останалите спътници 10 01-05-2011 13:53
Телевизията на Виваком спря...... alexi ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 111 30-11-2010 23:58


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:26.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.