The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 28-03-2021
Аватара на Сплендор
Сплендор Сплендор не е на линия
splendor
 

Дата на присъединяване: Mar 2021
Мнения: 285
Благодари: 0
Получил благодарност:
80 пъти в 68 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
@Сплендор, сигурен ли си, че приятеля ти е бил абонат на булсат, а не на а1, а той дали е сигурен? Извинявай за тъпия въпрос, но само ти даваш някаква адекватна информация към момента.
Първоначално и аз си помислих за нещо като "виртуален оператор", каквато практика има при мобилните - създава си билинг и ползва мрежата и ресурса на съществуващ такъв.
Както писах по-горе, той ми е колега а не приятел, точно това е и причината да не мога да го захвана с въпросите. Просто той се похвали пред колегите и при думата Поларис ми светна веднага, червената лампа.
Мен също ме интересува, какво ще стане с булсата, понеже съм доволен от техният нет и поне засега не мисля да ги сменям.

Ако беше внимавал в предните ми постове, щеше да забележиш, че бях писал, че той е питал техниците къде е хобито, което ако не се лъжа се излъчва само от Булсат, и те са му казали, че скоро щели да му го пуснат. Силно ме съмнява да е на А1 понеже Булсат си е класика в селата. Като цяло всичко ще се разбере като се видим, но с неговата отпуска ще е най рано след 2 седмици.
По напред в темата друг съфорумец писа, че дългогодишен техник на Булсатком се разкарвал с кола брандиран на Поларис, та може и той да даде яснота.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Сплендор за този полезен пост :
vasilstf (28-03-2021)
  #62  
Стар 28-03-2021
аас аас не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Мнения: 616
Благодари: 12
Получил благодарност:
257 пъти в 133 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Нали са взели приемници на булсата!

Сега е момента Макс да изключи кретенския хевк и местенето ще започне!
А както е планирал да пусне безплатно другия Поларис,истинския към абонамента на неосат,както върви на картите на сърбите,направо ще изкърти ефира с 300 канала от които 100 в HD и 30 порняги!
Надцакването да започне!
Той истинския сръбски Поларис отдавна е продаден на Телеком Сърбия , ако не бъркам. Та какво ще пусне Заека?
Отговори с цитат
  #63  
Стар 28-03-2021
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,389
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,115 пъти в 2,902 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Глупости приказваш,Поларис е негов!В пакета на Поларис върви целия Неосат без хевка!
А мсат в Сърбия по същия начин тръгнали да събират приемниците на Поларис,звъняли на собствениците, да им ги сменят и да им въртят антените към 23!
Отговори с цитат
  #64  
Стар 28-03-2021
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Яко схеми,а тука в Испания с тея 70 ефирни безплатни програми,ще си замине и последният Испански сателитен оператор,да не говориме,че и кабеларките отдавна заминаха!Интересното е че във България явно клиентите са в изобилие,защото всеки ден се роят нови оператори!
__________________
На похлупака му намерих глупака!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на фокус за този полезен пост :
111111 (29-03-2021)
  #65  
Стар 28-03-2021
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,155
Благодари: 565
Получил благодарност:
775 пъти в 526 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Глупости приказваш,Поларис е негов!В пакета на Поларис върви целия Неосат без хевка!
А мсат в Сърбия по същия начин тръгнали да събират приемниците на Поларис,звъняли на собствениците, да им ги сменят и да им въртят антените към 23!
Ако наистина е негов, може да им спретне едно доста сериозно дело и да ги приключи още преди да са тръгнали. За използване на запазена търговска марка, ако е регистрирал сръбския поларис като такава.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #66  
Стар 28-03-2021
аас аас не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Мнения: 616
Благодари: 12
Получил благодарност:
257 пъти в 133 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Глупости на търкалета. Какво ще спретне заека? Едно голямо нищо. Марката е регистрирана на 08.02.2021г и не е на зайко байко.
Впрочем настоящ собственик на Поларис се води Валентин Делчев - Димитровград.
Пълномощници за марката пък са били тези имена:

Здравка Костадинова-Вълчева Стара Загора и
Деян Иванов - София
Някой ако ги знае като имена може да внесе яснота. Да не са близки роднини на Генчев?

Последно редактирано от аас : 28-03-2021 на 01:08
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на аас за този полезен пост :
polomski (28-03-2021)
  #67  
Стар 28-03-2021
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,155
Благодари: 565
Получил благодарност:
775 пъти в 526 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от аас Вижте мненията
Глупости на търкалета. Какво ще спретне заека? Едно голямо нищо. Марката е регистрирана на 08.02.2021г и не е на зайко байко.
Впрочем настоящ собственик на Поларис се води Валентин Делчев - Димитровград.
Пълномощници за марката пък са били тези имена:

Здравка Костадинова-Вълчева Стара Загора и
Деян Иванов - София
Някой ако ги знае като имена може да внесе яснота. Да не са близки роднини на Генчев?
Бе то и аз мога да регистрирам фирма с търговска марка Movistar +, Canal + или Polsat със сходно име и предмет на дейност, нали. Какво като е в друга държава. Има си комисии които трябва да следят за това.
А аз да тръгна да събирам приемници на а1, булсат или виваком... сещай се какво ще ме направят после...

Всичко е уредено вече под масата, остава да гадаем и да чакаме докато разберем какво наистина става.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #68  
Стар 28-03-2021
аас аас не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Мнения: 616
Благодари: 12
Получил благодарност:
257 пъти в 133 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз не говоря за регистрация на фирма, а за търговска марка. Двете неща са различни.. ти можеш да си регистрираш фирма Верея ООД, ама я продавай кисело мляко с тяхното име и марка.

А тук е от ясно по-ясно. Булсата го дърпат отвякъде Каролев,Русев Виваком от една страна и Генчев и ПИБ от друга. Поларис е на Генчев.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на аас за този полезен пост :
wassl (28-03-2021)
  #69  
Стар 28-03-2021
ХаМаВ ХаМаВ не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2020
Мнения: 53
Благодари: 0
Получил благодарност:
20 пъти в 15 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Виртуален оператор, ползва Nagra и ще плаща на А1. Това е мое мнение, но така изглежда. А кой, стои зад него, ще разберем скоро
Отговори с цитат
  #70  
Стар 28-03-2021
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,389
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,115 пъти в 2,902 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране Да обясняваш на прост чорбар.......

Цитирай:
Първоначално написано от аас Вижте мненията
Глупости на търкалета. Какво ще спретне заека? Едно голямо нищо. Марката е регистрирана на 08.02.2021г и не е на зайко байко.
Впрочем настоящ собственик на Поларис се води Валентин Делчев - Димитровград.
Пълномощници за марката пък са били тези имена:

Здравка Костадинова-Вълчева Стара Загора и
Деян Иванов - София
Някой ако ги знае като имена може да внесе яснота. Да не са близки роднини на Генчев?
Име и презиме Maksim Veselinov Zayakov
Број пасоша 3***********
Држава издавања Бугарска
Удео 99,980000000000 %
Улога члана Члан
Мажоритарен собственик на Polaris Media е българският гражданин Максим Веселинов Заяков, а общите приходи на компанията през 2018 г. бяха около 240 милиона динара.

Polaris offers media content distribution services using the domestic satellite network. It is majority-owned by Bulgarian citizen, Maksim Veselinov Zayakov, who controls 99.98% of its share capital. The remaining interest is held by domestic citizens.

In 2018, Polaris generated revenue of around 240 million dinars ($ 2.26 million/2.04 million euro).

($ = 0.9025 euro)
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dzumba за този полезен пост :
lubo781 (28-03-2021)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Булсатком, виваком, Да, ДС, държавни, Каролев, Кумува, Може, на, от, пари, пристане, ченгето


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Булсатком може да има нов, а може и стар собственик БониБо ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 7 15-12-2020 21:02
Булсатком с нов транспондер може би черните ягуари ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 20 02-01-2013 21:27
какво може ХД приемника на виваком АТАНАС15 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 18 02-02-2012 00:48
какво може виваком тв сет топ бокс uscxeu ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 40 25-11-2011 19:43
Може ли да гледам повече канали от виваком koko95 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 14 20-03-2011 23:46


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:27.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.