The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 21-06-2019
Афганец Афганец не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2018
Мнения: 13
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Това е някакъв анекс от 2015 год., към стар договор, най-вероятно с който съм си пуснал Диемите... Трябва да потърся последния договор от 2017, пък и плащам за FiberNet100.

Както и да е, няма значение какво е било до сега ! Каквото и да ми струва, ще си прекратя вече изтеклия договор, ще им върна всички техни боклуци (4 комплекта), ще разкарам всички кабели, и ще си направя нов абонамент - TV 2L+ или TV XL+ с FiberNet100 и само 1 доп. ТВ.

Ако нещо ме ебават - ей ги Мтел-ци...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21-06-2019
CITRON CITRON не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 1,025
Благодари: 102
Получил благодарност:
275 пъти в 224 поста
Сваляния: 176
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Афганец Вижте мненията
Това е някакъв анекс от 2015 год., към стар договор, най-вероятно с който съм си пуснал Диемите... Трябва да потърся последния договор от 2017, пък и плащам за FiberNet100.

Както и да е, няма значение какво е било до сега ! Каквото и да ми струва, ще си прекратя вече изтеклия договор, ще им върна всички техни боклуци (4 комплекта), ще разкарам всички кабели, и ще си направя нов абонамент - TV 2L+ или TV XL+ с FiberNet100 и само 1 доп. ТВ.

Ако нещо ме ебават - ей ги Мтел-ци...
Добър ден! Мислех да не ти отговарям. Ама като гледам колко си претенциозен за нов юзер не издържах.
Първо проблема идва от теб и как ти дой де на акъла да сложиш стъклена лавичка, а и ароматни пръчици на нея. Направи си шкафче с вратичка над вратата.
кабелджийте шкафчета не слагат. Която и фирма да викнеш все дивайси кичат. Така че трябва да предвидиш място за РОN или суич и др.
__________________
C:> GOTO NEXT LEVEL
Отговори с цитат
  #13  
Стар 21-06-2019
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Тука ако ми го кичнат над вратата на най видното място и направо да си го извлачат!
__________________
На похлупака му намерих глупака!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 21-06-2019
Аватара на kitaec
kitaec kitaec не е на линия
От шопско
 

Дата на присъединяване: Jun 2019
Мнения: 106
Благодари: 14
Получил благодарност:
6 пъти в 6 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
Talking

Е чак такава ц*****я не бях виждал - да икономисат кабел за 5-6 лв., да прекарат само 1 кабел и да го разделят на 2 конектора Х4.
Такива врътки последно бях гледал преди повече от 10 години, когато още нямаше гигабитови връзки и тогава се разделяше на интернет и телефон по усукана двойка UTP.
__________________
С цървули по дивия запад
С питане и до Цариград се стига
Само времето ще покаже къде е истината
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
въпрос, За, на, приемник, Свързване


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Свързване на HD приемник към ТВ с кинескоп dodo2000 Въпроси и отговори 10 24-01-2018 15:49
Свързване на USB приемник с телевизор direktor КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ 3 10-09-2015 18:19
Въпрос за каскадно свързване на сат. приемници ЛюбомирР САТЕЛИТНА цифрова телевизия [DVB-S] 2 21-07-2010 12:24
Въпрос за схема на свързване на 2 dual LNB SatLubitel Въпроси и отговори 1 19-02-2009 00:14
Въпрос относно свързване на DM500s Bobo-ID DREAMBOX 15 09-05-2008 14:21


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:34.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.