The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 29-01-2012
мнн мнн е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 739
Благодари: 24
Получил благодарност:
152 пъти в 109 поста
Сваляния: 269
Ъплоуди: 0
По подразбиране

На всеки, който успя да ги гледа, е ясно, че това не са аматьорски филмчета. Операторът, като собственик, явно не иска преди официалния старт на услугата те да стават достояние до ширик кръг от хора (защо, не знам - за мен си беше реклама тип Apple iPhone X). Отлагат старта за пореден път, явно още чистят.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 15-02-2012
Аватара на Паоло Гети
Паоло Гети Паоло Гети не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Плевен
Мнения: 168
Благодари: 110
Получил благодарност:
76 пъти в 42 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Днес в централния офис на Виваком в гр. Плевен са тествали новата IPTV услуга на оператора. Това което успях да разбера на място е, че към момента HD каналите са 20-на на брой. Услугата е трябвало да стартира за частни клиенти на 1.ІІ.2012г., но тестовете малко са се проточили и изчиствали някой дребни неща все още. Не е необходимо наличието на оптична връзка за да се ползва услугата. По номера на домашният ми телефон ми направиха тест на място за възможноста да ползвам IPTV услугата и теста показа:
възможност за гледане/включване на два телевизора на SD или само един на HD.
На друг клиент пък показа възможност за два телевизора на HD.
Относно цената не знаеха подробности, но заявиха, че ако се следва логиката би трябвало да е по-ниска от тази на DTH към момента изключвайки допълнителните екстри като поръчка на филми и вероятно тази за гледане на минали предавания.

Това е което успях да науча днес на място плащайки си сметките. Дано да е поне малко полезно за съфорумците тук.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Паоло Гети за този полезен пост
mappys (15-02-2012), sarivano2 (15-02-2012), АТАНАС15 (17-02-2012)
  #33  
Стар 15-02-2012
gesh gesh не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 56
Благодари: 4
Получил благодарност:
6 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колко са SD каналите??
Отговори с цитат
  #34  
Стар 15-02-2012
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът не е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,310
Благодари: 139
Получил благодарност:
464 пъти в 289 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от СПАРТАК Плевен Вижте мненията
.... По номера на домашният ми телефон ми направиха тест на място за възможноста да ползвам IPTV услугата и теста показа:
възможност за гледане/включване на два телевизора на SD или само един на HD.
На друг клиент пък показа възможност за два телевизора на HD.
....
това е супер смешно и не сериозно ако е така. само в България може да ти се случи. Ако искаш 2 телевизора не може само един с HD. и ако така се печелеха абонати
__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън
Отговори с цитат
  #35  
Стар 15-02-2012
S73L1 S73L1 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 42
Благодари: 9
Получил благодарност:
5 пъти в 5 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цялото начинание е страхотно, интересно с каква мрежа смятат да реализират и предлагат тази услуга. Предполагам, че IPTV телевизията им няма да може да се гледа от абонати на друг интернет доставчик? Все пак IPTV е препоръчително да се предлага чрез FTTH и FTTB, а такава мрежа не е изградена в цяла България.

Последно редактирано от S73L1 : 15-02-2012 на 22:08
Отговори с цитат
  #36  
Стар 15-02-2012
Аватара на kom6ito
kom6ito kom6ito не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 224
Благодари: 36
Получил благодарност:
33 пъти в 24 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от S73L1 Вижте мненията
Цялото начинание е страхотно, интересно с каква мрежа смятат да реализират и предлагат тази услуга. Предполагам, че IPTV телевизията им няма да може да се гледа от абонати на друг интернет доставчик? Все пак IPTV е препоръчително да се предлага чрез FTTH и FTTB, а такава мрежа не е изградена в цяла България.
На мен,лично ми е интересно дали ще се допълва със сателитната тв.Имам предвид,дали ще се уеднаквят програмните схеми,защото според мен в момента сат тв е доста постно от към хубави канали
Отговори с цитат
  #37  
Стар 15-02-2012
gesh gesh не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 56
Благодари: 4
Получил благодарност:
6 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Според мен е по-добре да се уднаквят а мен ми е интересно дали в IP TV to има каналите Eurosport 2, Eurosport News, BNT 2, Motors TV, Poker Channel, MGM, Travel Channel, History, The Voice, Box TV, VH 1 Classic, MTV Dance, MTV Hits, MTV Rocks, Zone Reality, Nickelodeon и доста други канали като цяло някой знае ли какви SD и HD канали има в бъдещото IPTV който ги няма в сегашните пакети на Виваком?
Отговори с цитат
  #38  
Стар 16-02-2012
Аватара на Дънди Крокодила
Дънди Крокодила Дънди Крокодила не е на линия
amateur
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 250
Благодари: 605
Получил благодарност:
51 пъти в 43 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gesh Вижте мненията
Според мен е по-добре да се уднаквят а мен ми е интересно дали в IP TV to има каналите Eurosport 2, Eurosport News, BNT 2, Motors TV, Poker Channel, MGM, Travel Channel, History, The Voice, Box TV, VH 1 Classic, MTV Dance, MTV Hits, MTV Rocks, Zone Reality, Nickelodeon и доста други канали като цяло някой знае ли какви SD и HD канали има в бъдещото IPTV който ги няма в сегашните пакети на Виваком?

И те самите май незнаят
Отговори с цитат
  #39  
Стар 16-02-2012
Аватара на mitkobs
mitkobs mitkobs не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: Бургас
Мнения: 187
Благодари: 230
Получил благодарност:
66 пъти в 33 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от СПАРТАК Плевен Вижте мненията
Днес в централния офис на Виваком в гр. Плевен са тествали новата IPTV услуга на оператора. Това което успях да разбера на място е, че към момента HD каналите са 20-на на брой. Услугата е трябвало да стартира за частни клиенти на 1.ІІ.2012г., но тестовете малко са се проточили и изчиствали някой дребни неща все още. Не е необходимо наличието на оптична връзка за да се ползва услугата. По номера на домашният ми телефон ми направиха тест на място за възможноста да ползвам IPTV услугата и теста показа:
възможност за гледане/включване на два телевизора на SD или само един на HD.
На друг клиент пък показа възможност за два телевизора на HD.
Относно цената не знаеха подробности, но заявиха, че ако се следва логиката би трябвало да е по-ниска от тази на DTH към момента изключвайки допълнителните екстри като поръчка на филми и вероятно тази за гледане на минали предавания.

Това е което успях да науча днес на място плащайки си сметките. Дано да е поне малко полезно за съфорумците тук.
Изобщо не е сериозно това изчислиха ти ,че можеш да гледаш на 2 телевизора ,но казаха ли ти че през това време не трябва да правиш нищо в нета ,защото телевизията ще почне да сече с ADSL технологията им и тия 20 mbps(където се срещат рядко)и да ти наблъскат три услуги(телефон,нет и IPTV)по нагли стават и Близу даже .
Отговори с цитат
  #40  
Стар 16-02-2012
АТАНАС15 АТАНАС15 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 166
Благодари: 329
Получил благодарност:
32 пъти в 15 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mitkobs Вижте мненията
Изобщо не е сериозно това изчислиха ти ,че можеш да гледаш на 2 телевизора ,но казаха ли ти че през това време не трябва да правиш нищо в нета ,защото телевизията ще почне да сече с ADSL технологията им и тия 20 mbps(където се срещат рядко)и да ти наблъскат три услуги(телефон,нет и IPTV)по нагли стават и Близу даже .
къде ги има тази 20 mbps.Та виваком ако някаде доставят 20 mbps/без оптичната им мрежа/ще има кажа едно голяма БРАВО
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, vivacom


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 59 (0 членове и 59 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Iptv на Azbox ???? nadinst IPTV (Internet Protocol Television) 1 09-04-2011 18:50
Относно IPTV tarabas_ IPTV (Internet Protocol Television) 3 10-06-2010 16:41
More IPTV for Croatia сат-инфо Новини 0 17-04-2009 10:50
iptv -cam modulle buzzii IPTV (Internet Protocol Television) 17 16-04-2009 17:53


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:11.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.