The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > БОРСА - Купува / Продава > ПРИЕМНИЦИ

ПРИЕМНИЦИ Обяви за ПОКУПКО-ПРОДАЖБА на Сателитни, Кабелни и Ефирни приемици

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 10-03-2018
Аватара на moreg
moreg moreg е на линия
Сат фен
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 1,749
Благодари: 493
Получил благодарност:
412 пъти в 277 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gogo102 Вижте мненията
Приемника вече не се продава.Но понеже Тв ми ме разочарова и ми уби желанието за гледане на 4к канали с неподдържане на 2160 на HDMI,ме подтикна към това решение.Но благодарение на колеги от Форума ми стана ясно,че и на 1080 не е проблем да се гледат 4К каналите без да се промени качеството на картината.Благодаря Ви,че никой не пожела да го вземе.
Темата е за триене.
Ма ти изобщо не трябваше да го пускаш за продажба. Щарп ти го е написал в пост номер 5 много правилно. Какво като телевизора ти не поддържа по-високота резолюция? Гледаш си каналите на по ниската и си свиркаш. Друг е въпроса че това твоето Vu е с по старата ревизия и 420 лв. няма кой да ти го вземе, защото за 530 ще си вземе по новото SE, не знам ти колко пари си дал за него ама ако си дал 420 по добре да беше дал още 110 и да си вземеш ново от магазина с по нов хардуер. Ти докато си купиш новия телевизор ще излезнат 8K приемници и пак ще си една крачка назад от технологиите. Електрониката е така днес струва 500 лв след 8 месеца струва вече 100 лв и вече е остаряло. Интересно е дали 4K ще последва 3D......

Последно редактирано от moreg : 10-03-2018 на 18:24
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на moreg за този полезен пост :
gogo102 (10-03-2018)
  #12  
Стар 10-03-2018
Аватара на gogo102
gogo102 gogo102 не е на линия
Сат и Рок Любител
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Silistra
Мнения: 621
Благодари: 552
Получил благодарност:
138 пъти в 85 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от moreg Вижте мненията
Ма ти изобщо не трябваше да го пускаш за продажба. Щарп ти го е написал в пост номер 5 много правилно. Какво като телевизора ти не поддържа по-високота резолюция? Гледаш си каналите на по ниската и си свиркаш. Друг е въпроса че това твоето Vu е с по старата ревизия и 420 лв. няма кой да ти го вземе, защото за 530 ще си вземе по новото SE, не знам ти колко пари си дал за него ама ако си дал 420 по добре да беше дал още 110 и да си вземеш ново от магазина с по нов хардуер. Ти докато си купиш новия телевизор ще излезнат 8K приемници и пак ще си една крачка назад от технологиите. Електрониката е така днес струва 500 лв след 8 месеца струва вече 100 лв и вече е остаряло. Интересно е дали 4K ще последва 3D......
Въпроса е дали качеството на 4К каналите ще падне като съм наместил на по ниската резолюция.Т.е равносилно ли е за качеството на картината, дали HDMI на приемника е 1080i или 2160.
__________________
Receiver-(VU+Uno4K-VTI Image-15.0.2);(VU+Duo4KSE-VTI Image-15.0.2)(Octagon SF8008(Single)-OpenPli 8.3); Антени-(Параклипс 1.80-Invacom(Single) и Пасат 2.20-Black Twin Inverto)(90E-34.5W);TV-LG Oled65CX3La & Philips 50PUS6809/12
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
4k, uno, vu, продавам


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:55.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.