The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 11-08-2017
Аватара на Астрал
Астрал Астрал не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2013
Местоположение: Ловеч
Мнения: 725
Благодари: 107
Получил благодарност:
341 пъти в 176 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да дам скромно мнение и аз...ЗНачи,че с газта е по-евтино няма спор,но тънкия момент е освен инжекциона за който питаш е също така и да ти запознаят колата добре с газта като хората,т.е да попаднеш и на добър майстор! Ще ти дам пример,мой приятел с Пежо 307,много доволен бе от него до момента в който рече да му слага газ...Както колегата по-горе писа то не бяха чекове, ламбда сонди,диагностики и прочие,просто колата му не бе настроена както трябва с газта... И така в даден момент му писна да дава пари за диагностики и я продаде.За убит град като моя (Ловеч) е чудо да попаднеш на читав газаджия.Гледам,че си от Сливен....поразпитай тук-там и тогава се спри на даден сервиз,ако има противоречиви мнения,по-добре си бръмкай с бензина и не се вкарвай в филми.... Успех
__________________
13-16-19 E 85 cm ITV Partner
Tecatel 120см 36 E ,GS B211,TRICOLOR TV
Отговори с цитат
  #12  
Стар 11-08-2017
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Моето мнение е че под 20-25 хиляди на година ако правиш не си заслужава разправията с газифициране. Особено на малолитражка.
__________________
Когато си умрял, не знаеш, че си мъртъв. Трудно е само за останалите.
Същото е и когато си тъп!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 11-08-2017
Аватара на patzi
patzi patzi не е на линия
rossoner
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Мнения: 858
Благодари: 178
Получил благодарност:
355 пъти в 147 поста
Сваляния: 88
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Астрал Вижте мненията
Да дам скромно мнение и аз...ЗНачи,че с газта е по-евтино няма спор,но тънкия момент е освен инжекциона за който питаш е също така и да ти запознаят колата добре с газта като хората,т.е да попаднеш и на добър майстор! Ще ти дам пример,мой приятел с Пежо 307,много доволен бе от него до момента в който рече да му слага газ...Както колегата по-горе писа то не бяха чекове, ламбда сонди,диагностики и прочие,просто колата му не бе настроена както трябва с газта... И така в даден момент му писна да дава пари за диагностики и я продаде.За убит град като моя (Ловеч) е чудо да попаднеш на читав газаджия.Гледам,че си от Сливен....поразпитай тук-там и тогава се спри на даден сервиз,ако има противоречиви мнения,по-добре си бръмкай с бензина и не се вкарвай в филми.... Успех
За един Слави се носят легенди. Много го хвалят мои познати и от Плевен до Ловеч зарад него ходят

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
  #14  
Стар 11-08-2017
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,805
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Не съм фен на бомба в колата, но имаше въпрос относно фабрични метан или пропан бутан. Водят ги хибридни, като цяло за данъчни облекчения в ЕС, в БГ не мисля че има облекчения. Предполагам знаете на колко години се сменят задължително бутилките в България, на 2 пъти по-малък срок от Германия
Ето една която догодина трябва да се сменя


Дата на производствоюли 2008 г. Тип двигателБензинов Мощност388 к.с.
Mercedes-Benz CL 500 63 *AMG* FACE LPG
CL63 AMG оптика; 7G-Tronic; въздушно окачване; LPG- газова уредба на стойност 6000лв; Най-високо ниво на оборудване; волан с комбинация от махагон; шито кожено табло; кожа NAPPA; амбиентно осветеление; Harman-Kardon; подгрев и обдухване на седалки; Черен таван; панорамен люк; скорости от волана; задна камера; 20" джанти; АМГ генерация с уникален звук (видео); Възможност за Бартер
Отговори с цитат
  #15  
Стар 11-08-2017
Аватара на SERHI1970
SERHI1970 SERHI1970 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Търговище
Мнения: 3,148
Благодари: 529
Получил благодарност:
493 пъти в 383 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ако не минаваш километри няма смисъл от газова уредба само се вкарвате във филми и междудругото за вас няма ли автомобилни форуми!

Последно редактирано от SERHI1970 : 11-08-2017 на 02:41
Отговори с цитат
  #16  
Стар 11-08-2017
Аватара на Rafaello
Rafaello Rafaello не е на линия
маймуна мултифиид маниак
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Сливен
Мнения: 740
Благодари: 503
Получил благодарност:
170 пъти в 103 поста
Сваляния: 38
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SERHI1970 Вижте мненията
Ако не минаваш километри няма смисъл от газова уредба само се вкарвате във филми и междудругото за вас няма ли автомобилни форуми!
Абе друго си е да видиш какво мислят сателитните маниаци по въпроса. То тия в автофорумите са със съвсем различен акъл. Иначе темата се обърна от "каква газова" на "за" и "против" газовите... С риск да се повторя и аз бях върл противник на АГУ-тата преди да сложа на Пежото 2 години преди да го продам. Т.е. когато не ми пукаше изобщо за него. Та който не е карал на газ не знае каква сладка работа да идеш на бензионостанцията и да дадеш 20 лв... Та може и да се набутам няма начин да знам от сега, но газова на опела ще сложа. Въпроса е каква? Май ще се доверя на реномето на сервиза на Тойота в Сливен и въпреки, че няма да ми сложат италианско BRC, a полска LPGTech ще избера тяхната оферта, защото каквото и да омажат имат ресурса и техниката да го оправят. Не като гаражните майстори. Ще видим какво ще ми измъдри главата сега почивните дни... междувременно всички мнения са добри дошли
__________________
4,8W, 0,8W, 4E, 9Е, 13Е, 16Е, 19,2Е, 23,5Е, 28E, 39Е, 42Е, 45Е
Отговори с цитат
  #17  
Стар 11-08-2017
Аватара на Астрал
Астрал Астрал не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2013
Местоположение: Ловеч
Мнения: 725
Благодари: 107
Получил благодарност:
341 пъти в 176 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patzi Вижте мненията
За един Слави се носят легенди. Много го хвалят мои познати и от Плевен до Ловеч зарад него ходят

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk
Да знам го и него,но и той взе да кара през пръсти вече.Видя,че хората бягат при него и тои взе да се цигани......
__________________
13-16-19 E 85 cm ITV Partner
Tecatel 120см 36 E ,GS B211,TRICOLOR TV
Отговори с цитат
  #18  
Стар 11-08-2017
ogibo ogibo е на линия
Тракторист
 

Дата на присъединяване: Jan 2008
Местоположение: Свиленград
Мнения: 821
Благодари: 313
Получил благодарност:
187 пъти в 134 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Както казаха колегите по-важен е монтажът и настройките, а не марката. Моята е Фобус. Българска. По-точно компа, другото е сбирка от различни производители. В началото имах проблеми с превключването от бензин към газ. Колата вдигаше нормалните градуси и чак тогава включваше газта. При рязко изнасяне минаваше на бензин. Същото се случваше и при скорост над 130 на пета. Смених газаджията и всичко си дойде на мястото. Първият сложил малък изпарител и "хванал" антифриза от някакво място където си цънка като ракиен казан. Та сега съм от доволен, та по-доволен.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ogibo за този полезен пост :
Rafaello (11-08-2017)
  #19  
Стар 11-08-2017
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,396
Благодари: 190
Получил благодарност:
349 пъти в 243 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ogibo Вижте мненията
Както казаха колегите по-важен е монтажът и настройките, а не марката. Моята е Фобус. Българска. По-точно компа, другото е сбирка от различни производители. В началото имах проблеми с превключването от бензин към газ. Колата вдигаше нормалните градуси и чак тогава включваше газта. При рязко изнасяне минаваше на бензин. Същото се случваше и при скорост над 130 на пета. Смених газаджията и всичко си дойде на мястото. Първият сложил малък изпарител и "хванал" антифриза от някакво място където си цънка като ракиен казан. Та сега съм от доволен, та по-доволен.
Като гледам сега всички изпарители са малки. Каква роля играят различните модели изпарители и има ли по-хубави или по-лоши?
__________________
Отговори с цитат
  #20  
Стар 11-08-2017
ogibo ogibo е на линия
Тракторист
 

Дата на присъединяване: Jan 2008
Местоположение: Свиленград
Мнения: 821
Благодари: 313
Получил благодарност:
187 пъти в 134 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Малките явно имат по-малак дебит и от там проблемите. Това е мое предположение, но след смяната съм доволен.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
бихте, газов, избрали, инжекцион, Кой


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Бутилка за газов котлон скиптар Дъра-Бъра 1 17-07-2015 12:29
28 страни са избрали DVB-T2 dsc ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 3 19-05-2011 21:27
Бихте ли си купили новият Echosmart HD ? netman Анкети 5 23-06-2008 15:33


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:32.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.