The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 28-05-2009
Аватара на hajduk
hajduk hajduk не е на линия
Форумец с мегер
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 869
Благодари: 1,812
Получил благодарност:
345 пъти в 184 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
... Сега ще ида да видя дали мога да изям едни кебапчета безплатно някъде и ще ви кажа,ако намера такова място!
Може, ако са втора употреба ...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 28-05-2009
Аватара на nikec
nikec nikec не е на линия
В пенсия
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Разград
Мнения: 729
Благодари: 18
Получил благодарност:
815 пъти в 101 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Абе батка не ме разбирай погрешно.... имах впредвид че аз за мене си го правя за забавление и не ми пука примерно че някой канал не ми е тръгвал при положение че на ден, стоя по 3-4 часа макс. на телевизора и си гледам каналите от моята карта която си заплащам!
Аз лично никога няма да тръгна да си плащам на някой за да гледам Скай Италия например понеже не го гледам.....
Има хора всякакви но аз гледам на това като забавление а не като печелене на пари и т.н
__________________
forum.ludogorec.com

Отговори с цитат
Следните потребители (5) благодарят на nikec за този полезен пост
netman (31-05-2009), Sharp987 (28-05-2009), ВЛАДО (28-05-2009), Крал Артур (28-05-2009), Трънката (28-05-2009)
  #13  
Стар 28-05-2009
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,529
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,176 пъти в 2,940 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да, ама меткаш по 100 линии в конфига и се чудиш,защо не ти работи картата,защо тогава го правиш и раздаваш твойта?
А,като си вземеш плазма и НД ресивер,ще те питам ,какво ще гледаш,само веднаж да видиш ,за какво иде реч!И с един абонамент от 17 или 25 лв,какво ще получиш,освен румънци,албанци и арабели, а хубавите работи са тука има ,тука нема!
Викаш,че гледаш по 4часа,а по колко седиш във форумите за размяна на линии за да направиш 100 пиъра,сигурно още 14часа,та забавлението е наистина безплатно!Е, по нахалните,ги огрява,защото има доста балъци при размените и всички гледат да направят по над 100 линии.Мерси за такъв купон,а някои сигурно и са шейхове,от небрежноста на другите!Има ли някой повече от 10 линии,бегай от него,само проблеми!Цялата кочина идва при тебе!
Не се засягай,това го прави всяко хлапе,така ми дойде на устата!
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на dzumba за този полезен пост
bu12tras (28-05-2009), Крал Артур (28-05-2009)
  #14  
Стар 28-05-2009
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lansselot Вижте мненията
Ъъъъъ ние кога се метнахме в арабските емирства?
България на 3 морета! Ама петролни!
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #15  
Стар 29-05-2009
Аватара на nikec
nikec nikec не е на линия
В пенсия
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Разград
Мнения: 729
Благодари: 18
Получил благодарност:
815 пъти в 101 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Да, ама меткаш по 100 линии в конфига и се чудиш,защо не ти работи картата,защо тогава го правиш и раздаваш твойта?
А,като си вземеш плазма и НД ресивер,ще те питам ,какво ще гледаш,само веднаж да видиш ,за какво иде реч!И с един абонамент от 17 или 25 лв,какво ще получиш,освен румънци,албанци и арабели, а хубавите работи са тука има ,тука нема!
Викаш,че гледаш по 4часа,а по колко седиш във форумите за размяна на линии за да направиш 100 пиъра,сигурно още 14часа,та забавлението е наистина безплатно!Е, по нахалните,ги огрява,защото има доста балъци при размените и всички гледат да направят по над 100 линии.Мерси за такъв купон,а някои сигурно и са шейхове,от небрежноста на другите!Има ли някой повече от 10 линии,бегай от него,само проблеми!Цялата кочина идва при тебе!
Не се засягай,това го прави всяко хлапе,така ми дойде на устата!
Така..... нека първо да уточним някой нещица с теб, нито искам да споря нито нищо просто право на собствено мнение.
1. Отделям по цигарка време така да се каже на ден по форумите за обмяна на линии (има дни когато даже и не влизам).
2. Нямам 100 пиъра и ти много добре го знаеш понеже винаги си ми помагал със съвети около емулатора, а аз винаги съм се стремял да ги спазвам доколкото е възможно!
3. Не раздавам платен шаринг, не се съобразявам с това някой да гледа определени неща чрез мен от други хора освен моята си локална карта!
4. Не ми пука дали гледам скай италия, полсат, бискай би и другите големи пакети на дист 2 понеже и на дист 2 си върви без да засича.... и то пак благодарение на теб и желанието ти да ми помогнеш като ми каза с коя версия се отваря Награ 3... а то не само че се отваря ами и ми забърза скай италия например и сега насича много малко на дист 2 и то при положение че имам доста големи проблеми с нета и лага му.
5. Не съм човек който ще тръгне да се тюхка защо тоя или оня си канал въобще не се отварял понеже ти казах гледам приемника 3-4 часа на ден и то само от моята си карта, събота и неделя когато почивам обръщам на албанците, нова или някой друг пакет за да гледам някой мач който нашия оператор не предлага в пакета си.
6. За да напиша тези неща има няколко човека на които трябва да благодаря че ме вкараха в тази "краста", първия Ланселот ми даде началната насока а освен това всеки ден сме заедно с него и обсъждаме това... онова, втория riew_sofia ми помогна за началните конфигурации и трети но не на последно място беше ти който доискосури нещата и направи така че като седна пред телевизора да ми е кеф, а това е целта сядаш и гледаш че забило 4445456456456465 пъти ми хубу който иска да не му забива да си плати и всичко е ОК.
Айде със здраве и не забравяйте това не е работа а забавление поне на повечето от нас
__________________
forum.ludogorec.com

Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на nikec за този полезен пост :
Светльо90 (16-05-2011)
Стар 29-05-2009
xtv
Това съобщение е изтрито от Ланселот. Причина: реклама платен шеринг
  #16  
Стар 29-05-2009
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,529
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,176 пъти в 2,940 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

nikec
не се засягай,нито ти се карам,нито те критикувам,ти си пич и ми харесва твойта воля и непримиримост,да оправиш нещата при тебе,затова ти помагам,когато имам време,това което правиш ти сега ,а и другите,аз съм го правил преди 5 години абсолютно същото!Ако ти нямаш 100 пиъра,сигурно имаш 50,ама някой друг има 130,друг 220 и т .н.Служеше само като обобщаващ образ!
Аз като заведа дъщеря ми зоопарка,никой не ни пуска там без пари,животните трябва да папкат!
Върви някаква мода сред децата да купуват и колекционират лепенки,един лист е 3.50лв,всеки ден купувам по два листа,на месец имам лепенки за две скай карти!Можеш ли да му откажеш на детето,като се надпреварват ,кой да има повече!Не знам дали има някъде благотворителни развлечения!
Това го казвам,понеже ,някои на този и другия форум,се опитаха да изопачат нещата с някакъв измислен руски шеринг за по 5лв!В края на краищата всеки си намира майстора!
Кефиш се на албанците,а няма ли да се изкефиш на Хай дефинишъна на албанците утре,като вземеш такъв ресивер!Качеството им е смразяващо,англичаните са далече под тях,виасата и испанците са на такова ниво и италианците,другите са гола вода!Така,че всеки решава сам за колко и как да се забавлява,а за 20-30лв,освен да си броиш само картите,друго развлечение,няма да имаш!Освен,ако не си голям късметлия!
Не говоря за тебе,а за така наречения роден шейх с по 100-200 линии!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dzumba за този полезен пост :
nikec (29-05-2009)
  #17  
Стар 29-05-2009
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

@dzumba
Можеш ли да хвърлиш едно рамо за подкарването на Хай дефинишъна на албанците, имам си оригинална карта с платено ХД, а разликата м/у пълен пакет с и без ХД беше малка и реших да си го платя?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 29-05-2009
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,529
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,176 пъти в 2,940 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ти си го платил,но в какъв декодер е активирана услугата?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 29-05-2009
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Ти си го платил,но в какъв декодер е активирана услугата?
Нямам оригинален приемник, ако това ти е въпроса, картата е активирана в дриймбокс.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 29-05-2009
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,529
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,176 пъти в 2,940 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Нещо не се връзват нещата,стара или нова карта си купил,без декодер и обаждане ,няма как да активираш услугата!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dzumba за този полезен пост :
Чък Норис (29-05-2009)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
шейх


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 5 (0 членове и 5 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Търся шейх грубия Обмяна на линии 0 07-06-2010 10:55
Тъся шейх nugya Обмяна на линии 1 08-04-2010 18:38
Търся шейХ representjah Въпроси и отговори 4 18-11-2009 12:00


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:55.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.