The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 29-10-2011
Аватара на register
register register не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,505
Благодари: 3,241
Получил благодарност:
1,465 пъти в 670 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kkrkk
един сбирток никога не може да стигне една маркова система по производителност и да работи стабилно
кое по-точно им е марковото на компютрите на епъл?
преди 20 години наистина беше ама сега половината части са китайски но-нейм
и то извънредно важни компоненти - хард драйв, дъно, често дори и памет
ако говориш за сбирток - точно маковете са сбирток - хем не знаеш какво са ти хакнали, хем не можеш и да си избереш друго
да не говорим за ъпгрейд

ако ще си говорим кое е марково и кое не е - правиш си една конфигурация от маркови компоненти и в 95% от случаите излиза по-евтина от мак, по-мощна, по-стабилна, по-отворена към клокване и всичко вътре се знае какво е защото имаш свободата да си го избереш сам а не да разчиташ на технологично неграмотния чичко стивчо да ти го наложи

ама тая работа със свободата на избора не е за всеки, все пак има хора които много много не разбират и като отидат в магазина са като борчето от вица дето питало дали има цветни телевизори и като разбрало че има си поискало един червен

та за тях се грижи епъл, прави им компютри, телефони, сега ще им направи и телевизор без дистанционно, щото видиш ли е много сложно да се работи с дистанционно


а за тая простотия с бентлито - бентли е уважаваща себе си компания и никога не би пуснала такава просташка реклама, дори неофициално
освен това тоя проскубан алкохолик хич не прилича да е бос на бентли
а като поразрови човек вижда че ето това е шефът на бентли

Последно редактирано от register : 29-10-2011 на 18:18
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на register за този полезен пост :
Stuka (29-10-2011)
  #62  
Стар 29-10-2011
Stuka Stuka не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 57
Благодари: 121
Получил благодарност:
43 пъти в 16 поста
Сваляния: 74
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kkrkk Вижте мненията
Ами сега ще ти обясня защо мак феновете са такива.
.......
Аз правя сравнение между цените в БГ. И тук са такива.
Вече почна да ми писва леко от безсмислени спорове.
Производителноста на една система не зависи само от това че е с последния модел процесор който се овърклоквал до невероятните 20 000 Гхц. Зависи от дъното, от паметта и от всеки чарк който е в тази система. А най-много зависи от ОС-а
А един сбирток никога не може да стигне една маркова система по производителност и да работи стабилно.

Направи сравнение между Епъл и Делл или HP.
Всеки си има мнение и моето е че когато става въпрос за работа се избира МАК, в къщи си имам уиндоуско ПС.

600 евро в германия са пари ако си гастарбайтер и получаваш 1000 евро. Аз лично не познавам немец който да взима по-малко от 3000 на месец.
Отделно от това там тези телефони се взимат с договори и цената им е около 200-300 евро.

Колкото и любима да ми е футурама не мисля че тя е критерий за определяне на действителноста. Ако те интересува и Саут Парк имат специален епизод за АйПад. Можеш да го изгледаш, доста е свеж, има го и онлайн.

Този faggot на снимката на Бентли е Chairman-a на Бентли- Франц Йозеф Паефген. Предполагам че има поне едно. Сигурно и АйФон има.
А цялата история с тази снимка можеш да проследиш тук. Доста е поучителна ако имаш достатъчно акъл да я разбереш.
Сега разбрах кога си повреден(не обиждам), културните шокове в младостта оставят дири в личността до края на живота. Ако не знаеш, Правец 8 е соц. копие на Apple ][ Разбирам и удоволствието да се оттървеш от командният ред, RUN,BRUN и най-вече от SYNTAX ERROR (спомени,спомени). И аз бях впечатлен от графичният интерфейс и цветният екран, но всичко е довреме! Все пак е важно съдържанието, а не опаковката!!! Разбирам, че си професионалист във видео обработката, но във хардуара си потребител(няма да свалям по-надолу,че там следват обидите). Но, ще те помоля да не говориш като про във железарията. Какво имам в предвид- от около 2 години Интел и АМД променят цялото устройство на ПЦ-то. Интел напъхаха целият Северен мост (ако знаеш какво е това) в процесора и дефакто превърнаха дънната платка в разширителна платка.Амд са малко по-назаде, но и те ще догонят, дай им време. Така че цялата производителност вече зависи от проФ(Ц)есора, засилиш ли го, цялата система и тя тръгва след него.Паметта влияе до 1-2%, повече не. В списъка от предният пост съм направил грешка, дъното трябва да е с Intel P67 Chipset за да клокваш, който започват от около 80 лири.
Сега да обърнем малко внимание на омразният Прозорец. Уина има много тежката задача да накара различни компоненти да работят с програмите,без да създават проблеми на потребителя или програмите. Това става посредством hardware abstraction layer (HAL). В началните си години Джама много страдаше, все пак имаше 4(толкова си спомням) производители на процесори.Отделно имаше различни архитектури процесори.Но най-големият враг на Вин са драйверите, и най-вече некадърно написаните. За това Майкрософт нямат вина, но простите потребителчета като нямат много акъл, плюят Бил и компания. Ако Бил беше решил да върви по пътя на ограниченията и рестрикциител, щяхме ли да видим такова разнообразие от хардуеър и софтуеър? Надали,справка аппле корп. Малка справка от ограничения-> 1-2 процесора от две различни архитектури на един производител, 2 видео карти, NONAME хард и NONAME дъно. На кой му трябва повече? Не и на аппле усера, той такива кустомизации не му трябват, най-трудният избор е на цвета на калъфа Ако последва малко напрягане, току виж изкълчил менискус Той и колега register ви го обяснява това, ама и него ще го отсвирите като радиоточка. Но вие вземате да реагирате като талибани.
Относно "сбирток " системите, направете си труда да посетите най-големият форум за хардуер в БГ., там ще видите такива овърклокнати сбиртоци дето са тествани с Prime95,OCCT и IntelBurnTest и са работили 24 часа без провал. Ама това става с четене и акъл, не става само с ядене
Относно железарията в мекиците, там гледам слагат части entry-level с цена за high-end. Noname HDD-£122, Noname ATI 5770-£203,а при noname RAM цената удря тавана. Защо всичко е с марката Noname? Защото, ако видите разликата заради надписа Apple Qualified ще започнете да задавате въпроси, може би.
Относно ефтините шайби за 200-300 евро, ти направил ли си си труда да сравниш плановете SIM-only и iШайбата. Разликата е поне по £20 за 24 месеца + £230. Без пари направо.

Относно faggot, пак си в грешка . Да беше си направил труда да си преведеш вторият абзац в който се говори че блогъра не гарантира верността и е възможно някой да си прави майтап с Фотошопа. А пък и Бентлито не биха се принизили толкова долу. Все пак двете марки се водят средна класа за 40-годишни хора който искат да си спомнят младостта, момчешки коли. И до тях Бентли. Някак не се вързва
И тази война я знам отдавна, разиграва се в америка. А пък и ако си беши направил труда да гуглираш с израза "bmw vs. audi ad war" може би щеше да видиш истински снимки

"Доста е поучителна ако имаш достатъчно акъл да я разбереш"
Всичките други табелки от Субару,Бентли и т.н. са някакви постерчета, дето нямат никаква връзка с реалността, ако имаш акъл да ме разбереш
Както казва BMW CHECKMATE

@register
Шефа на Бентли наистина е проскубаният фотошопиран алколик, те всички стари компании отдавна не са семейни, а собственност на някакви богати нефтени чаршафи.

@данаил
Пробвай да си чистиш по-редовно къщата и току-виж кабелите няма да "хващат плесен от праха който им се е насъбрал" Аз от 20 години се занимавам с компютри, до сега не съм имал такива екстримни форми на живот в компа. Най-много някоя котка на клавиатурата да набива неизпълним код И най-добре си вземи някой PS3 за 200 евро, поне избор на заглавия има, мекицата като не е предназначен за игри ви тровят с някакви SIM-ове
Отговори с цитат
  #63  
Стар 30-10-2011
Аватара на register
register register не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,505
Благодари: 3,241
Получил благодарност:
1,465 пъти в 670 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

тоя дето съм го изтипосал бил на другото бентли шефа - а на бентли моторс пак не е проскубания алкохолик - това са бившият и настоящ босове:
Отговори с цитат
  #64  
Стар 30-10-2011
Аватара на данаил
данаил данаил не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Димитровград,Wien
Мнения: 347
Благодари: 253
Получил благодарност:
48 пъти в 33 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Пробвай да си чистиш по-редовно къщата и току-виж кабелите няма да "хващат плесен от праха който им се е насъбрал"
Май четеш между редовете ми се струва, казах, че именно с толкова кабелаци се събира прах,а аймака има само един, за мръсотията в нас не се притеснявай, тук в Австрия не е като в БГ да има калища навсякаде и като си измиеш колато докато изсъхне вече пак е готова за миене.Наистина трябва да излезнеш малко извън БГ за да видиш как е в по-развитите страни.
Цитирай:
И най-добре си вземи някой PS3 за 200 евро, поне избор на заглавия има, мекицата като не е предназначен за игри ви тровят с някакви SIM-ове
Имам от две години PS3 а също и PSP.На мака и на лаптопа съм им инсталирал win7 и си вървят безгрешка, даже току що врътнах RAGE на 2560x1440 без да е трепнала и за стотна картината.
__________________
Vu+Duo,Zehnder-105см, OptiboxDM-3800,Panasonic TX-P50VT20E,Imac 27' i5 2.8GHz,MacBook Pro 17'' i5 2.53GHz,Xiaomi Mi Max 2 , Fusion tv.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
android, Да, Джобс, Искам, Стив, унищожа


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 6 (0 членове и 6 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
bTV излъчва биографичният филм за Стив Джобс ТИНТИН ДОКУМЕНТАЛНИ 1 13-10-2011 17:14
„Как Стив Джобс промени света”-филм на Discovery Channel kabel ДОКУМЕНТАЛНИ 0 12-10-2011 15:03
Почина Стив Джобс михоф33 Дъра-Бъра 18 07-10-2011 09:11
Стив Джобс подаде оставка от Apple Музикантът КОМПЮТРИ и периферия 2 30-08-2011 13:12


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:50.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.