The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 21-07-2015
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Огледай за пакетна услуга за ЕУ рооуминг. Все пак сме в Европейския съюз. Не вярвам БГ операторите самосиндикално да са си измислили готините пакети за ЕУ по 3 евра на ден с неограничен нет и разговори.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21-07-2015
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,853
Благодари: 1,722
Получил благодарност:
5,164 пъти в 2,326 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Тласък ,тласък,колко да е тласък!Плащай си роуминга,нали все се пъчиш,че си баровец?Седи си с испанската карта!Или пак има габровски шеги?
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Veskop за този полезен пост :
Leon (21-07-2015)
  #13  
Стар 21-07-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Веско ,
сега разбрах , че ще те вместя в групата дето хем им е кеф , хем ще ги чекна, с роуминг и без него , дори и да си от ЦСКА , нали се сещаш , че аз донякъде падам по брутален и от Дзумбата и с мен с недомлъвки и простотии няма как да минеш , щото лафа за натъркването и е**нето надавям се ти е пределно ясен
сега е момента , да заемеш позиция за "тласък" и определено ти обещавам , да е доста сериозен от моя страна
Чишкиджийски пинизи продавай някъде другаде и сайбия на моя джоб не си дорасъл да бъдеш, просто дай ми повод и ми гледай сеира
И аз за разлика от теб съм цесекар , не пинизчия , бил съм и на Ливърпул,на Байерн, на Нотингам и прочие, само дето съм надраснал измекярските словосъчетания и съм от Пловдив , не от Левуново или Вакарел , не че има лошо да си от тия населени места
И да те светна , че ти ако квичиш в БГ , щото за 15 лева ти дават НЕТ ,домашен и 500мин. на мобилния с договор ти са скъпи и търсиш на кой друг оператор да се натресеш , същата конфигурация тук е 100-120 бг лева, по избор с тласък и без тласък
С теб до тук , нямам повече инфо за твоя милост, просто спазвай благоприличие


Адаш /Продуцента/ ,
това се опитвам , да обменя и събера мнения,
плюс картата , ако е с нет ,ще и накача Уат сап и прочие дублиращи оригиналната на испанския оператор и така с един куршум два заека
Няма такава услуга сред Испанските оператори , има си стандартен роуминг, иначе синдикално има два три оператора , които предлагат интернационален трафик , но само еднопосочно , румънягите са скалапили един ,заедно с Мовистар- Диджи мобил и с 10 евра , говориш с България 400 мин. , без значение домашен или мобилен, за жалост в обратното направление няма онлайн

Последно редактирано от Neo64 : 21-07-2015 на 02:07
Отговори с цитат
  #14  
Стар 21-07-2015
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Чудя се само как ние бедните българчета, ходим из Европата с български карти и си говорим из целия ЕС на корем, без да си стискаме секундите, пък вие богатите гурбетчии сте почнали да си броите роуминга? Какви са тези тарифи дето ви тарифират експлоататорите капиталисти?
__________________
Отговори с цитат
  #15  
Стар 21-07-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Вас Бойко , Ви е "дарил" с евтин трафик, сигурно то от Грашнов е останало в излишък и сега се разпределя с пълни шепи , от това ще да е , или нещо като Грецит , май намязва, като ония двамата с мастиката на кея , изядохме парите от МВФ, изядохме и тия от ЕС , трябва да работи , кой бе ще работи , как кой Германците .......
Пък ти ела тука и си лафи от М -телския, колкото ти душа сака, така ще си богат " капиталист" турист, не гурбетчия,тука няма тарифа със секунди и с много минути за интернационален трафик, вътрешно съм на безлимитен/ неограничени минути + 4 гб НЕТ/ , като се прехвърлиш на друг оператор като излезеш от Джунгейра / виртуалната бразда с Франция/, те засърбява задника
Тия европейските капиталисти егати и крадците, иначе ти ще си от малкото дето ръсиш у лево и у десно минути и секунди , щото летос по морето тия от по бедните ми познати с по 2-3 ченч бюра , Хотели и прочие ми призвъняват , сигурно щото нямат от излишъка
на бедната работническа класа
Ще опъна теглича вече, че утре ме чакат 101 тоалетни и сервизни помещения
Благодарско на отзовалите се и мерси на някои от тях

Последно редактирано от Neo64 : 21-07-2015 на 02:22
Отговори с цитат
  #16  
Стар 21-07-2015
милстан милстан е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2014
Местоположение: Ямбол
Мнения: 281
Благодари: 190
Получил благодарност:
91 пъти в 69 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Само да добавя, че тези безсрочните карти за да се спрат, трябва да се подаде молба, иначе ако не се плати за следващия месец я блокират, но месечните такси продължават да си вървят. После за активация се плаща.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на милстан за този полезен пост :
11012V (21-07-2015)
  #17  
Стар 22-07-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Виваком е предплатена,
не вярвам да требе нещо писменно да давам ,плащаш 10 кинта и на следващия ден зареждаш 20 + 20 НЕТ
общо взето 50 кинта за 20-ина дена и пей сърце

п.с.
Длъжен съм да уважа и изкажа мнение:
Кефи ме как испанските гурбетчии клакьори се празнят под постове с простотии, ще му светне на тоя ,който визирам, ми то с жалейка требе да съобщя , че преди 5-6 години по пътя зя Калотина , се движеха само очиларки и меемвета с испанска регистрация с надута чалга до дупка и свалени прозорци , летос имам впредвид , ама явно нещо ладрийото умре и сега се кефим по форумите , винаги съм го казвал и ще го потретя , тука е страната на простотиите и простите мазачи
Но като влезем във форумите или стъпим на село сме ИТ еспециалисти и работим на бюро и ако може със съклецарка пред вратата.
По стечение на обстоятелствата и за голямо съжаление също правя "парте" от тая масовка, но не карам дръгели и не слушам чалга, е пак е нещо и от строителство си нямам и хабер, просто съм за купона
Айде лека Колеги, че продължавам с тоалетните и сервисиото утре
Някой да не се напъне тука в темата , защото не смятам да го удостоя с мистрията повече в тоя пост ,пък и казах на Левскаря , каква карта да ми вземе
Дрима можеш да пуснеш кепенците на темата

Последно редактирано от Neo64 : 22-07-2015 на 02:04
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22-07-2015
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Един средностатистически българин за 20 дни почивка в Испания би си платил 60-те евра за роуминг и не би мишкувал на предплатена карта.
Отговори с цитат
Следните потребители (7) благодарят на Чък Норис за този полезен пост
11012V (23-07-2015), an (23-07-2015), EVRODANKATA (23-07-2015), njor (22-07-2015), roro91 (22-07-2015), Veskop (23-07-2015), Антонио (23-07-2015)
  #19  
Стар 22-07-2015
Аватара на pe6o1975
pe6o1975 pe6o1975 не е на линия
F..k the System
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Мнения: 1,418
Благодари: 541
Получил благодарност:
640 пъти в 292 поста
Сваляния: 75
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Българите сме Баровци

Както се казваше в някаква приказка из мрежата "Караш кола за 600 лева и имаш телефон за 1200 лева"
__________________
4 ръждиви булсатки & Ariva 152 combo DVB-T2,Sky sat master shd, Dm 500 s,://Stalker IPTV portal и медна тел за DVB-T
Отговори с цитат
  #20  
Стар 22-07-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Пропускаш "+ 20 "дена почивка ми се струва, а те за дните ,които упоменаваш в един средностатистически хотел по Средиземноморието отиват към 2 000 е дори и модерното он иклузив, кажи речи малко повече излиза воаяжа до роднината , на всеки ,който е средностатистически гурбетчия и си ходи семейно за по 15-20 дена, е ако пие бира и кибапчета в хоримага , идва си с Биомед/ вече не пътува/, може да снижи летвата на 20 дена + роуминг на 1000 евра

И разни хора , разни идеали е казал Калеко Алеко, дори и да мога да си платя 60 е х2 за роуминг , кеф ми е да ръчкам с БГ карта , така задоволявам носталгична нотка от миналото
А това за колата и телефона е на мода не само в БГ, или поне ние сме го въвели в мода, и друго си е да носиш в джоба два телефона на стойност 2600 лв, да уточня на мен ми е през върбовата , но определено няма да ги изкарам и сложа до кафето сутрин на масата, мода също на нашего брата

Последно редактирано от Neo64 : 22-07-2015 на 09:44
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
бг, карта, сим


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
DVB-C + карта svilka93 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 3 09-04-2015 20:23
Карта DMC? kaizera82 Смарт карти 1 23-11-2014 21:11
карта на sky uk мирокостов Смарт карти 2 30-03-2011 11:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:51.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.