The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: *88, Спътник Hellas Sat 3/4 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на A1 TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 27-09-2017
Климфилт Климфилт не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2017
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Въпрос относно избор на телевизия от Мтел

Здравейте, имам няколко въпроса и предварително се извинявам ако ги задавам неправилно, но не съм много технически компетентен по тези въпроси, а и затова ще питам все пак.
Първо да обясня ситуацията. От години ползвам интернет на Мтел (когато изграждаха инфрастурктурата бяха МегаЛан и бях слушал само хубави думи за тях, съответно и затова ги избрах). Никакви проблеми не съм имал вече над 10 години сигурно. Телевизията ми беше на Евроком-->Близу-->Мтел сега. А и сме дългогодишни абонати на Мтел по отношение на ГСМ-ите. Та всичко беше обединено на различни пакетни договори за да е по-изгодно. Сега обаче тези договори изтекоха и съответно цените не са толкова промоционални. Харесах си пакет и отивам да го заявя в офис и предварително успях да проуча подводните камъни и да съм подготвен. Да, ама не... Като отидох в офиса исках просто да ми обединят сегашните услуги в 1 пакет (както го предлагат в сайта им), без никакви нови инсталации и прочие. И тук ме секираха, като започнаха да ми обясняват, че съм бил на различни технологии, защото видиш ли Мегалан навремето изграждали еди как си мрежата, а Близу по- друг начин, а Мтел съвсем трети... Интернета ми е оптичен до колкото успях да разбера, а телевизията ми е цифрова по коаксиален кабел, като телевизорите имат портове за КА модули и съм с карти. Категорично не искам още някакви боксове и допълнителни дистанционни. От офиса почнаха да ми набутват тяхната интерактивна телевизия, защото била по-добра. Аз съм я гледал в 3 различни апартамента в София и не съм изобщо впечатлен от нея. Противно на мненията с телевизията на Близу (цифрова с кабел и карта) не съм имал абсолютно никакви проблеми. Картината ми е доста добра (до колко съм компетентен да я оценя като добра е друга тема), но ми харесва всичко в нея, било то ХД пакети, било то образ и тн. По чистата логика не може ли въпросните служители в офисите да обединят съществуващите ми комуникации просто в един пакет?! Защо ми набутват тяхната телевизия и въпросните сет-топ-боксове ? Като на всичкото отгоре по спомен когато пусках цифровата трябваше да си платя там КАМ модулите за 3те телевизора в нас. Отидох във все още съществуващ офис на Близу, обяснявам проблема там ми казват, че няма проблем да съм със сегашната инфраструктура (оптичен нет и кабелна цифрова) и да съм на въпросните промоционални пакети. Излиза, че лявата ръка не знае какво прави дясната и обратното... Дайте ми съвет как да постъпя ? Исках Нет1, обаче вече 3та година чакам да решат да разширят покритието на квартала ми (до момента прекарват на разстояние от 1 улица, но видиш ли моят блок не попадал в покритието им..). Става дума за София, жк. Люлин 10.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27-09-2017
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,409
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Иди в друг офис и не би трябвало да има проблеми. Няма как да ти наложат да си смениш едната телевизия с другата. Ако не се обади на националния им номер, а най-добре иди в офис и подай предизвестие за прекратяване на договорите. След 24 до 48 часа, ще те потърсят от "Задържане на клиенти" и ще ти играят по свирката, както искаш. Казваш какво искаш и ще ти предложат.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27-09-2017
bate_dino bate_dino не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: София
Мнения: 981
Благодари: 270
Получил благодарност:
369 пъти в 298 поста
Сваляния: 44
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Както казаха колегите отиди в друг офис. Аз когато преподписвах изрично упоменах, че не искам интерактивната им телевизия, а щом така ми дават телевизия, да е сателитна за да може родителите или аз да гледам в провинцията. Преди два месеца ми изтече този договор и обединих и Близуто без допълнителни движения.
__________________

Отговори с цитат
  #4  
Стар 27-09-2017
Климфилт Климфилт не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2017
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ходих в 3 различни офиса. Този в Люлин 10 (под блока), един на Граф Игнатиев и още един в Надежда. И в 3те ми казаха, че не можело, а в близу, че може . Интересното е че и в 3те офиса на Мтел ми дадоха различни цени за една и съща промоция... Никаква логика не намирам. Ще изчакам да приключат всички договори (защото към момента действащ е все още този за интернета, а телевизията изтича след по-малко и от 2 месеца). Тогава пак ще обикалям. Ако можете да ме насочите в офис на Мтел в София, където не са идиоти, а само полу, за да може да свърша някаква работа все пак. Основното ми е, че искам да си остана както до момента с 2 технологии и да обединя ГСМ, телевизия и нет в 1 пакет.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27-09-2017
Дензел Дензел не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 564
Благодари: 120
Получил благодарност:
126 пъти в 102 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Климфилт Вижте мненията
Ходих в 3 различни офиса. Този в Люлин 10 (под блока), един на Граф Игнатиев и още един в Надежда. И в 3те ми казаха, че не можело, а в близу, че може . Интересното е че и в 3те офиса на Мтел ми дадоха различни цени за една и съща промоция... Никаква логика не намирам. Ще изчакам да приключат всички договори (защото към момента действащ е все още този за интернета, а телевизията изтича след по-малко и от 2 месеца). Тогава пак ще обикалям. Ако можете да ме насочите в офис на Мтел в София, където не са идиоти, а само полу, за да може да свърша някаква работа все пак. Основното ми е, че искам да си остана както до момента с 2 технологии и да обединя ГСМ, телевизия и нет в 1 пакет.
Звъни на телефон както са те посъветвали колеги , избери от менюто-"промоции" и като ти се обади оператор му кажи че след отчаяните опити които си направил си взел решение за "брекзит" След чутото от теб : Момент така....! И ,о чудо!
__________________
SAMSUNG QE-49Q67R 4K Ultra HD QLED SMART TV;Openbox SX4 Base ; Openbox AS4K CI ;IPTV:MAG 254, TVIP 605
Отговори с цитат
  #6  
Стар 08-01-2018
hakama hakama не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Местоположение: София
Мнения: 29
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Търся изгоден вариант за цифрова ТВ.
Ще си пусна отново ТВ, най-вече за да гледам Големия Шлем (в Мелбърн започва след 1 седмици)* и някое друго предаване по научните канали.
Майка ми ще преподписва тези дни към ментел.
Предложиха й план за 15лв (неогр. разговори с 3ГБ) и се чудя дали да не се джойна с ТВ+Нет. :unsure:

С пакетната цена към мобилен план излиза:
- 15лв +10лв (90+ 20 HDканала и 50Мбит/с)
и +20лв (120+ канала +23 HD, Мтел ТВ разширен Екстра май се води ) отгоре и 70Мбит/с - за 2г.

Но съм предплатил 3 месеца нет (~30лв в кварталния доставчик и не ми се губят) и се замислям за други (необвързващи) опции. ТВ услугата им е остаряла...

А. това Мтел Now, но идеята ми е да гледам на голям ТВ с HD качество поне на спортните (краен случай е на монитора, но тениса няма да е много приятно). Излиза 3лв за 70 канала и мога да я спра по всяко време. Недостатък - нормално качество (каквото и да значи).

Б: Имало доставчици на IPTV и предлагат и краткосрочни абонаменти(1м., 3м. 6м..). :unsure:
нета ми е най-ниския към квартален доставчик (Скайнет) вече от 2-3г и няма грешка, най-много да спре за час на три месеца веднъж. 25/25 Mbit/s (8МБ/с) 11лв ми е таксата, като може да се ъпгрейдне.
Става дума за София/ Бъкстон - верно ли нета им е толкова зле вечер?! :chuckle:

На Вивата е брат ми , но не знам ако се джойна и аз - ще подновят ли пак за 2г договора... :angry:
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
въпрос, Избор, Мтел, на, от, относно, Телевизия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Относно приемниците на мтел vasilstf ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 38 30-05-2019 08:09
Въпрос относно сплитерите за кабелна телевизия elektrik Домашен майстор 34 30-12-2016 21:24
Въпрос относно оптичен интернет с телевизия без приемник? ЗГЕОРГИЕВГ Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 7 08-12-2015 20:07
Sportal TV с премиера в цифровата телевизия на Мтел ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 7 24-03-2013 03:47
Въпрос относно onlinedirect и някои други доставчици на телевизия Видич IPTV (Internet Protocol Television) 0 27-01-2013 00:57


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:22.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.