The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 10-01-2011
alexteam alexteam не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2008
Мнения: 428
Благодари: 20
Получил благодарност:
68 пъти в 49 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

има ли начин някой да сравни качеството на Eurosport HD и Nat Geo HD, излъчвани от Булсат и от някой друг западен оператор и да сподели тук в чия полза е... /качеството/., защото мисе струва, че при Булсат е мазало, а преди май не беше така?
Отговори с цитат
  #22  
Стар 10-01-2011
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
Talking

Трайкате си, а, трайкате. При Булсатком HD каналите всъщност не са дори с native-ната им резолюция от 1920 X 1080. Това е споменавано многократно, както и факта, че същите тези канали са натъпкани в един транспондер, буквално претъпкани, а и самото им излъчване е с доста нисък битрейт, т.е качество. Т.е мизерия, или мазало.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 10-01-2011
fox fox не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 631
Благодари: 138
Получил благодарност:
188 пъти в 85 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Film Plus HD е с много светла картина , която на нищо не прилича .
Отговори с цитат
  #24  
Стар 10-01-2011
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Още преди годинка някъде Пламен Ганчев каза че си оптимизира нещата в полза на клиента в едно видео интервю. Няма за какво да се оплаквате -явно точно така човека разбира нещата -човека постепенно сваля цените -засега по атрактивна оферта надали има -друг е въпроса за качеството на услугата -ама тя напрактика не я е имало -тоест база за сравнение няма как да се направи.
Качеството на услугата -битрейда, резолюция не е на ниво - но пък и цената е оптимизирана спрямо това което се предлага вече Няма за какво да се оплаквате.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на ТИНТИН за този полезен пост
ReVo (10-01-2011), TPOTOAP (11-07-2011), Хиена (10-01-2011)
  #25  
Стар 29-06-2011
colt45 colt45 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: Лондон
Мнения: 8
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ламерът Вижте мненията
Трябва да няма такса за HD пакет. Просто каналите са с висока резолюция но не и с подобаващ битрейд за картина и звук. Фул пакета да е 24.80 то даже си се доближи и до тая цифра. С такива HD канали такава такса. Да ме прощават от Булсат ама качеството на HD каналите е не задоволително.
То пък качеството на обикновенните канали е под сякаква критика.Мазна картина,аудиото е отвратително.Но както каза-за такава цена-толкова.
С една обикновенна антена на покрива в Лондон гледам HD с невероятно качество и 5.1 аудио.А да не говоря за цифровите програми.Кабелната не я броя.
Булсата ежедневно ми напомня да не се връщам в БГ-затова и си го гледам.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 29-06-2011
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от colt45 Вижте мненията
С една обикновенна антена на покрива в Лондон гледам HD с невероятно качество и 5.1 аудио.А да не говоря за цифровите програми.Кабелната не я броя.
Да, в Лондон има DVB-T с HD канали, а за да приемаш сателитните от 28.2Е ти стига и 30 см мини-дишче за къмпинг
А ние в Бавария сме насочили едни еднометрови паници към 28.2Е и при по-силен дъжд всичко от Астра 2Д угасва...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 11-07-2011
Аватара на Зелен
Зелен Зелен не е на линия
морски в гората
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Bitburg/Varna
Мнения: 868
Благодари: 292
Получил благодарност:
315 пъти в 180 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Сестра ми току що ми каза,че в офис на БСК са казали,че трябва да си плати оборудването в пълен размер,защото живее в чужбина. При положение,че предплаща за 12месеца ми се струва нелогично. Вярно ли е или каката в офиса е от компетентите.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 11-07-2011
БатеГойко БатеГойко не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Индианските степи
Мнения: 1,563
Благодари: 327
Получил благодарност:
513 пъти в 301 поста
Сваляния: 82
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Зелен Вижте мненията
Сестра ми току що ми каза,че в офис на БСК са казали,че трябва да си плати оборудването в пълен размер,защото живее в чужбина. При положение,че предплаща за 12месеца ми се струва нелогично. Вярно ли е или каката в офиса е от компетентите.
За пръв път чувам,че в Булсатски офис питат къде живееш.
Даваш някакъв адрес,монтират ти антената,дават ти приемник,взимаш приемника и отиваш в чужбина (едва ли си заслужава чиния за 20-30 лв. да мъкнеш натам,просто в чужбина си купуваш антена и конвертор).
Отговори с цитат
  #29  
Стар 11-07-2011
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,409
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Зелен Вижте мненията
Сестра ми току що ми каза,че в офис на БСК са казали,че трябва да си плати оборудването в пълен размер,защото живее в чужбина. При положение,че предплаща за 12месеца ми се струва нелогично. Вярно ли е или каката в офиса е от компетентите.
Кой те кара да обясняваш къде ще носиш оборудването?
Както ти каза колегата - викаш ги на монтаж у вас, после си взимаш приемника и си го носиш, където искаш.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
hd, на, НОВА, оборудване, пакета, промо, ЦЕНА


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Новият конвертор на Triax TSI 005 0.3dB High Gain на промо цена 24 лв. Ники ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 1 18-11-2009 01:38
НОВА ЦЕНА за конвертор INVERTO 408OUT - 132лв. Ники ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 0 06-04-2008 20:53
НОВА ЦЕНА за конвертор INVERTO 401QDL+ - 69лв. Ники ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 0 06-04-2008 20:49
НОВА ЦЕНА за конвертор INVERTO 40TL+ - 43лв. Ники ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 0 06-04-2008 20:45
НОВА ЦЕНА за конвертор INVERTO 40SL - 14лв. Ники ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 0 06-04-2008 20:41


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:03.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.