The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия

ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия Мястото, където може да обсъждате всичко, за което няма обособен форум.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #11  
Стар 08-07-2012
Аватара на skyboy
skyboy skyboy не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Сливен
Мнения: 604
Благодари: 185
Получил благодарност:
169 пъти в 105 поста
Сваляния: 134
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GeorgiD Вижте мненията
Докато дискавъри се изврати и въобще не е това, което е била при стартирането и замисъла и.
Прав си,но това е напълно нормално разпръснаха предаванията си в новите канали, за да има по малко за гледани от всеки канал и при National Geograhipc положението е същото.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 08-07-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,852
Благодари: 1,722
Получил благодарност:
5,163 пъти в 2,326 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GeorgiD Вижте мненията
Извинявай, ама Планета е музикална и колкото и да е клиширано, гледащите я не затъпяват заради това. Тя просто е забавление.
е нема що...голямо забавление...по строежите и в тролея!
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Следните потребители (5) благодарят на Veskop за този полезен пост
AGT (09-07-2012), d.ivanov (08-07-2012), painkillerbg (08-07-2012), БАЙ ИВАН (08-07-2012), Виктор (09-07-2012)
  #13  
Стар 08-07-2012
Аватара на Пламен Пловдив
Пламен Пловдив Пламен Пловдив не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Местоположение: Plovdiv
Мнения: 68
Благодари: 15
Получил благодарност:
13 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не знам, ама ако моят оператор ми направи този номер, да нямам пакета Discovery или пък NG просто ще вляза в централния им офис с калашник и ще има много трупове! Аз гледам тези телевизии от зората им, всеки ден, и не си представям да ги няма, и още веднъж ми се затвърждава мнението, колко далеч от мен и от много като мен e "близоо". Още, от както бяха еврококом, в Пловдив, а те от тук тръгнаха, по едно време станаха мега-дразнещи, нищо че сега уж нямат нищо общо с миналото, че уж собствениците са съвсем други - нищо старо не е забравено. И наистина, да чета коментари от рода - "не ми пука - кой ли ги гледа", без да ми се обиждате, ама в такъв момент не се изненадвам, че голяма част от българския народ е толкова ужасно затъпял и сме на този хал - sorry!
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Пламен Пловдив за този полезен пост
AGT (09-07-2012), painkillerbg (08-07-2012), БАЙ ИВАН (08-07-2012)
  #14  
Стар 08-07-2012
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 506
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GeorgiD Вижте мненията
Това, което правят от дискавъри нетуъркс, е нелепо. Те удрят под пояса свой потенциален клиент, злепоставят го и искат да си върнат този клиент. Е, обяснете как да стане. Аз, ако съм на мястото на Близуу, директно, ама мигновено ще ги зачеркна от каквото и бъдещо разширяване, ако моментално не премахнат гнусотиите си по мой адрес, мигновено не развият пакета си в някаква положителна насока и не на последно място не намалят цените си. Ако от дискавъри не покрият тези изисквания и нямат желание за сътрудничество (а всъщност и без това), то веднага бих ги контрирал с масова кампания за просвещаване на зрителите и убеждаването им, че каналите им въздействат негативно и няма смисъл от тях.
Нещо като "с техните камъни по техните глави".
Те чак сега се сетиха да пуснат бг сайт на Discovery и то по такъв глупав повод. Видиш ли, вие там, BG-абонатите сте леко тъпи.
Ние от Discovery Румъния чрез фирмичката за комуникации All Channels Interaction ще ви покажем какво ще изгубите като не ни гледате, и да ви кажем телефона и FB страницата на blizoo, щото както казахме вече, сте тъпички и не се сещате да си ги откриете сами. А за неграмотните сме приготвили и форма за оплакване с готов текст, който да изпратите на blizoo:

Моля запазете каналите на Discovery Networks
Уважаеми господин/госпожо,

харесва ми да гледам каналите на Discovery, които включват Discovery Channel, TLC, Animal Planet, Discovery Science, ID: Investigation Discovery, Discovery World. Моля ви да ги върнете в телевизионния ми пакет.

С уважение
Отговори с цитат
  #15  
Стар 08-07-2012
haha haha не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 375
Благодари: 330
Получил благодарност:
29 пъти в 26 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
е и?кой са близу?тези канали ги гледа цял свят..дреме им!само близу са губещи в случая!аз никога не бих станал клиент на оператор,който не предлага тези канали,колкото и да са "зле" в момента!
Е като на 100 процента не са локализирани,ебати каналите.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 08-07-2012
haha haha не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 375
Благодари: 330
Получил благодарност:
29 пъти в 26 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
ами ей затова сме цъфнали!щото народа е МЕГА неграмотен!планета нали не е спряна,честито!
Добро утро.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 08-07-2012
haha haha не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 375
Благодари: 330
Получил благодарност:
29 пъти в 26 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от НАА Вижте мненията
Те чак сега се сетиха да пуснат бг сайт на Discovery и то по такъв глупав повод. Видиш ли, вие там, BG-абонатите сте леко тъпи.
Ние от Discovery Румъния чрез фирмичката за комуникации All Channels Interaction ще ви покажем какво ще изгубите като не ни гледате, и да ви кажем телефона и FB страницата на blizoo, щото както казахме вече, сте тъпички и не се сещате да си ги откриете сами. А за неграмотните сме приготвили и форма за оплакване с готов текст, който да изпратите на blizoo:

Моля запазете каналите на Discovery Networks
Уважаеми господин/госпожо,

харесва ми да гледам каналите на Discovery, които включват Discovery Channel, TLC, Animal Planet, Discovery Science, ID: Investigation Discovery, Discovery World. Моля ви да ги върнете в телевизионния ми пакет.

С уважение
Щото спира лапачката.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на haha за този полезен пост :
АТАНАС15 (08-07-2012)
  #18  
Стар 08-07-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пламен Пловдив Вижте мненията
Не знам, ама ако моят оператор ми направи този номер, да нямам пакета Discovery или пък NG просто ще вляза в централния им офис с калашник и ще има много трупове! Аз гледам тези телевизии от зората им, всеки ден, и не си представям да ги няма, и още веднъж ми се затвърждава мнението, колко далеч от мен и от много като мен e "близоо". Още, от както бяха еврококом, в Пловдив, а те от тук тръгнаха, по едно време станаха мега-дразнещи, нищо че сега уж нямат нищо общо с миналото, че уж собствениците са съвсем други - нищо старо не е забравено. И наистина, да чета коментари от рода - "не ми пука - кой ли ги гледа", без да ми се обиждате, ама в такъв момент не се изненадвам, че голяма част от българския народ е толкова ужасно затъпял и сме на този хал - sorry!
Въпрос на вкус, аз не мисля, че много си вдигапш IQ-то като гледаш как се режат коли за скрап, как се првят "тестови" гонки или как се произвеждат рула за тоалетна хартия, кутии за пуканки и други, което е далеч, далеч от реалната наука или самото име на канала, за Animal Planet същата работа, преди даваха животни, африка, неща които бяха привлекателни (говоря за 2000 година) , сега дават приюти за болни катерички и разни побъркани американци които събират страдащи таралежи из американската пътна мережа, ветеринарни предавания, как да си чистим паразитите от кучето... егати и научните канали

Както казах, въпрос на вкус, но да се каже, че който не ги гледа е затъпяващ (голяма част от българския народ е толкова ужасно затъпял) е малко пресилено...

Последно редактирано от d.ivanov : 08-07-2012 на 01:12
Отговори с цитат
Следните потребители (6) благодарят на d.ivanov за този полезен пост
AGT (09-07-2012), GeorgiD (08-07-2012), slaitt (09-07-2012), topshoker (08-07-2012), АТАНАС15 (08-07-2012), Пламен_ (08-07-2012)
  #19  
Стар 08-07-2012
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,233
Благодари: 122
Получил благодарност:
599 пъти в 315 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от haha Вижте мненията
Щото спира лапачката.
Абсолютно вярно . Не очаквах "откривателите" да се изложат . Пазарния дял на близу не е за пренебрегване , а само този който не е виждал договорите на discovery не е наясно , че точно те не си спазват договора . Доколкото се сещам накратко там си пише , че всяка следваща година цената се вдига , защото се повишава качеството и процента на дублираните предавания /дори и процентно отношение беше посочено/.Както и да е . Има си адвокати и маркетингови отдели , но подобна селения си е типична за региона и в случая близу правилно са преценили , че не се водят преговори с истинските автори , а с местни тарикати на които като им бръкнеш в джоба реват като изнасилени .
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на mistor за този полезен пост
GeorgiD (08-07-2012), Rabin (09-07-2012), АТАНАС15 (08-07-2012), НАА (08-07-2012)
  #20  
Стар 08-07-2012
cvbyte cvbyte не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 37
Благодари: 0
Получил благодарност:
4 път в [ARG:2 UNDEFINED] пост
Сваляния: 295
Ъплоуди: 0
По подразбиране Discovery

Наистина каналите на Discovery ,не са това което бяха.Излъчват предавания за тъпи зомбирани американци,ние може да сме много по-бедни ,но не сме толкова тъпи че да ни набутват помиите си.От тяхните канали може само да затъпее човек.
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на cvbyte за този полезен пост
AGT (09-07-2012), d.ivanov (08-07-2012), GeorgiD (08-07-2012), vmh (08-07-2012)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
channel, discovery, Близу, кампания, хитра, „притиска“


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
TV7 започва националната кампания „TV7 в България” ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 25-03-2011 17:03
MTG започна кампания за каналите на Viasat в България ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 28-05-2010 10:00
Discovery Networks Europe начинает вещание болгарской версии Discovery Channel dsc Български програми на останалите спътници 0 14-05-2010 12:59
През май, Astra Германия започва голяма кампания за цифровата телевизия berks Новини 0 25-04-2009 19:25


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:34.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.