The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Анкети

Анкети Проучете мнението по въпроси, които ви интересуват

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #24  
Стар 08-01-2013
Аватара на Зелен
Зелен Зелен не е на линия
морски в гората
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Bitburg/Varna
Мнения: 868
Благодари: 292
Получил благодарност:
315 пъти в 180 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз гласувах за това,всички да са тук. И ще копирам с малки корекции написаното от мен в друга тема.–––––––––––––––––
Както в нормалния живот,така и тук си има хора...и...хора. Както вече съм споменавал,мнението ми е,че ПОВЕЧЕТО пишещи тук не са КУХИ ЛЕЙКИ и това е причината да ползвам форума. От тук нататък всичко е въпрос на характер и гледна точка. Понякога се случва да има несходство в характерите и тогава би трябвало да се включва главата. Ако всеки съумее да чете внимателно,какво са написали хората,съответно,преди да се изкаже,да помисли,дали и как да се обади в ситуацията,то ще си спестим доста препирни и ИЗЛИШНИ спорове. Шегите са си шеги,сериозните неща са за сериозни мнения. Все пак ми е ясно,че е доста трудно мисълта да надделее над характера,но,ако всеки се опита поне малко,ще изглеждаме доста по-нормално и дори споровете ни ще са градивни.
Като пример мога да дам мен и КОКО-Не се познаваме лично,от един град сме и поддържаме в повечето случаи противоположни мнения и различни отбори,но дори и леко да се тръгне в груба посока,бързо намираме нормален тон. ПОНЕ ДО ТОЗИ МОМЕНТ
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
баннем, Да, кого


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
На кого да вярвам? На Гугъл или на Гармин? vaskonay САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 18 08-01-2013 00:07


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:43.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.