The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ВАРНА

Оператори в гр. ВАРНА Неофициален форум за абонатите на каб. оператори в гр. Варна - КейбълТЕЛ, Ариел, MSAT, ХЕРОС и др. !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #161  
Стар 08-11-2011
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 509
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране MTV

А някой знае ли защо от 1 ноември спряха MTV и MTV Live HD?
Отговори с цитат
  #162  
Стар 09-11-2011
Dobko Dobko не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте ! Това за 3-те лева е така ! Аз от скоро съм на М-Сат и имам следния проблем - всички HD канали ми насичат и е невъзможно да се гледа. Редом с тях насичат и повечето дигитални канали( ТВ1000 , Ринг , Ал Джазира всичките и т.н....). Няколко пъти идваха момчетата от поддръжката и неможаха да установят от къде е проблема. Пратиха ме на диагностика понеже ТВ-то ми е още в гаранция, и от сервиза ми казаха , че Тв-то си супер и няма никакъв проблем! Идваха да замерват сигнала - 90 - 95 % и при всички HD канали ниво на грешка 3-8 ( същото и на половината дигитални). Не е от кабелите и буксите. Момчетат от сервиза ме посъветваха да сменя картата , но се оказа , че в момента каналите им не са кодирани и когато махнах картата ефекта си отана същия! Някой дали се е зблъскал с подобен проблем! Тв-то ми е Самсунг ( по точно Монитор / Тв Т260HD ). Странното е , че до скоро бях на друг кабелен операто и там HD каналите вървяха перфектно, а останалото беше боза! Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #163  
Стар 10-11-2011
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 509
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dobko Вижте мненията
Аз от скоро съм на М-Сат и имам следния проблем - всички HD канали ми насичат и е невъзможно да се гледа. Редом с тях насичат и повечето дигитални канали( ТВ1000 , Ринг , Ал Джазира всичките и т.н....).
От това, което пишеш, става ясно че имаш проблем с каналите които са с модулация 256 QAM. Проблемът е в dvb-c тунера или софтуера. Провери в настройките дали тв-то се е самонастроило на 256 QAM за тези канали.
Отговори с цитат
  #164  
Стар 14-11-2011
Dobko Dobko не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А Би ли ми казъл това как трябва да стане! В страницата на Самсунг, ми показва, че нямям нужда от микакъв упдейт. Когато пусна ТВ-то да си търси самонастройки , пак не намира нищо. А само до преди седмица на другия кабелен оператор всички HD канали си вървяха нормално. Момчетата от М-Сат , ме посаветваха да закарам пак ТВ - то на диагностика защото се съмняват , че е от тунера...... Но ако имаше проблеми с тунера , ми се стува , че нямаше да се гледа телевизия по никакъв начин! Следващите дни , ще сменя сервиза за да видя дали другите Им колеги ще устанвят нещо друго...... Иначе искам да споделя, че проблема, не е в кабелния оператор.Момчетата четири дни си губят времето в дома ми по няколко часа..... то не бе сменяне на кабели , то не бе проследяване на трасета и т.н. Евала... Но явно проблема е "Нащия телевизор" !
Отговори с цитат
  #165  
Стар 14-11-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

бихте ли ми дали списък на каналите на мсат от цифровият им пакет които се гледат само с обикноевен ХД телевизор без картата и модулът им

мерси
__________________
Отговори с цитат
  #166  
Стар 14-11-2011
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 509
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dobko Вижте мненията
А Би ли ми казъл това как трябва да стане! В страницата на Самсунг, ми показва, че нямям нужда от микакъв упдейт. Когато пусна ТВ-то да си търси самонастройки , пак не намира нищо. А само до преди седмица на другия кабелен оператор всички HD канали си вървяха нормално. Момчетата от М-Сат , ме посаветваха да закарам пак ТВ - то на диагностика защото се съмняват , че е от тунера...... Но ако имаше проблеми с тунера , ми се стува , че нямаше да се гледа телевизия по никакъв начин! Следващите дни , ще сменя сервиза за да видя дали другите Им колеги ще устанвят нещо друго...... Иначе искам да споделя, че проблема, не е в кабелния оператор.Момчетата четири дни си губят времето в дома ми по няколко часа..... то не бе сменяне на кабели , то не бе проследяване на трасета и т.н. Евала... Но явно проблема е "Нащия телевизор" !
А кой е предишния оператор? Явно MSAT използват по-нова версия за кодировка, която твоят монитор/тв не е в състояние да декодира коректно. Моят съвет е вместо да си даваш парите по сервизи, където някой "сръчко" ще си прави опити, без да има дори кабел на MSAT, да си го ползваш по предназначение /за монитор на РС-то/ и да поразгледаш вариантите за покупка на нов ТВ.
Отговори с цитат
  #167  
Стар 15-11-2011
sasata sasata не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 26
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 92
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Абе къде изчезна тв 1000 пуснаха da vinchi learning на нейно място
Отговори с цитат
  #168  
Стар 15-11-2011
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За съжаление при МСАТ е така и то от години - тука има , тука няма , а и като стане напечено има дъъъълга профилактика ! Но ако " избухнат " с някоя нова такса няма да се учудя !
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "
Отговори с цитат
  #169  
Стар 15-11-2011
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 509
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sasata Вижте мненията
Абе къде изчезна тв 1000 пуснаха da vinchi learning на нейно място
На 01 ноември спряха двата MTV канала, сега и TV1000... И пълнят честотите с разни простотии. Важното е броят да е 200, а че 100 от тях за нищо не стават и никой не ги гледа.... Мениджмънта им, ако въобще е останал такъв, е за уволнение.
Чудя се на 01 декември кой ли от договорите им изтича...
Отговори с цитат
  #170  
Стар 15-11-2011
Аватара на civica
civica civica не е на линия
рок слушалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 2,281
Благодари: 2
Получил благодарност:
240 пъти в 209 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Май нещо се мъти около МСАТ , но кой ще го отнесе , те това е въпроса , но отговорите не са много !
__________________
" Не се ядосвай , правя каквото мога ! "
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
cable, msat, Канали, на, Параметри, цифрови


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 33 (0 членове и 33 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите канали на DCC-Пловдив Pevge Оператори в гр. ПЛОВДИВ 769 22-06-2023 11:06
Честоти за цифрови канали!!! ТВ маняк КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 4 30-01-2011 18:41
Разкодиране на цифрови канали Energysource КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 1 23-12-2010 21:19
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 16:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:00.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.