The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: *88, Спътник Hellas Sat 3/4 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на A1 TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #111  
Стар 25-08-2018
Аватара на Мартинския
Мартинския Мартинския е на линия
напреднал
 

Дата на присъединяване: Dec 2014
Местоположение: София
Мнения: 1,065
Благодари: 243
Получил благодарност:
264 пъти в 203 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз продължавам да твърдя, че в сайта им има подвеждаща информация - във всеки един пакет от Разширен нагоре Макс Спорт 1 и 2 фигурират и никъде не е отбелязано, че са промоционални първия месец и след това се заплащат допълнително - това е когато аз подписах преди близо два месеца!
Сега за пореден път са сменили секцията и пише: Гледай ексклузивно - когато е за 2 години договор.


При едногодишен договор, както съм аз двата канала фигурират в списъка с канали и обясненото по-горе от мен продължава да важи с пълна сила.
__________________
София: emme esse 100 см на OCTAGON SF8008 и Blizoo, Х96 мах+
Северозападa: А1 Net Box,
emme esse 80 см на EDISION OS MiniPlus и A1 dish + SRT ANT 45 на EDISION Piccollino S2

Последно редактирано от Мартинския : 25-08-2018 на 22:53
Отговори с цитат
  #112  
Стар 02-09-2018
Аватара на Milenrec
Milenrec Milenrec не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Рудозем
Мнения: 1,721
Благодари: 261
Получил благодарност:
488 пъти в 290 поста
Сваляния: 73
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Някой знае ли на кой канал най бързо ше тръгне модула на А1 ?
Отговори с цитат
  #113  
Стар 02-09-2018
DIMCHO DIMCHO не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 484
Благодари: 8
Получил благодарност:
241 пъти в 150 поста
Сваляния: 80
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Milenrec Вижте мненията
Някой знае ли на кой канал най бързо ше тръгне модула на А1 ?
БНТ1
__________________
САТ-TV Стара Загора
0888 45 76 90 , 042 68 08 15
ICQ 52330474
Skype dimcho_64
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на DIMCHO за този полезен пост :
Milenrec (02-09-2018)
  #114  
Стар 14-09-2018
Аватара на Мартинския
Мартинския Мартинския е на линия
напреднал
 

Дата на присъединяване: Dec 2014
Местоположение: София
Мнения: 1,065
Благодари: 243
Получил благодарност:
264 пъти в 203 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Пак съм аз...
След драмите през Август сега ми излезе сметката в ипей и платих....... 32,95 лв. ?! за Разширен пакет годишен договор + макс спорт пакет безсрочен.
По мои и тяхни сметки трябваше да е 30 лв дори и без обещаните 25% намаление от следващата сметка заради недоразуменията.
Тия май не си поплюват и надуват и тук, както при телефонията?
__________________
София: emme esse 100 см на OCTAGON SF8008 и Blizoo, Х96 мах+
Северозападa: А1 Net Box,
emme esse 80 см на EDISION OS MiniPlus и A1 dish + SRT ANT 45 на EDISION Piccollino S2

Последно редактирано от Мартинския : 14-09-2018 на 14:42
Отговори с цитат
  #115  
Стар 28-09-2018
Аватара на Мартинския
Мартинския Мартинския е на линия
напреднал
 

Дата на присъединяване: Dec 2014
Местоположение: София
Мнения: 1,065
Благодари: 243
Получил благодарност:
264 пъти в 203 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Продължавам да описвам моите приключения и надявам се да не ви досаждам, защото все пак е хубаво да се знае:

Най-после се добрах до офис и попитах защо сметката ми вместо да е под 30 лв (обещаната отстъпка след драмите с Макс Спорт каналите през Август) е надута на 33 лв. Каката каза, че цял ден се занимава с казуси, та аз съм и бил най-спокойния клиент, понеже се държах съвсем прилично.
Та, какво излиза: Имал съм бил A1 Now или както се казва там... Било два месеца безплатно и понеже не съм го отказал ?! ми се е начислила такса. Обясних най-надлежно, че никой не ме е информирал при подписаване на договора какво е това, как се ползва,а и нито пък аз съм го искал! Попитах защо нямам обещаната отстъпка и тя каза, че няма такова нещо отбелязано, но можела да ми даде минути или мегабайти в знак на извинение - казах, че моя телефон е към друг оператор и никога няма да бъде тук.

На шега: ок, със сметките на телефоните лъжете, ама не съм очаквал че и с телевизията ще е така. Смяхме се и двамата, знаейки много добре за какво иде реч.
Лични изводи: Тези наистина са най-най наглите измежду операторите. Просто скубат наред, защото така им е наредено. Добре, че съм само една година.

П.С. Каката от офиса в Бизнес парка наистина си разбираше от работата и ме попита защо не съм сключил договора тук, за да се избегнат тия недоразумения.......
__________________
София: emme esse 100 см на OCTAGON SF8008 и Blizoo, Х96 мах+
Северозападa: А1 Net Box,
emme esse 80 см на EDISION OS MiniPlus и A1 dish + SRT ANT 45 на EDISION Piccollino S2
Отговори с цитат
  #116  
Стар 28-09-2018
Аватара на b_ignatov
b_ignatov b_ignatov не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2016
Местоположение: София
Мнения: 631
Благодари: 161
Получил благодарност:
133 пъти в 92 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колко и да ги ненавиждам А1, с мен все още са точни. Сега излезна и поредната фактура. Няма разминаване с това, което съм писал и са ми обещали.
Цитирай:
Първоначално написано от b_ignatov Вижте мненията
Само и аз да кажа, понеже има напрежение около каналите Макс Спорт. Няколко пъти ходих до офис и питах, дали каналите са включени за 2те години? Всеки път ми казваха ДА.Така че да потвърдя..... за 13лв на месец, разширен пакет с включени Макс Спорт 1 и 2.

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk
Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk
Отговори с цитат
  #117  
Стар 02-10-2018
СтартХ СтартХ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2018
Мнения: 27
Благодари: 1
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мартинския Вижте мненията
Продължавам да описвам моите приключения и надявам се да не ви досаждам, защото все пак е хубаво да се знае:

Най-после се добрах до офис и попитах защо сметката ми вместо да е под 30 лв (обещаната отстъпка след драмите с Макс Спорт каналите през Август) е надута на 33 лв. Каката каза, че цял ден се занимава с казуси, та аз съм и бил най-спокойния клиент, понеже се държах съвсем прилично.
Та, какво излиза: Имал съм бил A1 Now или както се казва там... Било два месеца безплатно и понеже не съм го отказал ?! ми се е начислила такса. Обясних най-надлежно, че никой не ме е информирал при подписаване на договора какво е това, как се ползва,а и нито пък аз съм го искал! Попитах защо нямам обещаната отстъпка и тя каза, че няма такова нещо отбелязано, но можела да ми даде минути или мегабайти в знак на извинение - казах, че моя телефон е към друг оператор и никога няма да бъде тук.

На шега: ок, със сметките на телефоните лъжете, ама не съм очаквал че и с телевизията ще е така. Смяхме се и двамата, знаейки много добре за какво иде реч.
Лични изводи: Тези наистина са най-най наглите измежду операторите. Просто скубат наред, защото така им е наредено. Добре, че съм само една година.

П.С. Каката от офиса в Бизнес парка наистина си разбираше от работата и ме попита защо не съм сключил договора тук, за да се избегнат тия недоразумения.......
Аз като подписвах моя договор ми казаха точно за А1 Now, че е безплатно първите два месеца и като минат трябва да кажа, че не искам да го ползвам. На третият месец като отидох им казах и всичко си е точно и от тогава до сега си плащам все една и съща такса всеки месец. Мисълта ми като цяло е че не бива да се съди за целият оператор само защото в някой офис някой не си е свършил работата и не е обяснил всичко както трябва да се обяснява. В твоя случай са ти набутали екстри, за да може да си запълни служителят таргета и е гледал да не ти обяснява много неща щом и ти не си питал и не си видял какво има към договора. Във всяка една фактура си пише какво ти е добавено, какво трябва да плащаш и какво ти приспадат както в случаят с това А1 Now и т.н.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на СтартХ за този полезен пост :
Славето (03-10-2018)
  #118  
Стар 02-10-2018
зантонов зантонов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2017
Мнения: 6
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Гледам някакво ново приложение се пръкнало в таблета ми - Xplore Tv, а то се оказва, че е прекръстеното A1 Now
Отговори с цитат
  #119  
Стар 02-10-2018
СтартХ СтартХ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2018
Мнения: 27
Благодари: 1
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Това е така, защото са го пуснали вече и за другите абонати и щеше да е неловко да е с името на оператора.

Приложението за мобилна телевизия на A1 вече е достъпно и за клиенти на други оператори



От днес (1 октомври), за да ползвате приложениeто за мобилна телевизия на A1, не е задължително да сте клиенти на телекома. Това става благодарение на новия план "A1 Xplore TV Standard", който осигурява достъп до над 50 канала на цена 15 лева на месец. Наличен е и едномесечен тестов период.

A1 Xplore TV е интерактивна онлайн телевизия за устройства с iOS и Android или за компютри, където се ползва през браузър. Услугата комбинира класическата телевизия с нови функционалности като връщане до 7 дни назад, пауза, до 10 часа запис на избрани предавания (плюс архивиране и достъп до тях в рамките на 3 месеца), EPG, двуезично аудио и др.
Отговори с цитат
  #120  
Стар 03-10-2018
Геймър Геймър не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2017
Мнения: 49
Благодари: 3
Получил благодарност:
34 пъти в 17 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Пуснали са A1 Xplore Music Включващ 90 хиляди радиа и над 30 милиона песни без Изчерпване на MB от Тарифния План !

Ако Пуснат Подобна Оферата и за A1 Xplore TV Без да ми трафикира Мегабайтите от мобилния интернет, Веднага им ставам абонат !

До тогава ......
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Въпроса, За, Мтел, няколко, сат, Тв


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Няколко въпроса за SKYBOX F3 пот ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия 3 26-05-2014 22:07
IPTV Бургас, няколко въпроса ИПТВ Кошче 1 22-06-2013 02:14
Няколко въпроса за DM 500HD moreg DREAMBOX 61 05-07-2012 20:13
Няколко въпроса от начинаещ. stormforce Въпроси и отговори 12 29-04-2011 00:26
Няколко въпроса за DM500s Георги Банков Уроци и съвети за начинаещи 14 05-10-2010 00:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:06.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.