The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Въпроси и отговори

Въпроси и отговори Тук задавайте въпроси за думи използвани в цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 15-01-2009
stevebradata stevebradata не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране как мога да подкарам ръчно сканиране на сони лсд

Привет искам да попитам как са накарам да сканира на честота например 457750 Мhz SR6900 QAM 256 когато влизам в менюто настройки на цифровата телевизия давам автоматична настройка пита ме дали антена или кабел давам кабел че на антена търси и после ми дава че нямам антена . И когато съм на кабел пита ме на начин на сканиране давам Пълно сканиране после честотата ако я оставим на пълно сканиране си е на ауто ID на мрежата също е на ауто скорост на предаване също ауто и тип услуга давам на всички услуги и след като сканира намира програмите но не ми дава да влизам в ръчен режим на търсене пише ми че е възможно ако е на Антена ? . А и ако направя следното сканиране например дам начин на сканирене на на Ауто а на ръчен после ми дава да въведа честотата например давам 450000 и то сканира намира 107 програми но ако сменя тази честота отново намира същите каквато и честота да напиша все едно и също ? а телевозора е сони lcd kdl-40v4000 ако някои има представа от тези неща и може да ме светне леко ще е супер аз продължавам да се мъча



като сканирам на ауто всичко ми намира програми например 183 а когато задам някаква чистота да не е на ауто ми намира 117 като част от тези 117 се съдържат в предишните дето са 183 но не знам как може да ги обединя да си ги има всичките и има ли начин аз да си скнирам ръчно за да видя какво става


още нещо с модул на криптолъркс съм ирдето и карта за ай тв партнер взех от кабелния оператор
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13-02-2010
plam99m plam99m не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 29
Благодари: 7
Получил благодарност:
5 пъти в 2 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

с модул на криптолъркс съм ирдето и карта за ай тв партнер взех от кабелния оператор[/QUOTE]

Това последното за какво ти е, ако нямаш антена и приемник;
Този модел тв няма тунер DVB-S за да можеш да гледаш без приемник и антена.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
да, как, лсд, мога, на, подкарам, ръчно, сканиране, сони


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Проблем с Сони Бравиа Георги_Андонов ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 15 18-07-2014 00:15
Проблем: Немога да подкарам мкв формат на дм800хд клоне hameleona200 DREAMBOX 17 27-12-2011 20:32
Как да подкарам 4-бг програми териминатор3 CCcam 6 15-11-2010 07:00
Сканиране на Була plam99m ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 12 20-02-2010 14:34
Относно ХДД и ДМ800 как да подкарам да записва hameleona200 DREAMBOX 12 17-02-2010 21:43


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:40.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.