The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Затворена тема
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #21  
Стар 31-10-2008
Аладин Аладин не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2008
Мнения: 20
Благодари: 0
Получил благодарност:
4 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Излезна книга за IPTV на български

Добре, Момчи, ако си човек с нормална психика, защо да не ти изпълня някое желание ?
Ама ти започна да ме безпокоиш. Имаш поведение на хистерик. Първо се захвана да преизчисляваш пазарната цена на тая книга. Сетне взе да плюеш по уебсайта на издателството й. Изглежда че това те саморазяри, , че без дори да си я видял, я обяви за "брошура". Не ти стигна и това , та взе да раздаваш съвети, как да я дигитализират и разпространяват "на черно". Ти, в крайна сметка, наясно ли си, кое в цялата тая работа толкова те възпалява ? Ето че сега и това ти се видя малко, та тръгна да предлагаш на нейно място чуждестранни дебели тухли, били те с по-далечно или с по-близка тематика. Открило, момчето, Америка ! Че имало издания и в електронен вид. Ха-ха-ха ! Ще подмокриш цялата ни тайфа от смях. Леле, горкият ! Ами, хайде, тогава, какво чакаш ? Бързо нагазвай в джунглите на IPTV SEQURITY ! Все пак, внимавай, защото там флората е и фауната е доста позаплетена и коварна. Не е за всеки, още по-малко за такиво холерични натури като тебе.
Ето затова смятам, че засега е опасно да изпълнявам каквито и да е твои желяния. Не си прогнозируем, бре, чедо !
Просто ще ти дам един приятелски съвет. Успокой нервата ! Намери си едно готино гадже, да тушира малко изблиците ти. Пък ако не можеш да намериш, туширай си напрежението собственоръчно ! Ако и това ти не помагне, вземи си една карта за баните в Наречен и не се връщай не се показвай от там на форума, докато не се даврандисаш !
  #22  
Стар 31-10-2008
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране Re: Излезна книга за IPTV на български

С напълно нормална психика съм и мога отлично да преценя пазарната цена на едно книжно издание. Също така добре познавам психиката на такива типове като теб, които смятат потребителите за стадо овце. Не аз предложих книгата да се дигитализира, но идеята ми допадна и я подкрепих - плюс това е практика студентите да си разпечатват дигитализирани книги - ще е от полза на младите.

Виж, цената на брошурката ти ако беше реална - 12-14 лв., изобщо нямаше да има реакция от моя страна.
Мен книги за IPTV-изобщо не ме вълнуват, затова и не ме касае пряко цената на брошурката, но въпроса е принципен. Пък този, който се вълнува - ти показах, че има неизчерпаем източник на информация, за да не ти снесе като златна кокошка 20 кинта за 200 странички...

Сайта на издеталството , драги ми смехурко - нима ме упрекваш, че "плюя" (макар че точната дума е критикувам) такъв евтин сайт, разработен като че ли безплатно от някой студент, преди години в зората на интернета - http://www.technica-bg.com/ ? Ако не обърнеш внимание на това, си е единствено в твой минус, но ти и без това показа, че нямаш реална преценка.

За гаджето ми не се притеснявай - то си е на мястото и прави това за което е предназначено, но вземи се в ръце ти, защото сигурен съм с такъв задръстен рапон никоя няма да тръгне.

Защо обяви за Наречен трезвомислещия човек, казал ти истините в очите? Много си елементарен. Нареченски бани, гаджета, чекии... Какво общо има това с темата? На човек когато му свършат аргументите започва да обижда. Но не съм изненадан - точно такъв образ съм си изградил за теб, който ти затвържаваш успешно.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
  #23  
Стар 31-10-2008
Tiesto Tiesto не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 509
Благодари: 12
Получил благодарност:
35 пъти в 23 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Излезна книга за IPTV на български

Обаче ясно се разбира, кой не разбира english - я да попитам сега аладинчо. Как се пише думата ? SECURITY или SEQURITY ! Аман от неграмотни писатели

Ето какво казва sa.dir.bg:

Код:
SECURITY
1. сигурност, безопасност (against, from), спокойствие
  #24  
Стар 31-10-2008
Аватара на gentu
gentu gentu не е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,371
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране Re: Излезна книга за IPTV на български

Цитирай:
Първоначално написано от Момчи
С напълно нормална психика съм и мога отлично да преценя .............
-самото участие в тази тема ,опровергава това твърдение!!!


п.п. - а за горният "разбирач" - май пак ще се наложи да си трие собственоръчно всички постове - така ми се струва на мене!!!
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!
  #25  
Стар 31-10-2008
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране Re: Излезна книга за IPTV на български

Да, най-добре е да мълчиш като мушморок, нали така...
Все пак сме в България.
А на Тиесто разбирач или не, забележката му е правилна и няма как да отречеш това!
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
  #26  
Стар 31-10-2008
Аладин Аладин не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2008
Мнения: 20
Благодари: 0
Получил благодарност:
4 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Излезна книга за IPTV на български

Ами от това по-ясно, че наистина не си сам, здраве му кажи !
Под какъвто и пресвоним да ни се появяваш, дребнавата ти болна душица няма как да прикриеш. .
Рие ли момчето, рие... Сега под псевдоним Tiesto си се заловило да търсиш буквени правописни грешки.
За природата на един нормален мъж не е присъщо да играе толкова на дребно. Май, май ще се окаже, че полът или резбата ти са обратни !
  #27  
Стар 31-10-2008
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране Re: Излезна книга за IPTV на български

Аладине, в горното мнение говориш единствено за себе си - защото ти си този, който се е регистрирал с няколко ника - Аладин, gogy66 и Ben и това админите могат да го потвърдят! Ти не си сам и твоята душичка е болна!
А Тиесто всеки го знае - той не е тук от вчера като теб. Ако ти не беше толкова плиткоумен, щеше да видиш какво пише под аватара му преди да даваш мнение за него.
И така, след като разбрахме кой се регистрира с множество псевдоними, написаното от теб важи с пълна сила единствено за самия ТЕБ, лицемер такъв!
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
  #28  
Стар 01-11-2008
Аладин Аладин не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2008
Мнения: 20
Благодари: 0
Получил благодарност:
4 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Излезна книга за IPTV на български

Цитирай:
Първоначално написано от Момчи
Мен книги за IPTV-изобщо не ме вълнуват
Само това е достатъчно, за да се увери и най-непредубедения човек, че наистина си за Наречен.
Питам тогава, чий го дириш на форума в темата "IPTV", в която на всичко отгоре предлагаш разни книги в тая тематична област ?
  #29  
Стар 01-11-2008
Миро Миро е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: София
Мнения: 384
Благодари: 96
Получил благодарност:
138 пъти в 64 поста
Сваляния: 64
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Излезна книга за IPTV на български

Аладине, няма нужда от агитация. В ерата на информационните технологии всичко е възможно. Дори и твоето книжле да се появи в електронен вариант.
  #30  
Стар 01-11-2008
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране Re: Излезна книга за IPTV на български

Като мушморок си цитирал само част от изречението. Нали не беше от тези дето играят на дребно?
Вече го споменах, но за теб специално пак - включих се в темата единствено за да коментирам надутата цена на книгата, тъй като работя точно в тази област. Имаме модерна печатна база, а такива издателчета като теб са ми пределно ясни. Знам кое колко струва и не можах да остана безучастен.
В замяна на истините, които ти казах за реалната цена на книга с такъв обем, чух приказки за гаджето ми, за чекии, за Наречен и т.н... Все думи на високоинтелигентен издател.
Защо не коментираш трите си ника, вместо да раздаваш направления за Наречен?
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, български, за, Излезна, книга, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 9 (0 членове и 9 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Технологията IPTV netman IPTV (Internet Protocol Television) 34 21-09-2011 21:06
Ремонт спутниковых ресиверов (КНИГА) koko313 Домашен майстор 27 14-04-2011 16:24
линукс книга бг hakerate Домашен майстор 7 20-12-2010 19:34
More IPTV for Croatia сат-инфо Новини 0 17-04-2009 09:50
iptv -cam modulle buzzii IPTV (Internet Protocol Television) 17 16-04-2009 16:53


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:05.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.