The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 11-11-2014
Кристина Кристина не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Question Мнение за повреда на LG LH4200

Здравейте, искам да ви попитам за мнение по въпроса http://youtu.be/96T0sB4Fky8
Това е дефектът, който дава телевизора. Носихме го на ремонт, взеха ни незнайно защо 130 лв. без да кажат, какво са ремонтирали изобщо, но уж работел. След няколко дни в нас отново даде същия проблем и го занесохме пак в сервиза. Държаха го 20 дни, пак си го взехме "отремонтиран" и пак след няколко дни се получи същото нещо и така за 6 месеца го носихме 5 пъти и в крайна сметка не е оправен. След последния проблем много държахме да ни обяснят какво са правили....сменяли били контрол борда, каквото и да означава това. Държаха се нагло все едно ние сме виновни, че не могат да го оправят, даже излязохме и неблагодарници и т.н. В крайна сметка нищо не ни обясниха, както и не пожелаха да ни върнат парите. Понеже съм адски недоволна, ще спомена името на сервиза, за да не се обърка още някой да отиде там - КСП Електроникс в Младост 4.

Мислите ли, че има смисъл да се носи в друг сервиз или си е направо за нов? Срещали ли сте подобен проблем и дали е поправим или по-скоро има ли смисъл? Откровено казано ме е страх да го занеса на друго място, защото подозирам, че пак ще се почне същото разкарване и през това време няма да имаме телевизор.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11-11-2014
БатеГойко БатеГойко не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Индианските степи
Мнения: 1,563
Благодари: 327
Получил благодарност:
513 пъти в 301 поста
Сваляния: 82
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Пробвай да зададеш въпроса си в този форум:
http://forum.eshop.bg/viewforum.php?f=3
Там разни сервизни специалисти обменят опит,дано ти помогнат.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11-11-2014
Васко721 Васко721 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 59
Благодари: 15
Получил благодарност:
6 пъти в 6 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 0
По подразбиране Мнение за повреда на LG LH4200

Първо се обърнете към КЗП. Мисля ще помогнат поне да ви възстановят парите след като са некадърни.После Вие си решавате, нов сервиз или нов ТВ приемник.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 11-11-2014
darkmanx darkmanx не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 104
Благодари: 6
Получил благодарност:
31 пъти в 15 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Проблем в т кон борда или панела е това. Нужна е смяна на т кон борда за да се види на 100%. КСП ги знам и съм патил и аз и ще ви го кажа защото знам кво правят: Те са прекупвачи на части - взимат ги буквално от кофата за боклук на големите гаранционни сервизи на техномаркет и технополис и си нямат идея тея части читави ли са или не. предполагам и на вас са ви сложили такава част с неизвестен произход. подозирам че може и изобщо да не са я сменили а да са нагряли чипа на т кона колкото да залепи за 2 , 3 месеца. Най - добрия варянт е взимане на тази част за проба от ибей или от олх. Смяната на самата част не е нищо сложно.

Последно редактирано от darkmanx : 11-11-2014 на 12:56
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11-11-2014
Кристина Кристина не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря за информацията! Ще попитам и там.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11-11-2014
Кристина Кристина не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И аз мисля, че нищо не са сменили. Даже ми надраха рамката ужасно и като се оплаках, се оказа че имам претенции, че са я надрали, но от тях да мине щели да ми я сменят. Това разбира се остана на приказки само. А до КЗП няма как да пиша, понеже тези от КСП не ми дадоха абсолютно никакъв документ, нито касова бележка, нито листче с номер на поръчката примерно.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11-11-2014
darkmanx darkmanx не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 104
Благодари: 6
Получил благодарност:
31 пъти в 15 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

съжалявам за случилото се. те нарочно не дават щото знаят какво може да стане. аз се оправих с тях благодарение на това че сме фирма и ни бяха дали фактура за частта. съответно се опитаха и на нас да ни въртят номера елате да го правиме при положение че нашите техници си бяха направили диагностиката точно.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11-11-2014
Аватара на Дедал
Дедал Дедал не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,933
Благодари: 3,688
Получил благодарност:
1,716 пъти в 1,132 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Данъчни и всякакви подобни органи в държавата биха се зарадвали да им подадете такава информация , а и "Господари на ефира" също .
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12-11-2014
Кристина Кристина не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Във форума за електроника решиха, че коментарът ми е злонамерен, Целя да разваля доброто име на "професионалистите" от КСП и не ми обърнаха особено внимание, като цяло . Явно ще трябва да рискувам и да го занеса в още един сервиз с надеждата там да си свършат работата....
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12-11-2014
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Няма да коментирам нищо. Просто ще ви посъветвам да си купите нов телевизор и да не се занимавате повече с глупости.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
lg, lh4200, За, мнение, на, Повреда


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Повреда на KDL-37U4000 PayNera ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 27 11-12-2012 21:29
Повреда в захранващия блок на LCD Samsung Aries ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 4 17-03-2012 20:32
Multifeed след повреда на мотор - да или не? Онджичек САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 24 17-08-2011 02:15
Поредна повреда на совалката 'Дискавъри' spacebeam Новини 0 11-02-2011 12:50
Питане за повреда на работещ прrемник halil67 Уроци и съвети за начинаещи 13 05-01-2011 10:45


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:15.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.