The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 25-10-2014
детроник детроник не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2014
Мнения: 74
Благодари: 3
Получил благодарност:
37 пъти в 11 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Heno3HaT Вижте мненията
Може ли да качите файловете с които сте тествали LG атриците.Утре мисля да отскоча и аз до Техномаркет.Та мисля и аз да тествам да видя за какво иде реч.
Аз съм от Петрич дано да има някоя читава бройка към нас.
Можете да ползвате файла с бялата решетка, който съм качил в темата "Дефектна серия LG 42LB671 - дефектна матрица - слепване / залепване на картината". След като я изобразите на екрана за около минута минете в сив или бледо лилав екран и ще видите отпечатъка много ясно. Вижте снимките, които съм качил при втория пост. Те изобразяват проблема добре.
  #62  
Стар 25-10-2014
детроник детроник не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2014
Мнения: 74
Благодари: 3
Получил благодарност:
37 пъти в 11 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Аз пък се чудя,кой от вас ще превари другия!
И почвам да се досещам и марката май ще е LG!На батко му е писнало без новини и мачове,а ако не гледа футбол или му забраняват,обяснява кисненето на кака в среднощните дебати!
На най-големия фен на компромиса LG искам да задам следния въпрос:
Ако вие бяхте видяли на вашия телевизор LG това което видях аз и съм публикувал тук, за да знаят всички и да не се прекарват с покупка на телевизор с генетичен дефект, щяхте ли да си мълчите и да си го гледате с отпечатани остатъчни изображения по него? А дали щяхте така горещо да го препоръчвате и на останалите? А сега, когато Вашия LG работи добре, а тези от LB серията са л@йна, защо продължавате да ги препоръчвате на горките хорица? За LG ли работите или просто Ви харесва да се гаврите с хората? Миряна, която всички визирате като "кака" вече е взела своето правилно решение и само може да се радва, че то не е базирано на Твоите препоръки. ТИ ще си купиш ли мерцедес без спирачки? Ако толова разбираш отиди в най-близкия магазин и тествай поне веднъж тези LG-LB и тогава ги препоръчвай на хората, защото за човек от малък град 1000 лева са МНОГО пари, колкото и да не ви се вярва на вас - разбирачите дето казвахте на Миряна и на другите, че след 3 години щяла да смени телевизора. Всеки гледа от собствената си камбанария.
Та, който превари да си купи така горещо препоръчваното LG той да му мисли. Когато тестваш и откриеш "единствената" бройка без дефект от LB ми се обади и аз ще отида да го купя. До тогава ще гледам телевизор, който няма такъв дефект .
  #63  
Стар 25-10-2014
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,470
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,157 пъти в 2,925 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Брей брей,да ти кажа,аз компромиси много трудно правя,особено с телевизори,ако има някакъв дефект,не мога да спя,погледа ми е само там,както ,ако има има някой телевизор,който работи по добре от моя,говориме за картина и аз го нямам!По добри, със сигурност има,но откъм картина,разлика почти никаква!
Та, всички модели имат някакви кусури,не са само LG,аз също доста гледах LB серията и накрая се върнах на LA,която е по стара,но с по 200 кинта на модел по скъпа!Ако отидеш със флашки и дискове в магазина,ти гарантирам,че няма да си купиш нищо!А стигнал ли си до там,по добре вземай някоя плазма!Но 99% от потребителите, не са стигнали до там и затова е все едно какво ще си купят за 1000лв!
Я кажи, ти какво си взе последно и ти гарантирам,че ще отида да му направя мой тест и ще го постна тук да видят всички бъгните му!
А можеш и да ми кажеш,защо ти си купи това LG,дефектното!Защото ти хареса,много повече от другите или по препоръка!
Аз лично отивам,когато купувам,разликата в картината ,поне е очевадна,веднага я забелязвам и модела който ме кефи,го изтествам,това е,предполагам и ти си постъпил така с покупката на LG,явно ти е харесал първоначално,да,после започва бъркането по дупките и разочарованието!Сега вече си разбирач,добре,че е решетката!Но батко,като се върне от работа иска новини,каката-биг брадър,на децата не им дреме за решетки,та така 99% от потребителите,затова е все едно какво ще си купят за 1000лв!А за тебе,мога да те поздравя,като добре дошъл в лудницата,прескочил в 1ния процент!
  #64  
Стар 25-10-2014
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,959
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от детроник Вижте мненията
Вашето LB сигурно има проблем, но не го виждате, както и приятеля Ви. Най вероятно той ще го види, но няма да му обърне внимание, щом си е купил телевизор с проблем, който е констатиран вече. Всеки избира сам. А от къде е купен няма значение. Важно е, че е произведен в LG Полша. Както казах и консултантите в никоя техно верига не го забелязват, но когато им се покаже почват да цъкат с език и викат "вярно бе, това не трябва да е така". Не целя да Ви разочаровам от покупката Ви. Просто коментирам фактите и се дразня на политиката на корпорациите. Нищо лично към когото и да е от вас.
Идваш в неделя на сбирката , водя те у нас и ти давам да тестваш колкото си искаш , при мен дози дефект го няма..... При моя човек също .
  #65  
Стар 25-10-2014
идеалист идеалист не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2014
Мнения: 43
Благодари: 12
Получил благодарност:
16 пъти в 6 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А възможно ли е, проблемът със "слепването", остатъчен образ и подобни да бъде решен с няколкостотин часова разработка на ТВ-то, подобна на плазмата ? Подчертавам, че нямам предвид тест за размазване (да речем японката на въже).
  #66  
Стар 25-10-2014
детроник детроник не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2014
Мнения: 74
Благодари: 3
Получил благодарност:
37 пъти в 11 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Брей брей,да ти кажа,аз компромиси много трудно правя,особено с телевизори,ако има някакъв дефект,не мога да спя,погледа ми е само там...

...аз също доста гледах LB серията и накрая се върнах на LA,която е по стара,но с по 200 кинта на модел по скъпа...

А можеш и да ми кажеш,защо ти си купи това LG,дефектното!Защото ти хареса,много повече от другите или по препоръка!...

Сега вече си разбирач,добре,че е решетката...

!Но батко,като се върне от работа иска новини,каката-биг брадър,на децата не им дреме за решетки,та така 99% от потребителите,затова е все едно какво ще си купят за 1000лв!А за тебе,мога да те поздравя,като добре дошъл в лудницата,прескочил в 1ния процент!
Човек, колкото и да не иска в живота си прави компромиси ежедневно. Това ни кара да не забелязваме незначителните компромиси. Всяко решение е свързано с компромис, независимо осъзнаваш ли го или не.
Та както ти казваш, че погледа ти ще е все в дефекта и моя беше все там - в линията на LG то.
Купих си LG-то понеже направих умишлен компромис с качеството на картината за сметка на цената, в интерес на истината подведен от "промоция". Спонтанните решения винаги са глупави освен ако не се касае до нещо друго, но то не е за тема в този форум
Та, направих бърз обзор по форумите и реших, че няма идеален телевизор и заслепен от "благинките" на LG и под влияние на действието на "промоцийката" се юрнах на LG. Ако обаче бях прочел твоите изказвания, определно щях да съм повлиян от тях в положителна насока спрямо LG. Ако обаче сме в друга времева линия и прочета моите постове и после твоите, първо ще реша, че си част от екипа на LG България и второ няма да си купя телевизор с "вграден дефект"
Сигурно 90% от потребителите дори не четат по форуми а направо купуват сони, че има харесва как са написани буквичките на табелката SONY или пък първата им аудиосистема е била панасоник и "знаят", че панасоник правят "най-хубавите неща", отиват и купуват и се кефят на красивата рамка и елегантната стойка на телевизора, да не пропуснем красивия надпис SONY.
Аз не съм разбирач...няма и да бъда...сигурно ти си тествал стотици телевизори, аз няма да постигна това, защото не целя това. Аз работя нещо друго и учавствам в други форуми, свързани с това да помогнат на някого с конкретен проблем и се стремя да го направя по най-полезния за отсрещния начин, а не да покажа че моя шнур е най-дългия.
Целта на този форум също е такава, предполагам до някаква степен и твоите цели са подобни на моите, но пречупени през призмата на твоите разбирания. Факта, че последните теми в които участваш се превръщат в лични разпри и спам, както в момента, колкото и да не ми се иска (и се извинявам на останалите за това) не ти ли говори нищо?
Как мислиш че помогна на хората на които препоръча LG, след като знаеш, че имат проблем? Надяваш се да не го видят и да те благославят за добрите съвети?
Твоите думи бяха "...да ти кажа,аз компромиси много трудно правя,особено с телевизори,ако има някакъв дефект,не мога да спя,погледа ми е само там..." А как спиш след като си казал на някого да си купи телевизор с дефект? Или що да не спиш, той огъня в комшийския двор...нали така?
Аз отновво питам, ти тества ли ги тези LG та за описания дефект, за да продължаваш да ги препоръчваш?
Всеки в даден момент има своята "решетка". Така се започва. Ти сигурно също я имаш и я помниш Аз не тествам всички телевизори с "решетката". Аз я направих за да докажа на LG че има проблем с телевизорите им.
И да ти кажа, тук ти не съветваш тези 99% за които пишеш, тук съветваш единия процент, на който не му е все едно какво ще си купи.
Ако ставаше дума за тия 99%, те са загубена кауза, писах по-горе защо. Ако става дума за някой дето си рине парите с лопата, също. Той след 6 месеца ще е с нов ТВ, понеже този вече е хванал прах, що да го бърше, а да не го хвърли. Тук най-често са хора които нямат безкрайни финансови възможности и за "лева" който са спестили не искат да си купят "суха баница". Така, че ако съветваш някого го прави със съвест и със съзнанието, че този човек не е от 99-те процента за които все говориш. Тези хора не са стадото, което ти водиш, както опитваш да изкараш в повечето си подобни коментари, затова им препоръчай конкретен модел, било то и LG. Кажи им "да, аз тествах това и това в този конкретен модел и то ми допада повече отколкото при едикой си конкретен модел на другия производител". Така ще бъдеш много по-полезен и уважаван хиперфорумец.
Относно до мен, аз малко ще остана в тази ваша "лудница", понеже аз си имам своята "лудница" и тя ми е предостатъчна. Но ако с краткия си престой във вашата лудница допринеса с нещо тя да стане по-удобна и полезна за останалите, ще се радвам да го направя.
Айде със здраве.
Следните потребители (2) благодарят на детроник за този полезен пост
драгостоев (25-10-2014), Миряна (25-10-2014)
  #67  
Стар 25-10-2014
детроник детроник не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2014
Мнения: 74
Благодари: 3
Получил благодарност:
37 пъти в 11 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

bu12tras, какво друго да кажа, раздвам се за Вас и Вашия приятел. Явно само във Варна ни ги носят такива дефектни
идеалист, ако беше свързано с нещо като "разработване" на матрицата, то при мострите, които работят в маркетите нон стоп, щеше да е изчезнал проблема, а него си го има и на мострите.
  #68  
Стар 25-10-2014
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,959
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Незнам за партидите но моя беше един от първите още като ги пуснаха в България.
  #69  
Стар 25-10-2014
мнн мнн не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 739
Благодари: 24
Получил благодарност:
152 пъти в 109 поста
Сваляния: 269
Ъплоуди: 0
По подразбиране

off topic

Абе, вие с всички тези тестове, как ли се избрали/избирате/ще избирате жените си?
Не, че и тях не може да смените след 2 години, да речем, ама....
  #70  
Стар 25-10-2014
Аватара на БОБИ
БОБИ БОБИ не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: София
Мнения: 1,920
Благодари: 387
Получил благодарност:
906 пъти в 452 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мнн Вижте мненията
off topic

Абе, вие с всички тези тестове, как ли се избрали/избирате/ще избирате жените си?
Не, че и тях не може да смените след 2 години, да речем, ама....
Жена и свиня не се избират те се падат.
Следните потребители (4) благодарят на БОБИ за този полезен пост
spider78 (25-10-2014), Veskop (25-10-2014), алт (25-10-2014), Чък Норис (25-10-2014)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
За, моля, на, Нов, покупка, съвет, Телевизор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Моля за съвет кой телевизор да избера Соньо ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 22 16-10-2014 23:32
Съвет за покупка на таблет bademos КОМПЮТРИ и периферия 14 21-12-2013 16:39
Съвет за покупка живков HDTV приемници 2 09-11-2011 21:28
Съвет за покупка. живков DREAMBOX 13 09-08-2011 01:05
Дайте съвет за покупка на 32" LCD? Веселин Цонев ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 40 21-02-2011 12:15


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:22.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.