The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > ФИЛМИ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 30-05-2016
Аватара на Chello Central Europe
Chello Central Europe Chello Central Europe не е на линия
Представител на каналите от групата на Chello Zone за България
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 1,979
Благодари: 4
Получил благодарност:
213 пъти в 171 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Интервю с Джоузеф Гилгън за сериала "Проповедникът" по AMC - от 30 май

В очакване на премиерата на новия сериал на AMC „Проповедникът“


30-ти май в 4.00 и 23.00 ч.


Интервю с Джоузеф Гилгън (в ролята на Касиди)


Бяхте ли фен на комиксаПроповедникът“/ „Preacher”, преди да станете част от актьорския състав в ролята на Касиди?

Не. Което значи, че прочетох комикса, защото се налагаше и го харесах безрезервно. Не ми беше лесно да прочета книгите, защотомразя да чета! Но, трябваше да си наложа да го прочета инаистина го харесах. Имам чувството, че познавам отлично Касиди.

Лесно ли Ви се удаде ирландският акцент или работихте върху него с учител?

Овладях го на момента. Честно казано, винаги съм играл с този акцент и вече имам зад гърба си две роли на ирландец, едната в „Последният ловец на вещици“/“ The Last Witch Hunter“(2015) и другата – в този филм.

Бихте ли ни казали нещо за пробния запис, който представихте за ролята?

Заснехме гов детската ми спалня. Направих го там, докато майка ми играеше ролята. Казвах й: “Мамо, за Бога, спри да играеш! Ти не можеш да играеш. Само произнасяй репликите.” Но, тя продължи да се вживява в ролята. Имаше три сцени, но тази, която запомних най-добре, беше сцената в килията на затвора. Много ми хареса; беше много оживена. Но, майка ми беше безполезна. Беше ужасна. Казвах й: “Спри да играеш! Трябва да бъдеш наистина отегчителна, за да се съсредоточат върху мен.”

Как се чувствахте, работейки с други английски актьори върху филма? (Доминик Купър в ролята на Джеси; Рут Нега в ролята на Тюлип)?

Беше улеснение. Ние имаме общи неща. Например, без пакетчета чай за нас, аз донесох един бързозавиращ чайник; на чайниците тук им трябват по пет часа, за да заврат. Доминик е идиот; аз съм идиот; Рут е идиот. Ние всички се разбираме много добре. Имах голям късмет. Темпото наистина е страхотно. Обичам тези хора. Чака ни много съвместна работа в бъдеще, евентуално, и фактът, че се разбираме така и се грижим един за друг… дявол да го вземе. Това не се среща често, нали?

Как се чувствахте, докато снимахте дългите серии от бойни сцени във филма?

Те изискват много усилия; не е като просто да се явиш за деня. Най-голямата тежест се падаше нахореографа на акробатичните номераДжон Коямаи неговия екип, които са блестящи. В началото е доста страшничко – влизаш в стаята, където те изпълняват твоите номера ити се виждаш отстрани. Нещо като да гледаш самия себе си – това е, което правят актьорите: ние сме доста егоистични… Но, боят е наистина много забавен. Обичам да участвам в такива неща до степен, когатосъм смачкан докрай.


Харесва ли ви ролята на вампир?

Страхотно е; разбира се, че ми харесва. Дори при сцени, в които трябва да се съсредоточиш и да използваш мозъка си, обожавам го. Обичам работата си. Просто я обожавам.

Касиди Ви изглежда близък по същност. Това улеснява ли ви при представянето на образа?

Изпълнявал съм ролята на подобни образи и преди това: пародии на човешки същества, в известна степен, и предполагам, че може и аз да съм един от тях. Но, този герой е твърде многопластов. Не може да живееш сто и деветнадесет години ида избегнеш сериозните травми, защото всички те напускат; всички, които някога си обичал, умират.

Харесва ли ви да се снимате във филма и да живеете в САЩ?

Обичам Съединените щати. Например, свободата тук… Влязъл съм напълно в образа на Касиди. Обичам Великобритания и всичко, което ми е дала, и моята кариера – това е всичко за мен; и британците са всичко за мен. Но, тази страна е толкова голяма. Никога не съм виждал нещо подобно. Толкова огромна и всичко в нея е толкова различно. Това е истинско приключение.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
30, amc, Гилгън, Джоузеф, За, Интервю, май, от, ПО, Проповедникът, сериала


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Интервю с Доминик Купър за сериала "Проповедникът" - по AMC от 30 май Chello Central Europe ФИЛМИ 0 30-05-2016 15:58
Интервю със създателя на комикса "Проповедникът" за сериала на AMC "Проповедникът" Chello Central Europe ФИЛМИ 0 27-05-2016 13:12
ИНТЕРВЮ С МАЙЛС МИЛЪР - ИЗП. ПРОДУЦЕНТ И СЪЗДАТЕЛ НА СЕРИАЛА "ПРЕЗ ПРОКЪЛНАТИ ЗЕМИ" Chello Central Europe ФИЛМИ 0 05-11-2015 15:58
ИНТЕРВЮ С ИЗП. ПРОДУЦЕНТ И СЪЗДАТЕЛ НА СЕРИАЛА "ПРЕЗ ПРОКЪЛНАТИ ЗЕМИ" АЛФРЕД ГОХ Chello Central Europe ФИЛМИ 0 05-11-2015 15:49
Интервю с Елизабет Родригез за "Пази се от живите мъртви" - повече за сериала на AMC Chello Central Europe ФИЛМИ 0 18-08-2015 18:58


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:40.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.