The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > GOLDEN MEDIA

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #71  
Стар 17-06-2012
Аватара на фейкър
фейкър фейкър не е на линия
опитващ чалъми
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: haskovo
Мнения: 144
Благодари: 23
Получил благодарност:
27 пъти в 17 поста
Сваляния: 161
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
Мдааа, и затова потвърждавам, но даунгрейднах на 1.2.45_new и наистина всичко работи , иначе с новия 1.2.48 пълно дърво.... сега ще тествам и записа, но там ме съмнява че се касае за авторски парава и затова ми прецаква файловете на парчета.
имаше нещо свързано с файловите системи fat,fat32 които четяха файлове само до 4гб,ntfs>4gb.незнам този линукс на каква система работи Fat? или Fat32,но определено е там проблема ако записваш на флашка форматирана под фат32. Имам Xbox360,който прави игрите на същите парчета но са по 4гб.Явно е от формата на системата. ха ха докато го напиша и вече са ти отговорили

Последно редактирано от фейкър : 17-06-2012 на 11:19
Отговори с цитат
  #72  
Стар 17-06-2012
миленн миленн не е на линия
BMW Диагностик-профи
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 385
Благодари: 36
Получил благодарност:
38 пъти в 31 поста
Сваляния: 62
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Еееее това го направих много отдавна че ме дразнеше да пипам 2 копчета а не от централния. Гледам темата за GM върви напред, не знам за вас колеги ама на мен Спарка не ме кефи.... освен за медия... Енигмата си е Енигма. Гледал съм бит рейта на канал не може повече от 12,9Mb...... а и картината на Енигмата е по добра(51MB на Sky UK). Но там куца медиата със бг суб....... но като искам да гледам нещо си го менкам на Спарка и съм ОК.

Честно казано само не съм подкарал ОС от флакша. Това ще е добре ако можеш да сложиш 3-4 Енигми на нея, неутрино.... и да си ги стартираш от нея.....
__________________
Dreambox 500s, 120 Ofset, GOLDEN MEDIA 990 HD SPARK RELOADED
Отговори с цитат
  #73  
Стар 17-06-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Още нещо интересно, на CCcam ползвах 4 линии и откакто сложих другите 2 на 10тата минута сървъра забиваше и го рестартирах, но по идея на един колега сложих mgcamd.sh4 и работи много стабилно и съм довлен.

Конфигурацията е проста, както при ccam , сваляте си от синия панел бина mgcamd.sh4, послев папка var / keys си попълвате линиите във файла ccamd.list обяснявам така, понеже със сигурност ще има някой като мен дето ще си блъска главата за такива елементарни неща.
пс. Благодаря за mgcamd и на жоро75, беше много изчерпателен.

Последно редактирано от d.ivanov : 17-06-2012 на 11:24
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на d.ivanov за този полезен пост :
unispot (23-05-2013)
  #74  
Стар 17-06-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миленн Вижте мненията
Еееее това го направих много отдавна че ме дразнеше да пипам 2 копчета а не от централния. Гледам темата за GM върви напред, не знам за вас колеги ама на мен Спарка не ме кефи.... освен за медия... Енигмата си е Енигма. Гледал съм бит рейта на канал не може повече от 12,9Mb...... а и картината на Енигмата е по добра(51MB на Sky UK). Но там куца медиата със бг суб....... но като искам да гледам нещо си го менкам на Спарка и съм ОК.

Честно казано само не съм подкарал ОС от флакша. Това ще е добре ако можеш да сложиш 3-4 Енигми на нея, неутрино.... и да си ги стартираш от нея.....
Ами да ама при мен проблема е друг, имам хубав BluRay плеър, но нямам 2 HDMI входа на телевизора, та затова искам да ползвам плеъра, иначе съм си поръчал това лай*о : http://www.dealextreme.com/p/4-port-...n-1-out-104651 но ме съмнява, че ще е пълен боклук и затова най-вероятно ще остана с плеъра на приемника само, иначе на 32" телевизор поне аз трудно вигждам разликата в картината
Отговори с цитат
  #75  
Стар 17-06-2012
миленн миленн не е на линия
BMW Диагностик-профи
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 385
Благодари: 36
Получил благодарност:
38 пъти в 31 поста
Сваляния: 62
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Е аз съм на 46 инача и има разлика.... Аз и оскама и mgcamd си ги копирах от спарка и си го сложих на Енигмата oscam.sh4 i mgcamd.sh4 и нямам проблеми. А забиването на приемника става от кофти линия....особено на каналите с голям битрейт. Намерил съм му цаката първо пускам на някой фрее канал на спътника който въртя антената и после почвам да си сменям каналите. Не че забива ако директно си пусна някой канал на SKY UK ама....
__________________
Dreambox 500s, 120 Ofset, GOLDEN MEDIA 990 HD SPARK RELOADED
Отговори с цитат
  #76  
Стар 17-06-2012
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,937
Благодари: 980
Получил благодарност:
7,314 пъти в 3,551 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
Още нещо интересно, на CCcam ползвах 4 линии и откакто сложих другите 2 на 10тата минута сървъра забиваше и го рестартирах, но по идея на един колега сложих mgcamd.sh4 и работи много стабилно и съм довлен.
Това което го водиш за ццкам си е модифициран мгкамд за да работи със сървъри до CCcam 2.1.4(включително), единствената причина да ти забива е, че си поставил на първо място линия на която сървъра е над 2.1.4. За разлика от мгкамда които въобще не се връзва към C линии идващи от CCcam 2.2.1 и 2.3.0, но пък си забива по абсолютно същия начин когато се пробва да се кънектне към CCcam 2.1.3 и 2.1.4.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чък Норис за този полезен пост :
d.ivanov (17-06-2012)
  #77  
Стар 17-06-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Това което го водиш за ццкам си е модифициран мгкамд за да работи със сървъри до CCcam 2.1.4, единствената причина да ти забива е, че си поставил на първо място линия на която сървъра е над 2.1.4(включително). За разлика от мгкамда които въобще не се връзва към C линии идващи от CCcam 2.2.1 и 2.3.0, но пък си забива по абсолютно същия начин когато се пробва да се кънектне към CCcam 2.1.3 и 2.1.4.

Ами, интересно е, че подредбата на линиите е една и съща, аз понеже не разбирам, по дефалт не разбрах и дума от това което си писал, но само споделям какво съм констатирал при тестване. )
Отговори с цитат
  #78  
Стар 17-06-2012
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,937
Благодари: 980
Получил благодарност:
7,314 пъти в 3,551 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

С по-прости думи, преди да си поставяш линии в cccamd.list питай този който ти дава линията коя версия му е сървъра, ако е над 2.1.1 въобще не поставяй линията, понеже няма да работи като хората. Отделно няма смисъл да поставяш повече от 2-3 линии, понеже винаги се свързва към първата.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чък Норис за този полезен пост :
d.ivanov (17-06-2012)
  #79  
Стар 17-06-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
С по-прости думи, преди да си поставяш линии в cccamd.list питай този който ти дава линията коя версия му е сървъра, ако е над 2.1.1 въобще не поставяй линията, понеже няма да работи като хората. Отделно няма смисъл да поставяш повече от 2-3 линии, понеже винаги се свързва към първата.
Разбрах, мерси много
Отговори с цитат
  #80  
Стар 27-06-2012
Аватара на фейкър
фейкър фейкър не е на линия
опитващ чалъми
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: haskovo
Мнения: 144
Благодари: 23
Получил благодарност:
27 пъти в 17 поста
Сваляния: 161
Ъплоуди: 0
По подразбиране

какво означава съобщението (space full) т.е. знам какво значи ,но незнам какво да трия за да не се появява повече? Появява се в спарка,с енигмата не
__________________
GM spark reloaded,next 18500hd,atlas asr5000,2 H-H strong,2 dish 120sm offset,1.50m russian parabola, my favorite sat:13e,19e,23.5e,36e,39e
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
golden, mediaУпътвания


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Нов софтуер за Golden media -1.2.32 viktor GOLDEN MEDIA 55 20-07-2012 17:30
golden media N_1 Кошче 0 26-02-2012 18:38
Golden Media-Echosmart belosaka ECHOSMART 2 15-11-2010 08:35


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:03.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.