The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 19-03-2011
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Аз пък не съм против новините и телевизиите на чужди езици. Нека си ги има. Ама не по националната телевизия. Това беше политическо нагъзване навремето, което само ескалира излишно напрежение. Както и да е. Българи, цигани, турци, арменци, евреи... всички сме хора и всички сме граждани на Република България. Не виждам защо да се политизира темата още, освен ако някой не е решил да подготвя "народа" за избори?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 19-03-2011
Аватара на жоркин29
жоркин29 жоркин29 е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Apr 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,049
Благодари: 995
Получил благодарност:
2,958 пъти в 1,271 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dido sat 2010 Вижте мненията
Ами няма дефиниця за това понятие , обаче се сетих кои ще този канал БНТ-СОФИЯ който ще бъде регионален но явно ще бъде и със национален обхват .
Оди ги разбери тези от Бнт какви ги измислят
Докато Доган е във България ще е така.

Последно редактирано от жоркин29 : 19-03-2011 на 19:24
Отговори с цитат
  #13  
Стар 19-03-2011
Аватара на Енигма
Енигма Енигма не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 169
Благодари: 18
Получил благодарност:
11 пъти в 11 поста
Сваляния: 144
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Новините на Турски език, нямат място в България турците да са пуснали нещо на български на 42*Е за нашите
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Енигма за този полезен пост :
Хишникът (21-03-2011)
  #14  
Стар 19-03-2011
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Защо перифразираш думите на другите?
Би трябвало сам да се досетиш. Аз лично очаквах да видя и такива постове. Неизбежно е.
По темата. Аз също съм против новини на какъвто и да е език по националната телевизия. А иначе турците като искат да гледат турски новини или турска телевизия едва ли им е проблем да дадът стотина лева за FTA приемник с антена и конвертор и хоп на 42Е.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 19-03-2011
калинхристов калинхристов не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Местоположение: В.Т
Мнения: 138
Благодари: 19
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 62
Ъплоуди: 0
Wink

Направо да ги махат най-добре и без тва почти никой не ги гледа днешно време!Мангали,турци,цигани,роми всичко е с БСК и гледат БГ програмите!Много малко са хората който гледат 42*
Отговори с цитат
  #16  
Стар 20-03-2011
Аватара на SERHI1970
SERHI1970 SERHI1970 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Търговище
Мнения: 3,148
Благодари: 529
Получил благодарност:
493 пъти в 383 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За националната телевизия и аз съм съгласен,просто трябва да си има регионална телевизия за смесените райони както е в белите държави.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 20-03-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране ре:

така добе правят че ще махнат тия новини на турски език , но искам да кажа какви новини бяха това според мен пародия какъв беше смисъла водещите да говорят новините на турски език в същото време отдолу надписите които вървят са на чист Български език ?

ето това ми е смешното , и не съм съгласен че всеки който иска да гледа турски телевизии или да суша турска музика е мангал или турчин аз съм си Българин и това че съм решил да се образовам музикално и да не се ограничавам а разнообразявам слушайки чалга не само на Български а и на други езици си е мое право и никой ама никой не може да ме засегне с това да ми каже че съм не знам какъв си от малцинството много друго Българи си слушат и турска и гръцка и арабска чалга но това не ги прави по малко Българи ?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 20-03-2011
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SERHI1970 Вижте мненията
За националната телевизия и аз съм съгласен,просто трябва да си има регионална телевизия за смесените райони както е в белите държави.
Първо Държавата не е БЯЛА, а с ЕДНО ПИЩЯЩО ВЕЧНО МАЛЧИНСТВО,което след 20 г.демокрация и 3 в ЕС не може да вдене ,че не съществуват групови права,а само ИНДИВИДУАЛНИ.И продължава да се чуства преебано и да търси "ПРАВА", че и "СВОБОДИ" /капризничи за сметкка на БГ данъкоплатеца/ Второ като искат новини ,да се бръкнат местните депесарски дерибейчата и да си финансират ТВ на майчин език в смесените райони.Когато ми покажеш едно Турско, а и мангалско домакинство с антена към БТ телевизия ,ще ти публикувам снимката във форума. Бен бурда,сен коркма,аннадън му? Не желая плащаните от мен данъци да се хачрчат за глупости ,които никой не гледа или не слуша, времето на "Бурасъ София радиосу" безвъзвратно отмина.А и в една еднонационална държава понятия като "смесени райони" никъде не са дефинини и не съществуват, за да има място за претенции.Внимателно стъпвай в материя дето не я вдяваш.
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 20-03-2011 на 06:52
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на sarivano за този полезен пост
heracle (21-03-2011), sleeper (21-03-2011), дзън94 (01-04-2011), Хишникът (21-03-2011)
  #19  
Стар 20-03-2011
Аватара на Стоян6
Стоян6 Стоян6 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Местоположение: гр.Първомай
Мнения: 180
Благодари: 207
Получил благодарност:
25 пъти в 20 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Нужда от новини на турски език изобщо няма. Всички т.нар."турци" са получили образованието си в българските училища и ако те не знаеха достатъчно добре българският език това нямаше как да стане. Наричат се турци защото това им внушават духовниците им,а колко от тях са потурчени българи? Нали знаете приказката:"Една лъжа повторена сто пъти-се приема за истина".По телевизията видях и чух как един твърдеше:"щом съм мюсулманин значи съм турчин",но така е по-удобно за политическите им лидери от етническата им партия да са отделна група.Така им е по-лесно да разпалват етническа вражда,чрез различни искания за етноса им,а не за всички граждани на България.
__________________
<75E...30W>1.50 парабола,INVACOM Fibre Optical, мотор Strong SRT А18+,позиционер Strong SRT V50, VU+solo 4K; EDISION Piccollo S2+T2/C H.265 HEVC
Отговори с цитат
  #20  
Стар 20-03-2011
Аватара на бахретин
бахретин бахретин не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Местоположение: Асеновград/Nefyn,Gwynedd,UK
Мнения: 504
Благодари: 146
Получил благодарност:
86 пъти в 56 поста
Сваляния: 11
Ъплоуди: 0
Thumbs down Новините на Турски

Брей че много националисти и нацисти(Воленовци),че какво ви пречат новините на турски,като започнат сменяй канала,канали колкото искаш.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
канал, на, новините, регионален, турски


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Турски сателитни антени Криси89 САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 250 02-01-2015 21:48
Интелигентен начин да се спрат новините на турски език Джак ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 4 28-10-2010 14:49
Новите турски сериали! :D макс+ Дъра-Бъра 4 21-06-2010 11:00
BTV новините ROCCO Дъра-Бъра 5 26-03-2010 00:34
И новините на БНТ стават цял час Джак EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа 0 15-03-2010 11:38


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:41.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.