The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > ДРУГИ

ДРУГИ Други приемници

Затворена тема
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 24-06-2011
Аватара на emskia
emskia emskia не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Ibiza
Мнения: 323
Благодари: 151
Получил благодарност:
32 пъти в 22 поста
Сваляния: 58
Ъплоуди: 0
По подразбиране Atlas ASR5000 vs. Ariva200

КОлебая се кой приемник е по-свестен,като смятам да си купувам нещо на тънка цена.Та гледам че те нямат много разлики освен Linux-a.А и наскоро гледах как се представя атласа и ми вдъхна доста добри намерения като не крашна нито един път на шер,но другото което пък не ме кефи е че няма много поддръжка от страна на софта!!! Оставям ви всеки да си изкаже максимално мнението за качествата и недостатъците на двата приемника, за да реша какво да си взема
  #2  
Стар 24-06-2011
Аватара на emskia
emskia emskia не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Ibiza
Мнения: 323
Благодари: 151
Получил благодарност:
32 пъти в 22 поста
Сваляния: 58
Ъплоуди: 0
По подразбиране

аре ве,толкова ли ва е хванала жегата е !!!!
  #3  
Стар 24-06-2011
анти анти не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2010
Местоположение: Шумен
Мнения: 211
Благодари: 259
Получил благодарност:
58 пъти в 41 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Atlas ASR5000 го чувам за първи път... като гледам колко са писали май не съм единствен

Иначе аз имам Ariva200 и съм доволен от него...
  #4  
Стар 24-06-2011
Аватара на Въйко
Въйко Въйко не е на линия
Овчар
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: TKЗС
Мнения: 1,295
Благодари: 110
Получил благодарност:
916 пъти в 346 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 1
По подразбиране

При положение че баща ти е вносителя на Аривите и съответно собственик на сат. магазин мисля че темата е безмислена за теб защото нито ще си купуваш нито си изправен пред някакъв избор.

Ако някой си мисли че по някакъв начин ще мине между капките в този форум както стана при предишната истерия не е познал.Директно ще отлети като добър ден и покрай него и някой друг.

Форума има претенциите да се превърне във водещ в сферата си ако вече не е станал такъв.Набляга се на информативност, култура и дисциплина като не на последно място от модераторите ще се даде отпор на подмолни рекламни кампании.
В магазина на Скай Диджитъл има и от двата приемника и който реши може да го посети като на място, да му се демонстрира работата им и сам да направи избора си на база лични впечатления.Отделно че собственика предлага вариант за тестване на единия от приемниците срещу депозит който ще бъде върнат ако е запазен външния вид на приемника и т.н., предполагам че е в сила още това и всеки може да се свърже на посочените телефони или мейл да се поинтересува.

Измекярските изпълнения които се случиха преди време а именно хора които нямат опит с приемници да изказват мнения за дадени марки и модели при положение че нямат база за сравнение и необходимите знания да ги управляват няма да бъдат допуснати.

Темата сама по себе си е с две лица като едното е или да се направи реклама на единия приемник или да се направи антиреклама на другия по начин който не е уместен.Има си отделни теми където се разглеждат плюсовете и минусите на различните марки и модели и всеки който иска може сам да ги прочете и след това да посети магазина.
__________________
aatns
gmkd
Следните потребители (4) благодарят на Въйко за този полезен пост
garanciq (24-06-2011), Hiremco (17-03-2012), Vesko_B (27-06-2011), анти (24-06-2011)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ariva200, asr5000, atlas


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
ATLAS ASR5000 sridevi ДРУГИ 14 24-06-2011 21:24
Избор на приемник: ATLAS ASR5000 или Amiko SHD-8000 HD PVR LAN Cofybreak ДРУГИ 10 01-06-2011 14:53


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:38.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.