The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > IPBOX

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 06-01-2010
mimetomm mimetomm не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 45
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 292
Ъплоуди: 0
По подразбиране имам хард диск закачен на IPBOX 910

харда е външен и е закачен посредством usb
кабел към usb-то на IPBOX-a
с коя команда или кои програми мога да
го разделя на части sda1 sda2 sda3 и да
инсталирам няколко имиджа ???
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на mimetomm за този полезен пост :
отчето (06-01-2010)
  #2  
Стар 16-01-2010
rumpenshtilk rumpenshtilk не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 57
Благодари: 11
Получил благодарност:
15 пъти в 9 поста
Сваляния: 19
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте Да използвам темата за да не пускам нова, ако колегата няма нищо против.
Ситуацията е следната на IP Box 900 hd съм качил Е2 AAF Winterimage.
1.Имам външен хард, видно от подписа ми какъв е, форматиран е в ext3 на бокса ми излиза размер и всичко обаче не мога да записвам. Като натисна от дистанционното червения бутон за запис и ми излиза меню с няколко опций за запис, но която и да изолзвам все ме праща в таймер за запис и запис не се стартира. Как да го излекувам?
2. Датата и часа не се изписват коректно. Задал съм му в настройките за час и дата +2h, Sofia ама не става. Как да го лекувам?
3. На този имидж, който ползвам мога ли да кача picons от dreambox и дали ще излизат без проблем и на какъв скин, сега съм с defolt skin.
4. Кои скинове мога да кача така че да работят без проблем. Пробвах няколко, качих но системата крашва, зелен екран и рестарт.
Благодаря предварително за отделеното време и съдействие
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16-01-2010
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,899
Благодари: 1,729
Получил благодарност:
5,189 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rumpenshtilk Вижте мненията
Здравейте Да използвам темата за да не пускам нова, ако колегата няма нищо против.
Ситуацията е следната на IP Box 900 hd съм качил Е2 AAF Winterimage.
1.Имам външен хард, видно от подписа ми какъв е, форматиран е в ext3 на бокса ми излиза размер и всичко обаче не мога да записвам. Като натисна от дистанционното червения бутон за запис и ми излиза меню с няколко опций за запис, но която и да изолзвам все ме праща в таймер за запис и запис не се стартира. Как да го излекувам?
2. Датата и часа не се изписват коректно. Задал съм му в настройките за час и дата +2h, Sofia ама не става. Как да го лекувам?
3. На този имидж, който ползвам мога ли да кача picons от dreambox и дали ще излизат без проблем и на какъв скин, сега съм с defolt skin.
4. Кои скинове мога да кача така че да работят без проблем. Пробвах няколко, качих но системата крашва, зелен екран и рестарт.
Благодаря предварително за отделеното време и съдействие
Лекарството е само ЕДНО и се казва DGS базиран имидж,заеби ги тия енигми,освен шаренията за нищо друго не стават (пробвал съм ги всичките до една от първата версия+ 2те неутрино) ,днес сложих новото PGI 5.0 и съм много доволен....да не говорим за най-голямото преимущество,имаш 14/9 което си е почти пълен екран без да сплесква всичко...
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
910, ipbox, диск, закачен, имам, на, хард


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Инсталиране на хард диск на ДМ800 chano Кошче 5 13-12-2010 12:36
дм8 и хард диск chano Въпроси и отговори 33 11-12-2010 20:54
записвате директно на вашия хард диск bonbonko1 Уроци по Dreambox 25 28-11-2010 14:39
Какъв хард диск за дм 800 plmko DREAMBOX 25 09-01-2009 17:32
Хард диск за Dreambox 800? alessandro DREAMBOX 6 23-09-2008 21:22


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:09.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.