The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 09-11-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,886
Благодари: 1,723
Получил благодарност:
5,182 пъти в 2,336 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
И какво остана от тая скалъпена държава Веско? Какво остана от Югославия? Нищо. Сега и унгарците във Войводина като им дойде акъла и се отделят, цяла Сърбия ще е колкото бургаска област. Така е когато нещо е създадено искуствено си идва към своя край...
квото останало,останало,там всяко парче земя се обработва,хората получават доста по-високи заплати и пенсии от нас и си обичат родината!И като толкова се мразят,я ми обясни,защо примерно на смешния конкурс Евровизия,всички бивши републики гласуват една за друга?
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 09-11-2012
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Ми те и гърците гласуват за нас, пак е необяснимо. Да защитаваш държава, която през 1885 година когато обявяваме Съединението ни обявява война, защото как може българите да са единни нали, малко ми се струва тъпо. Сърбите са мръсно племе, всеки път когато могат да ни го сложат ще пробват!

Последно редактирано от koko_varna : 09-11-2012 на 10:55
Отговори с цитат
  #23  
Стар 09-11-2012
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Веско, за хората земята си прав. И аз съм ял и пил със сърби, както на тяхна територия, така и дори на друг континент и мога да го потвърдя. На ниво лични взаимоотношения няма разлика, това е пределно ясно. Имаме и приятели американци - ами и те са хора, не ядат живи деца... Тук в Мюнхен пък се подстригвах при един хърватин, застрахователният агент ми беше хърватин, едни хървати ми слагаха тента и навес над балкона - все приятни и вежливи хора. Българската общност тук често празнува в залата на сръбската църква - ето на по-долната снимка, зад декорите се вижда сръбското знаме.



Пак ще напомня какво писах по-горе - коментирам сръбската политика към нас от последните 150 години. Защото темата беше за политиката и войните.
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 09-11-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,886
Благодари: 1,723
Получил благодарност:
5,182 пъти в 2,336 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
Ми те и гърците гласуват за нас, пак е необяснимо. Да защитаваш държава, която през 1885 година когато обявяваме Съединението ни обявява война, защото как може българите да са единни нали, малко ми се струва тъпо. Сърбите са мръсно племе, всеки път когато могат да ни го сложат ще пробват!
абе човек,питах те,ти поне един сърбин познаваш ли?ходил ли си там въобще?
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 09-11-2012
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
Сърбите са мръсно племе, всеки път когато могат да ни го сложат ще пробват!
Коко, малко пресилено е да се използва израз, като "мръсно племе". Хората са си хора навсякъде. В интерес на истината ми се е случвало сръбкиня да се пробва при мен (на едно фирмено събитие в Гърция), но бях прясно женен и се преборих, падайки в очите на доста колеги . Дружелюбни са .
Виж, държавната политика е друга бира.
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.

Последно редактирано от ВалчоП : 09-11-2012 на 11:17
Отговори с цитат
  #26  
Стар 09-11-2012
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Сърби познавам много, а ти Веско запомни едно, единствените на балканския полуостров които ни обичат са Албанците. На всички други сме им трън в очите, че сме се лепнали по средата на полуострова.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 09-11-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,886
Благодари: 1,723
Получил благодарност:
5,182 пъти в 2,336 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
Сърби познавам много, а ти Веско запомни едно, единствените на балканския полуостров които ни обичат са Албанците. На всички други сме им трън в очите, че сме се лепнали по средата на полуострова.
Бе аз от сърбин,турчин и шиптър лошо не съм видял,па ти си приказвай каквото искаш!виж от българи-малииии,не мога да ти ги изредя примерите!за 4 години в Холандия а и не само,точно тези хора ме разнасяха като пепелям тумбак по дискотеки,купони и събирания,ял съм и съм пил като разпран и не са ме оставяли да дам един цент!В софия имам поне 3ма сърби,дето държат кафани,който звъняха на жена ми,току що родила да я питат какво да и сготвят и изпратят,докато аз си пия ракията с тях....Знаеш ли,как се пие истинска вилямовка за 80 евро шишето (цена в магазин) за 1/2 час?
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 09-11-2012
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
.Знаеш ли,как се пие истинска вилямовка за 80 евро шишето (цена в магазин) за 1/2 час?
Ами честно казано знам как се пие Поморийска Мускатова не за 80 евро а за 10,80 лева, а твоите сръбски приятелчета само ги питай какво им е мнението за българите...
Отговори с цитат
  #29  
Стар 09-11-2012
Аватара на register
register register не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,505
Благодари: 3,241
Получил благодарност:
1,465 пъти в 670 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
И какво остана от тая скалъпена държава Веско? Какво остана от Югославия? Нищо. Сега и унгарците във Войводина като им дойде акъла и се отделят, цяла Сърбия ще е колкото бургаска област. Така е когато нещо е създадено искуствено си идва към своя край... Една безмислена държава, която ни е клатила де където може, ама идва Видов ден, днес Косово утре Войводина и най накрая ще останат Белград и 5 села наоколо.
ти гледай как българите са има няма 3 от 7 милиона население и как тези другите ще се ислямизират и ще се откъснат а сценария ще е същия като този при югославия

тогава ще видим веско дали пак няма сталин да изкара виновен
Отговори с цитат
  #30  
Стар 09-11-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,886
Благодари: 1,723
Получил благодарност:
5,182 пъти в 2,336 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
а твоите сръбски приятелчета само ги питай какво им е мнението за българите...
я ми кажи твоето мнение за българите?щото мойто не е много ласкаво!завистници,злобари,мрънкачи,авантаджии,дребни мошенници,използвачи,подмазвачи,неграмотни но с огромни претенции и още много,много подобни квалификации!поне 40-50 процента са такива!
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Veskop за този полезен пост :
tonivet (10-11-2012)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
За, истината, какво, нас, ни, чака, югославия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Истината за IP видеонаблюдението netman СОТ охранителна техника 1 11-11-2011 16:49
Какво е това същество и за какво се бори?! Иван Атанасов САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 10 28-12-2010 23:41
DB 800 HD какво искаме от него и какво той може !? koko313 DREAMBOX 21 07-06-2010 19:30
Събраха 30 ефирни честоти в едно ЕООД – чака ни нова мега сделка? ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 24-02-2010 16:28
НОВ РАЗДЕЛ за страните от бивша Югославия АДМИН Новини и мнения 0 05-12-2009 09:36


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:39.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.