The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 16-07-2011
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,934
Благодари: 3,692
Получил благодарност:
1,716 пъти в 1,132 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Явно са правени зимно време от нощната смяна Аз от моята съм доволен ,но все пак е от моделите без стъкло отпред.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 18-07-2011
владовичев владовичев не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 7
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Тошиба, Панасоник, LG ...

Доста дълга тема стана. Разбрах че доста от Вас харесват Panasonic, разгледах новите им модели- не са зле признавам - поне на пръв поглед. 32" ми трябва да е тв-то защото ще го гледам отблизо - нямам пространство за по-голям телевизор. В крайна сметка ако някой ми предложи конкретен модел до 1000 лв /може и надолу :/ ще съм много благодарен

P.s. Кумецът ми си взе преди 2 дни LG 32" - засега е много удовлетворен от изхарчените около 700 лева
Отговори с цитат
  #63  
Стар 18-07-2011
11тито11 11тито11 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 70
Благодари: 1
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 72
Ъплоуди: 25
По подразбиране

Колега прочети малко какво пишат на запад,и тогава си купи телевизор, http://audiovision.de/,за мене плазмите на PANASONIC са най добрите,прочети малко и сте видиш в тестовете на запад кое наистина добро,42 инча full HD ПЛАЗМА Panasonic,това на което гледам от 3,00 метра и съм много доволен,
Отговори с цитат
  #64  
Стар 18-07-2011
pmhawk pmhawk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 733
Благодари: 184
Получил благодарност:
293 пъти в 129 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да обаче има разлика в продавана продукция на запад и предлаганата тук в нашия разграден двор
Отговори с цитат
  #65  
Стар 18-07-2011
11тито11 11тито11 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 70
Благодари: 1
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 72
Ъплоуди: 25
По подразбиране

http://audiovision.de/index.php?id=70&cat=tv_0 влез тук и прочети и си избери остави тези дето ти приказват глупости по нашите МАРКЕТИ,те нямат никаква представа за какво става въпрос,И сравни цените ние сме най богатите в ЕВРОПА за определени модели плащаме с 200–600 лева повече.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 18-07-2011
pmhawk pmhawk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 733
Благодари: 184
Получил благодарност:
293 пъти в 129 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Нещо на инглиш няма ли Не знам немски но изглежда интересно благодаря.

Последно редактирано от pmhawk : 18-07-2011 на 20:08
Отговори с цитат
  #67  
Стар 18-07-2011
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,427
Благодари: 861
Получил благодарност:
855 пъти в 550 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от 11тито11 Вижте мненията
...остави тези дето ти приказват глупости по нашите МАРКЕТИ,те нямат никаква представа за какво става въпрос,И сравни цените ние сме най богатите в ЕВРОПА за определени модели плащаме с 200–600 лева повече...
Той ги е оставил тези, които приказват глупости по нашите маркети. Затова е хвърлил бегъл поглед тук, където се пише .
Я сега ти ни напиши какво търсиш тук, а не си в нашите маркети, където са другарите ти по интелектуално ниво?
Отговори с цитат
  #68  
Стар 18-07-2011
11тито11 11тито11 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 70
Благодари: 1
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 72
Ъплоуди: 25
По подразбиране

Използвай GOOGLE CHROME ще ти ги приведе, горе долу но поне нещо ще научиш,аз знам перфекно немски но с англйския сам доста скаран,е кой за каквото е учил,над 32 инча е за предпочитане ПЛАЗМА защото черното е доста по наситено,и картина има по натурални цветове не така ярка и изкуствено изглеждаща като LCD ,черното е важен звят ако си лубител на филми,а това е един от цветовете за добра картина,или влез в страницата на PANASONIC.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 18-07-2011
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,427
Благодари: 861
Получил благодарност:
855 пъти в 550 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
Exclamation

Цитирай:
Първоначално написано от pmhawk Вижте мненията
Нещо на инглиш няма ли Не знам немски но изглежда интересно благодаря.
Направено е така, за да изглежда интересно писаното. Обърни внимание кой го плаща . Там така се продават боклуците, защото глупаците са понамалели. Проверено на практика
Отговори с цитат
  #70  
Стар 18-07-2011
МистърХ МистърХ не е на линия
Localhoster
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 14
Благодари: 4
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 11
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от владовичев Вижте мненията
Доста дълга тема стана. Разбрах че доста от Вас харесват Panasonic, разгледах новите им модели- не са зле признавам - поне на пръв поглед. 32" ми трябва да е тв-то защото ще го гледам отблизо - нямам пространство за по-голям телевизор. В крайна сметка ако някой ми предложи конкретен модел до 1000 лв /може и надолу :/ ще съм много благодарен

P.s. Кумецът ми си взе преди 2 дни LG 32" - засега е много удовлетворен от изхарчените около 700 лева
От какво разстояние ще го гледаш? Защото оставам с впечатление, че не ти е проблем големината на мястото за ТВ, а смяташ, че е малко разстоянието. Погледни тази таблица и прецени дали 32 инча е добре. (Таблицата е за Full HD и HD Ready. По мои лични впечатления за SD трябва да добавиш по 30-40 см към данните за HD Ready)
Ако досега си гледал на CRT, сигурно ти се струва, че 32 инча е голям телевизор. Ако не прецениш правилно, след това ТВ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ще ти се стори МАЛЪК. Ако пък мястото на секцията е малко - както казват в един специализиран форум, махай секцията и си вземи голям телевизор!
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg razst_gledane_TV.jpg (27.5 КБ, 27 разглеждания)
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
toshiba, Да, избера, Кой, на, Тв


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Кой оператор да избера? Помощ моля! viachy Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 31 18-10-2011 18:26
Каква антена да избера? raykovski САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 9 10-09-2009 22:11
Кои приемник да избера king_eivan Въпроси и отговори 6 21-04-2009 10:32
Какво да избера между тези 2 LCD телевизора ? koko_varna ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 9 29-05-2008 15:15


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:32.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.