The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 15-12-2014
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Турбо - незнам дали си наясно, ама пайнер са с най-модерната техника в България! Може певците и певиците да не могат да пеят, но звукозаписите са им на максимално качество! Хората вече клиповете си снимат в 4к ти за ъпскейл на видеокасета говориш... Нека от време на време бъдем поне малко реалисти...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
atuani (15-12-2014)
  #32  
Стар 15-12-2014
ceco2000 ceco2000 е на линия
без титла
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Мнения: 542
Благодари: 291
Получил благодарност:
192 пъти в 140 поста
Сваляния: 154
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Е хора не така с рогата де! Турбо имаше предвид изкривяването на драйвера ползван в бозата, независимо коя версия е тя. Та от там и гонене на някакво качество в звука. Поне аз така разбрах в постовете му.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 15-12-2014
турбо турбо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 839
Благодари: 308
Получил благодарност:
266 пъти в 164 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Уф писна ми вече, явно нещата са на зле, когато аранжимента и изпълнението не са на ниво и кой да работи правилно с техниката, какво значение има техниката, ще си остане видео касета в 4к. Това за че имали най-добрите техника в България какво значение има, или искаш да твърдиш че Пайнер са еталон в световната звукозаписна индустрия. Не съм сравнявал Българските компании с какво записват, само твърдя че музикалният продукт на Милко и Ментата на дек или на каквото и да се слуша, като музикално изживяване от различното качество на звука от различните източници ще е все едно и също, защото тоналноста (каналите) на песента са си такива.

Последно редактирано от турбо : 15-12-2014 на 02:25
Отговори с цитат
  #34  
Стар 15-12-2014
турбо турбо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 839
Благодари: 308
Получил благодарност:
266 пъти в 164 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ceco2000 Вижте мненията
Е хора не така с рогата де! Турбо имаше предвид изкривяването на драйвера ползван в бозата, независимо коя версия е тя. Та от там и гонене на някакво качество в звука. Поне аз така разбрах в постовете му.
Цецо толкова си могат хората, нека си развиват, на мен ми е ясно че техническа дискусия няма как да се води тук, така че съжалявам че си изгубих времето. Относно това за Windows какво да му обяснявам на пича, той вече има всички версии с по-няколко резервни копия и е напред с материала.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 15-12-2014
мнн мнн е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 739
Благодари: 24
Получил благодарност:
152 пъти в 109 поста
Сваляния: 269
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
Спокойно там където живея не се говори и пише на Български, така че ми е през грездея, че не ти харесва правописа ми и не го и смятам за критика от която бих си взел поука. Забелязал съм, че когато някой нищо не разбира от техника все за правописа се хваща.
Ти сам не се уважаваш, а искаш това от другите. Използваш около 2 000 думи, поне научи правописа им. Май при теб си е въпрос на можене.
Явно всичко ти е "през грездея".
Отговори с цитат
  #36  
Стар 15-12-2014
турбо турбо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 839
Благодари: 308
Получил благодарност:
266 пъти в 164 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Не през грездея ми е за всички малоумници, така че си направи изводи за уважението им - колко го търся. Голям смях това го няма никъде с подобни правописни забележки, откъде знаеш може да ги допускам, само за да дразня дразня даскалчетата като теб. Това форум ли е или държавен вестник?

Последно редактирано от турбо : 15-12-2014 на 11:58
Отговори с цитат
  #37  
Стар 15-12-2014
Аватара на pepsifen
pepsifen pepsifen не е на линия
потребител
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: гр.Лом
Мнения: 268
Благодари: 112
Получил благодарност:
246 пъти в 95 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Касетите са си касети,дисковете - дискове...всичко на тоя свят е въпрос на гледна точка. Израснал съм между хиляди касети,ролки и плочи и за мен винаги ще са по интересни от цифровото аудио. Да събрах повече от 5000 dvd диска със световни музикални дискографий (+ сръбски,разбира се,все пак съм от Лом) в цифров вид ноооо.....да си въртя ролки и касети за мен е хоби. Горд съм със колекцията си от стари касетофони (както и няколко дека,усилватели и ресивъри - AIWA,TECHNICS,SONY) и си ги ползвам най активно. Усещането е съвсем друго,докосването до нещо истинско ме успокоява след кофти ден и ме кара да се усмихвам. В случая изобщо не става дума за някакво сравнение - кое е по по най - цифрово или аналогово,въпреки че в определени среди (и форуми) ще Ви обърнат гръб и ще Ви се смеят при първата произнесена дума от Вас за какъвто и да е цифров носител. Лично аз примам цифровата музика като доста по удобна за намиране,управление,слушане и изобщо по достъпна. Нищо против цифровото аудио но...който разбрал-разбрал...

Последно редактирано от pepsifen : 15-12-2014 на 18:57
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на pepsifen за този полезен пост
dsc (15-12-2014), gggng (15-12-2014)
  #38  
Стар 15-12-2014
турбо турбо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 839
Благодари: 308
Получил благодарност:
266 пъти в 164 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Мен ако ме питаш помня качество от ролкови магнетофони, особено на по-високата скорост, който и да е дек с компакт касети бледнее пред пред тях като качество на възпроизвеждане. Относно другото, винил и цифров запис за мен това са предпочитаните начини за възпроизвеждане.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 15-12-2014
om63 om63 не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 871
Благодари: 73
Получил благодарност:
193 пъти в 148 поста
Сваляния: 175
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
Спокойно там където живея не се говори и пише на Български, така че ми е през грездея, че не ти харесва правописа ми и не го и смятам за критика от която бих си взел поука. Забелязал съм, че когато някой нищо не разбира от техника все за правописа се хваща.
Аз съм си спокоен Има други съфорумци тук живеещи на подобни места, което не им пречи да пишат правилно или да приемат критика. Но след като е проблем ще проявим разбиране
Техника е прекалено широко понятие в днешно време за да разбира някой като хората от нея Обикновено сме изявени специалисти в отделни области на техниката. В другите идват на помощ подобни форуми.
А относно забележката по-горе дали това е форум или държавен вестник - да форум е и е с правила, от които си позволих да припомня т.1, но се очертава нужда от напомняне и на т.2 - III.
__________________
Бинарната математика са я измислили циганите. Тука има - тука нема.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на om63 за този полезен пост :
dodo_pv (15-12-2014)
  #40  
Стар 15-12-2014
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз пък съм забелязал , че когато някой се мисли за голямата работа смята че правилата за него не важат. А ако пък ти е през "грездея"(тая дума не я знам) за правописа що седиш в бг форума? Ходи си в чуждоезичния форум. Иначе на другия форум се развяваш като правораздавач...
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
maxell, аудио, въпрос, касети


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Аудио вход Rafaello Дъра-Бъра 11 21-04-2014 08:51
Въпрос за коаксиален аудио кабел MasterLee DVD и BLURAY плеъри 6 26-02-2013 00:46
Аудио конвертор dyldiq67 Домашен майстор 1 12-11-2012 19:46
Евроспорт 2 с българско аудио от 1 юни! Ланселот Новини 3 15-03-2009 16:05


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:25.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.