The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Въпроси и отговори

Въпроси и отговори Тук задавайте въпроси за думи използвани в цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #11  
Стар 30-01-2009
Аватара на Ланселот
Ланселот Ланселот не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: Разград/Казанлък
Мнения: 655
Благодари: 26
Получил благодарност:
134 пъти в 75 поста
Сваляния: 72
Ъплоуди: 1
По подразбиране Re: Лед върху антена?

Цитирай:
Първоначално написано от nikec
Иначе по темата ако ще правя нещо в тази насока ще е само с прожектори които ще осветяват антената и няма да и позволяват да замръзне всичко друго са някви калпави измислици за разни нагревателчета и т.н.
Така си мислиш ти, че е измишльотина! За това на "Корнера" антената им е увита с подово утопление, за да не се качват да чистят снега!
Цитирай:
Първоначално написано от nikec
Нещо ти е много смешно, и пак се опитваш да се заяждаш а!?!?! Ако искаш да знаеш не е изяден от ветровете а от много въртене и гледане..... нещо което ти с твоята калпава паница за варене на буркани неможеш да правиш като хората
Нещо ти си мислиш, че се заяждам! Точно от едно въртене нищо не може да стане, трябва да има и напън, а вервай там където ти беше и сега където ти е антената ветровете се е**т! Направи си сам извода!
__________________

http://www.satshop.bg - Специализираният магазин за сателитна техника
Алоууу, спамерите, ако ви шибна по един шамар и с гугъл няма да ви открият после!

Отговори с цитат
  #12  
Стар 30-01-2009
Аватара на nikec
nikec nikec не е на линия
В пенсия
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Разград
Мнения: 729
Благодари: 18
Получил благодарност:
815 пъти в 101 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 2
По подразбиране Re: Лед върху антена?

Казах ти че антената ми е въртяна в периода от който съм си купил мотора до момента в който се потроши въпросния мотор доста, да не прозвучи че се хваля но може би от този форум най много съм я връткал, друг е въпроса че има неписано правило че антена не се върти при ветрове което условие аз не съм спазил..... човек се учи докато е жив. Поне знам че за 90 лв. си изби парите и ме отвори за това онова въпросния счупен вече мотор.
__________________
forum.ludogorec.com

Отговори с цитат
  #13  
Стар 07-03-2009
Аватара на aefjutor
aefjutor aefjutor не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 28
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Лед върху антена?

Е не се карайте колеги Аз имам едно такова питане че ми стана интересно.Ако се повреди от ветрове мотора може ли да се поправи или се заменя с нов?Не знам как е устроен отвътре.
__________________
SkySat SSMB 0303LNB on Samsung offset Quat,Strong 0.2LNB on Opticum 85 Click-Clack>NDA-6120 39.0E-4.0W;Opticum 7010CX Globo ITV Partner,Hyundai LCD
Отговори с цитат
  #14  
Стар 07-03-2009
Аватара на netman
netman netman не е на линия
Жичкаджия
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Бургаско
Мнения: 1,815
Благодари: 400
Получил благодарност:
301 пъти в 146 поста
Сваляния: 114
Ъплоуди: 1
По подразбиране Re: Лед върху антена?

Ами отваря се, вижда се повредата и според цената на частта се преценя струва ли си ...
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
антена, върху, Лед


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
с молба всеки да кликне върху BG TOP линка АДМИН Кошче 133 15-10-2011 00:25
Последните теми във форума директно върху вашия телевизор Джак Уроци по Dreambox 57 01-10-2011 09:54
Нова ТВ поема контрол върху рекламата на Disney Channel ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 20-05-2010 20:53
Урок № 17: Ръчна инсталация на Джибокс и ЦЦкам върху Джемини имейдж. nikec Уроците на Nikec 0 14-07-2009 20:54
Загадачна екзопланета се оказа просто петно върху звездата spacebeam Новини 0 26-06-2009 09:13


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:47.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.