The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / -

ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / - Споделете своите лични впечатления - както плюсовете, така и минусите на дадена марка/модел цифров приемник.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #11  
Стар 25-08-2011
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,852
Благодари: 1,722
Получил благодарност:
5,163 пъти в 2,326 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uscxeu Вижте мненията
наистина може да не мога да го продам за колкото аз искам но все пак аз не съм мецанат не правя дарения тоест подаръци за без пари да не би на мен приемника да ми е подарен ???
чакай сега,някой да е ти го е искал да му го подариш?като не ти изнася цената,дръж си го,аз и 20 лв не бих дал за него!
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 25-08-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Гърга Питич Вижте мненията
чакай сега,някой да е ти го е искал да му го подариш?като не ти изнася цената,дръж си го,аз и 20 лв не бих дал за него!
а на теб кой ти го предлага изобщо споменал ли съм ти ника казах ли предлагам ти го ??? тука нещо сте се наговорили да се заяждате ако вас не ви устройва приемника ми моля не ми пишете в темата утре вие ще искате да продадете ваш приемник или нещо друго ще ви бъде ли приятно ако някой по всякакъв начин се опита да подбие и да ви намали цената стоката аз да дам нов приемник на 4 месеца с остващи 8 месеца гаранция извинявайте но аз да не живея на 4ти километър или може би на вас така ви се иска вие не бихте дали и 20 лева защото или ги нямате или сте стиснати или и двете има хора на които може да им трябва обикновен приемник като моя и дадат малко повече от вашите измислени 20 лева
Отговори с цитат
  #13  
Стар 25-08-2011
Аватара на dyldiq67
dyldiq67 dyldiq67 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: Севлиево
Мнения: 142
Благодари: 253
Получил благодарност:
22 пъти в 17 поста
Сваляния: 20
Ъплоуди: 0
По подразбиране за колко може да си продам сателитният приемник

Едно време дядо като беше жив ми викаше ти си като обратен трегер знаеш ли какво значи това сипваш бетона а той пада от трегера . Хората ти казват колко можеш да вземеш а ти се правиш на ,,,,,,,,,,,,,, трегер нете обиждам просто се сетих за дядо бог да го прости.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 26-08-2011
Аватара на pgi
pgi pgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: гр. Камено
Мнения: 736
Благодари: 92
Получил благодарност:
210 пъти в 119 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колега, сам пита колко може да струва. Отговориха ти, сега нещо си нодоволен.
10 лв струва според мен.
__________________
Параболи: 90см, 180 см; Офсети: 2хTriax 110, 60см, 90см; Vu+Solo2; Octagon SF8008, DM500S; Golden Media Uni-Box 9060 CRCI HD PVR; DiSEQ 8/1
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26-08-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pgi Вижте мненията
Колега, сам пита колко може да струва. Отговориха ти, сега нещо си нодоволен.
10 лв струва според мен.
да най съм недоволен от това че ти който караш всички по форумите да пишат на кирилица си написаъл думата " недоволен " грешно и по точно " нодоволен "
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26-08-2011
dolby dolby е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,693
Благодари: 799
Получил благодарност:
523 пъти в 366 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

@uscxeu не знам защо се сърдиш. ти питаш и съответно ти се отговаря. след като си намислил някаква цена на приемника пускай го за продажба и то ще си покаже колко струва. като няма интерес сваляш цената и така
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26-08-2011
лтрифонов лтрифонов не е на линия
aussie
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Перник
Мнения: 669
Благодари: 140
Получил благодарност:
275 пъти в 156 поста
Сваляния: 80
Ъплоуди: 3
По подразбиране

цитат: "Ценообразуването на вашия продукт или услуга е едно от най-важните бизнес решения, които ще направите. Трябва да предлагате продуктите си на цена, която е готов да заплати целевия пазар или няма да бъдете в бизнеса за дълго"

тоест: цената на вашия продукт е такава, каквато някой е готов да заплати за него. Нито стотинка повече или по-малко
__________________
__________________________________________________________________________
TP-Link 1043
[openwrt (samba, mumudvb, transmission, oscam, asterisk, squid, miniDlna)] + USB QQBOX DVB-S + Af9015 DVB-T;
Skystar HD2; TD88 multifeed (13 19 23,5 28, 39)
Ariva 120 Combo; Amiko Alien
Отговори с цитат
  #18  
Стар 26-08-2011
painkillerbg painkillerbg не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 156
Благодари: 536
Получил благодарност:
29 пъти в 16 поста
Сваляния: 92
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uscxeu Вижте мненията
а на теб кой ти го предлага изобщо споменал ли съм ти ника казах ли предлагам ти го ??? тука нещо сте се наговорили да се заяждате ако вас не ви устройва приемника ми моля не ми пишете в темата утре вие ще искате да продадете ваш приемник или нещо друго ще ви бъде ли приятно ако някой по всякакъв начин се опита да подбие и да ви намали цената стоката аз да дам нов приемник на 4 месеца с остващи 8 месеца гаранция извинявайте но аз да не живея на 4ти километър или може би на вас така ви се иска вие не бихте дали и 20 лева защото или ги нямате или сте стиснати или и двете има хора на които може да им трябва обикновен приемник като моя и дадат малко повече от вашите измислени 20 лева
Колега, незнам на кой километър живееш и незнам защо оставаш с впечатление, че някой иска да ти купи "приемника" на ниска цена и то точно тук в този форум и то за този "приемник".Аз съм почти сигурен, че 99% от хората във форума няма да ти го вземат, дори и да го обявиш като подарък.Останалия 1 % ще са такива дето не са чували за САТ. техника или такива дето живеят на "четвърти километър". Не изключвам и такива като теб, които са си взели точно това "чудо"(не някое друго)на сателитната мисъл, с тия му "възможности"(невъзможности) и то преди "цели 4 МЕСЕЦА".Да беше потърсил информация преди да си го купиш, тук, сега нямаше да изпадаш в такова глупаво положение на "Тома Неверни" и "Иван-дурака" взети заедно, наричайки ме "стиснат", заради необмислената ти инвестиция.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на painkillerbg за този полезен пост :
petko1 (26-08-2011)
  #19  
Стар 26-08-2011
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,852
Благодари: 1,722
Получил благодарност:
5,163 пъти в 2,326 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от painkillerbg Вижте мненията
Колега, незнам на кой километър живееш и незнам защо оставаш с впечатление, че някой иска да ти купи "приемника" на ниска цена и то точно тук в този форум и то за този "приемник".Аз съм почти сигурен, че 99% от хората във форума няма да ти го вземат, дори и да го обявиш като подарък.Останалия 1 % ще са такива дето не са чували за САТ. техника или такива дето живеят на "четвърти километър". Не изключвам и такива като теб, които са си взели точно това "чудо"(не някое друго)на сателитната мисъл, с тия му "възможности"(невъзможности) и то преди "цели 4 МЕСЕЦА".Да беше потърсил информация преди да си го купиш, тук, сега нямаше да изпадаш в такова глупаво положение на "Тома Неверни" и "Иван-дурака" взети заедно, наричайки ме "стиснат", заради необмислената ти инвестиция.
аз това се опитах още вчера да му го кажа....
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Да, За, колко, Може, приемник, продам, сателитният, си


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
колко лед има по антените ..... kanzas Монтаж и настройка на антени 102 13-02-2012 12:17
Колко Ви грее... приемника? Krassy Общ раздел за MIPS-приемници 11 22-05-2011 20:10
Купувам приемник Openbox S9 HD или подобен (Skybox HD). Може употребяван или нов! Чарли28 Приключили продажби 0 18-05-2011 11:58
Колко да е безплатно? DON Джолан Кошче 1 28-03-2011 19:17
ХД Приемник, който да може да пуска филми от мрежата тотален Въпроси и отговори 1 27-03-2011 14:53


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:26.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.