The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 26-02-2013
Фенцо Фенцо не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 80
Благодари: 9
Получил благодарност:
7 пъти в 5 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране Мнение относно ТВ BLAUPUNKT BW-32C56 3D

Здравейте! Забелязвам напоследък, че все повече телевизори с марката Blaupunkt се появяват. В Техномакерт http://www.technomarket.bg/products/09126989/blaupunkt-bw-32c56-3d-lcd видях този модел, който за цената си предлага доста добри, непретенциозни параметри. По принцип тази марка знам, че е доста добра в аудио сферата, но за ТВ никога съм нямал наблюдения. Та някой случайно, ако го е разглеждал как се държи или го е разцъквал - нека да сподели мнение
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26-02-2013
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,934
Благодари: 3,692
Получил благодарност:
1,716 пъти в 1,132 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Марката няма нищо общо със старата като производство - това са китайски (мислех ,че пак са замесени комшиите ) модели . Непретенциозни тв за кухня ,спалня ,"служебен" ... при тая цена ако ти харесва картината няма какво толкова да му мислиш .
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26-02-2013
Аватара на Хиена
Хиена Хиена не е на линия
Квестор
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 2,388
Благодари: 1,311
Получил благодарност:
1,281 пъти в 585 поста
Сваляния: 236
Ъплоуди: 13
По подразбиране

Пълен китайски боклук.Имах “удоволствието“ този модел да го видя на живо.
__________________
Умният човек ще се съгласи с умния, глупавия обикновено не се съгласява нито с умните, нито с глупавите.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Хиена за този полезен пост :
d.ivanov (26-02-2013)
  #4  
Стар 26-02-2013
Em Em е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 33
Благодари: 166
Получил благодарност:
12 пъти в 7 поста
Сваляния: 20
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Blaupunkt беше германско допреди 10 год., когато фалира и китайци купиха марката. Това е причината да е евтино, а дали е качествено вече отговориха по -нагоре.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26-02-2013
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дедал Вижте мненията
(мислех ,че пак са замесени комшиите )

Ако беше, наистина щеше да е добре, моделите на Коч холдинга си ползват доста често панели на LG и последно време имат очудващо добра картина, говоря за Telefunken , не че не са калпави като сглобка, но поне вадят хубави цветове, а животното от първи пост май наистина е китаец...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26-02-2013
д.е.м.т д.е.м.т не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 1,803
Благодари: 224
Получил благодарност:
214 пъти в 158 поста
Сваляния: 50
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
Ако беше, наистина щеше да е добре, моделите на Коч холдинга си ползват доста често панели на LG и последно време имат очудващо добра картина, говоря за Telefunken , не че не са калпави като сглобка, но поне вадят хубави цветове, а животното от първи пост май наистина е китаец...
кое не е китаец...айфоните....проектирано в калифорния ...произведено в Китай.Вече трябва да се коментира самият продукт,а не страната произход
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26-02-2013
montex montex не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2012
Мнения: 8
Благодари: 1
Получил благодарност:
6 пъти в 3 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Фенцо Вижте мненията
Здравейте! Забелязвам напоследък, че все повече телевизори с марката Blaupunkt се появяват. В Техномакерт http://www.technomarket.bg/products/09126989/blaupunkt-bw-32c56-3d-lcd видях този модел, който за цената си предлага доста добри, непретенциозни параметри. По принцип тази марка знам, че е доста добра в аудио сферата, но за ТВ никога съм нямал наблюдения. Та някой случайно, ако го е разглеждал как се държи или го е разцъквал - нека да сподели мнение
Тази комбинация от обикновена LCD технология и пасивно 3D е меко казано недобра.
За същите пари се предлага и този модел:
http://www.technomarket.bg/products/...-bw-32d188-led

Според мен няма конкуренция в този най- нисък ценови клас. LED подсветка, тънък,Full HD 1080p, CI слот, USB медия плеър с поддръжка на субтитри на кирилица...
В крайна сметка си е бюджетен уред, никой не очаква чудеса като Интернет, Скайп и т.н.
Според наличното инфо към момента приемниците се сглобяват в Словакия. Матрицата вероятно е на LG. Освен това Техномаркет са официалните вносители на марката и от тази гледна точка би трябвало да реагират по- разбрано при възникване на гаранционни проблеми (особено подмяна, ако се наложи).
Ще имам възможност да "разцъкам" въпросното ТВ у нас до края на седмицата за повече подробности !
Това е само лично мнение, парите са си твои, разбира се .
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26-02-2013
Аватара на gentu
gentu gentu не е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,371
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хиена Вижте мненията
Пълен китайски боклук.Имах “удоволствието“ този модел да го видя на живо.
-само искам да споделя едно нещо , което е малко извън темата но....
Навремето 70-те и 80-те години всички определяхме като японски боклук (направен от капачки за буркани) всичко що се произвеждаше в Япония (от техника та до автомобили) , а какво стана после всеки знае!Та и сега това "китайски боклук" ми напомня за тези времена , когато бяхме млади и зелени!!!
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на gentu за този полезен пост :
Хиена (02-03-2013)
  #9  
Стар 26-02-2013
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Аз имам два три "китайски боклука" - инструменти останали от баща ми още. Невероятна стомана на клещите, а ножиците още режат ламарината като хартия. И в момента китайците произвеждат много качествени стоки. Например детски играчки. Страхотно качество на пластмасата, но струват в ойро, а не в лева. Иначе външно са напълно еднакви като модел. Да не говорим за автомобилите, които правят. Ауди например - перфектно качество, но нямат право да ги изнасят. Та приказвайте си за китайците но с уважение и страхопочитание. Ще се народи някое умно поколение китайчета и тогава ни е....
__________________
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26-02-2013
Фенцо Фенцо не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 80
Благодари: 9
Получил благодарност:
7 пъти в 5 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от montex Вижте мненията
Тази комбинация от обикновена LCD технология и пасивно 3D е меко казано недобра.
За същите пари се предлага и този модел:
http://www.technomarket.bg/products/...-bw-32d188-led

Според мен няма конкуренция в този най- нисък ценови клас. LED подсветка, тънък,Full HD 1080p, CI слот, USB медия плеър с поддръжка на субтитри на кирилица...
В крайна сметка си е бюджетен уред, никой не очаква чудеса като Интернет, Скайп и т.н.
Според наличното инфо към момента приемниците се сглобяват в Словакия. Матрицата вероятно е на LG. Освен това Техномаркет са официалните вносители на марката и от тази гледна точка би трябвало да реагират по- разбрано при възникване на гаранционни проблеми (особено подмяна, ако се наложи).
Ще имам възможност да "разцъкам" въпросното ТВ у нас до края на седмицата за повече подробности !
Това е само лично мнение, парите са си твои, разбира се .
Благодаря, колега. То си беше ясно, че за тези пари ще е нещо подобно, но реших все пак да попитам. Аз не съм се хвърлил да го взимам, просто ми беше интересно коя ще е страната на произход, която беше очаквана Като събереш наблюдения за модела, който си посочил - сподели. Благодаря и на останалите отзовали се!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
3d, blaupunkt, bw32c56, мнение, относно, Тв


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Мнение за мотор Светльо90 МОТОРИ И ПОЗИЦИОНЕРИ 10 13-09-2014 15:08
Мнение за BLAUPUNKT BA-32D191 3D LED Иванов Иво ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 11 12-02-2013 14:20
мнение за телевизор хондоман ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 13 11-04-2012 17:26
Мнение за нов лаптоп АА КОМПЮТРИ и периферия 12 23-11-2011 21:14
Мнение за антена зизо САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 3 13-02-2011 21:51


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:07.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.