The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > САТЕЛИТНА цифрова телевизия [DVB-S]

САТЕЛИТНА цифрова телевизия [DVB-S] Сателитна цифрова телевизия

 
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 28-08-2017
Бауър Бауър не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2017
Мнения: 4
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Свързване на ТВ към спътник

Здравейте съфорумци.Абонат съм на Булсатком,но от година и нещо използвам IP приемника им Fusion и реално чинията им си стои и не се използва.След известно четене по форуми ми дойде идеята да я използвам като я вържа директно към телевизора,който има DVB S2 сателитен тунер.Модела на телевизора е LG 42LA620S.
Чинията е насочена към спътника на Булсат - Hellas Sat 2 позициониран на 39 градуса изток. Телевизора намира 29 канала,но ми излизат само като списък и не тръгва нито един.
Екрана стои черен и се върти надпис "No CI module".
Какво трябва да направя за да гледам свободните канали и към кой спътник да се насоча с по-богато съдържание,тъй като поне за момента на Hellas повечето които ми засича ги имам и на платения абонамент към Булсат /DIscovery,Eurosport и т.н./
Трябва ли да си закупя CI карта и каква точно?
Благодаря.
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Към, на, Свързване, спътник, Тв


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Свързване на два дайсека ? ВКВ Уроци и съвети за начинаещи 1 22-12-2014 15:53
Помощ за свързване! Бобсано ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 8 29-07-2013 16:02
Свързване към компютър NPen ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 18 10-12-2012 18:45
свързване на телефон tok82 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 10 01-01-2012 21:01
От НАСА са извели на орбита спътник от борда на друг спътник spacebeam Новини 1 07-12-2010 21:13


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:56.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.