The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > СПОРТ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 17-02-2010
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Аз не я възхвалявам, аз казвам, че има талант... Момичето има медали от стартове за СК, но това сигурно нищо не значи за теб.... А на Олимпиада всеки може да се провали... Особено когато е млад и психически не успее да издържи. Все пак беше натоварена с големи надежди от всички. Защо не оплю онова дърво, вечната олимпийска надежда Стефан Георгиев, другите куфари като спускачите с шейни, които бяха трагедия? Тях гледа ли ги? Видя ли ги как напълниха гащите на това страшно трасе? И че единия за малко да полети като грузинчето, лека му пръст на момчето.
Норвежците смяташ ли, че ще оплюят така Бьорндален, който се провали тотално в спринта на биатлона?

Докато не се научим да ценим това, което имаме, макар и малко да е то, и такива като теб омаловажават дори и малкото успехи, които имаме, то нищо добро не ни чака... За мен темата е изчерпана....
Отговори с цитат
  #12  
Стар 17-02-2010
Стоян Стоян не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Снощи за пръвт път реших да загледам този спорт заради нашето момиче. То стартира в началото. Признавам си, че гледах със свито сърце. Изглеждаше ми все едно всеки момент ще падне. Наистина аз не разбирам от този спорт. Но тя ми изглеждаше много нестабилна. И падна. Стана ми много тъжно. Като чух, че ще има втори шанс се зарадвах. После гледах вторите спускания, там имаше много падания. И бях разочарован, че нашата не стартира.

Така завинаги ще остане мистерия нейната спортна форма и качества на тази Олимпиада. Просто нямаме по какво да съдим. Вярно, че баща й и треньор много мърмореше преди старта. Не ми направи добро впечатление.

Що се отнася до спора по-горе, аз винаги съм казвал своето мнение ясно и на висок глас. Винаги съм бил крайно критичен. По-скоро симпатизирам на критиките на Момчил. Резултатите, по-скоро тяхната липса, на олимпиадата говорят достатъчно.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17-02-2010
Аватара на Крал Артур
Крал Артур Крал Артур не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2007
Местоположение: София
Мнения: 797
Благодари: 490
Получил благодарност:
260 пъти в 112 поста
Сваляния: 165
Ъплоуди: 2
Smile

Все пак сме далече от другите държави, като треньорски щаб и финансиране от държавата. 15 души се грижат за американките

Действително мъглата затрудни нашата състезателка и канадката. И двете паднаха. Чак тогава прекратиха пак временно състезанието. И канадката ли едвам се държеше на борда?;;598;;598;;598
Отговори с цитат
  #14  
Стар 17-02-2010
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Мъглата и след възобновяването на състезанието продължи.

Цитирай:
Първоначално написано от Цецо Вижте мненията
Защо не оплю онова дърво, вечната олимпийска надежда Стефан Георгиев, другите куфари като спускачите с шейни, които бяха трагедия? Тях гледа ли ги? Видя ли ги как напълниха гащите на това страшно трасе? И че единия за малко да полети като грузинчето, лека му пръст на момчето.
Не. Не ги гледах. Дори не знаех кога се спускат, защото медиите ни подготвяха за друга Олимпийска надежда.

Пренебрегнах мача Милан - Манчестър Юнайтед, за да гледам нашето момиче. Представяш ли си какво бе разочарованието ми, като видях как кара Олимпийската ни надежда? Човек не трябва да е специалист, за да я сравни с останалите състезателки.

Мнението ми напълно се припокрива с това на Стоян. Не може да си Олимпийска надежда и да се оплакваш, че пистата е трудна! За това нещо ще кажеш ли? Една олимпийска надежда трябва да се държи достойно, а не да реват с треньора че пистата е сложна. В този аспект и Сани Жекова и баща й напълниха гащите (както се изразяваш ти) още на тренировките... И това тяхно поведение е част от формирането на мнението ми за нейните състезателни качества.

Качих видео на спускането й в YouTube:



Вижда се, колко несигурна е на борда, как бавно кара, излиза извън пистата и самото падане. Не изглежда да е с нещо "над масовката". Жалко, че не записах и спускането на бронзовата медалистка за сравнение. Това което виждаш повод ли е да я "потупвам" по рамото и да викам Браво Сани, добре се представи!? Защо трябва да се лъжеме взаимно, че сме много добре? И Станишев повтаряше, че сме много добре докато кораба потъваше. Трябва да излезем от този манталитет, да бъдем повече критични и обективни в преценките си, за да се придвижим по-напред.

Коментарите от сорта "Нищо лошо да не се казва за нашето момиче, ние българите затова сме на този хал защото се дърпаме сами в казана" са клиширан тип поведение насаждано с години, от което трябва да се отървем завинаги.

PS. И Цецо, на България й трябват хора със собствено мнение. Дребнавите ти коментари към мен по-горе не ти правят чест.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #15  
Стар 17-02-2010
Аватара на Крал Артур
Крал Артур Крал Артур не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2007
Местоположение: София
Мнения: 797
Благодари: 490
Получил благодарност:
260 пъти в 112 поста
Сваляния: 165
Ъплоуди: 2
Smile

За мача и мен ме е яд Може би е имало пренавиване от страна на Сани, че трябва да вземе медал
Отговори с цитат
  #16  
Стар 17-02-2010
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

А може би причините са други? Реших да пусна видеото в сайтовете, които пишат за представянето й (след като съм си направил труда да го кача в YouTube) и се замислих доста от някои коментари. Моите впечатления за представянето на Сани Жекова се впечатления на един обикновен ТВ-зрител. Но ето какво пишат хора, които явно имат наблюдения под по-различен ъгъл от този на обикновения тв-зрител:

Цитирай:
За нищо не става тази, поне не в спорта, добре че са мама и татко да й плащат хобито! Жалкото е че има действително талантливи спортисти, но заради такива като тая стават продавачки или в най-добрия случай ски инструктори или спасители!
Цитирай:
Отлично представяне на Олимпиадата във Ванкувър - едни паднал още в началото на спускането, други трима няма да участват в следващото ски-бягане, защото били преуморени от предишното, една не можа да се класира в 60-те и затова отпадна от преследването в биатлона, и накрая - псевдозвездата въобще не започна участието си, защото не можа да стигне до финала на тренировка. Браво !!! Било е все зле, ама толкова зле не е било.
Цитирай:
Който е безгрешен да хвърли първия камък. Това е засега спорта в България. Както обичат да казва отрудения народ-"за толкова пари, толкова работа". Със боб и лук, рекорди не се правят.
Цитирай:
За това момиче ли бяха надеждите на България за медал?Браво!Да си плати билета от и до Ванкувар,та да помни как се ходи на олимпияда!Резил!
Цитирай:
Дълго надуваният балон "Жекови " се спука ! Проглушиха ни ушите ,за да ни покажат колко е велика Сани - най-хубавата , най-заслужилата , най-секси , най-добрата ни спортиска ! Жалко , много жалко това момиче стана жертва на болните амбиции на родителиште си ,които са основни виновници за съсипване на сноуборда в БГ. Всичко свестно и по-добро се отстраняваше с подли номера и интрги ! Какво мисли Цеко ? Отгоре на всичко имат наглостта да твърдят, че в БГ нямало условия за сноуборд...
Цитирай:
На мен лично ми беше много обидно,че не дадоха знамето на Евгения Раданова,отдавна доказал се състезател,а го дадоха на този медиен балон под налягане,който доста бързо се спука с някакви измислени оправдания.
Цитирай:
МНОГО ЖАЛКО ЗА САНИ (((((((
Цитирай:
Точно така! Всичко казано по - горе е абсолютно вярно! Много жалко не за сани а за България!Радвам се ,че има хора, които виждат реалността и не са заслепени от медиите!Надявям се всичко това да достигне до самата "надежда" за да стъпи поне с единия крак на земята!!!!!
Цитирай:
пълна пародия....какъвто дянков-такава цецка-такава сашка-такъв бойко....


http://www.blitz.bg/sport/article/53359#comments
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #17  
Стар 17-02-2010
Аватара на hajduk
hajduk hajduk не е на линия
Форумец с мегер
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 869
Благодари: 1,812
Получил благодарност:
345 пъти в 184 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Ехеее..... много страсти, много пушилка ... май познах, че следващия старт ще е след 4 години ... иначе девойчето става за модел на силиконови цици ама за пързаляне с дъска - не ...
Отговори с цитат
  #18  
Стар 17-02-2010
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Чета коментарите и съм изумен... Как може толкова злоба и помия да се излее? Момчи, това ли са според теб хората със собствено мнение, от които България има нужда? Мислиш ли, че тези същите нямаше да лижат задници от удоволствие, ако някой от спортистите ни беше постигнал нещо?
Колкото и да ти звучат клиширани приказките за българите и казана, то за съжаление са си самата истина....
И точно заради това успял и световноизвестен българин в България няма и няма да има... Справка - Стоичков, Бербатов! Дори Кристалина Георгиева, която в момента е гордост за всички БГ политици с блестящто си поведение и представяне в Брюксел.... От кога не е живяла жената в България, което я е спасило от помийната яма....
Гадно, злобно и просто племе сме...и такова ще си останем, колкото и да се опитват да ни култивират....
Отговори с цитат
  #19  
Стар 17-02-2010
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Аз се опитах да бъда обективен. Казах си мнението, без да лижа ничий задник. Ако то не харесва на някого, това не е мой проблем.

Забрави в списъка си Екатерина Дафовска. Когато някоя олимпийска надежда се доближи до нейното ниво, тогава няма да критикувам и ще викам Браво. Но когато тази, на която лежат надеждите ни за медал започне да се оплаква още от тренировките че пистата й била трудна, е нормално да се запиташ какво по дяволите прави тази състезателка на Олимпийските игри?

Съчувствам й за контузията. Но и паданията се тренират. Нито злобея, нито я дърпам в казана. Един човек ако е голям, ще е благодарен на критиките, защото те ще му помогнат да стане още по-голям. Това е мнението ми по въпроса, вече се изчерпах и мисля, че няма какво повече да добавя към темата.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #20  
Стар 17-02-2010
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,730
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,643 пъти в 2,334 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джак Вижте мненията
Забрави в списъка си Екатерина Дафовска.
Не, не съм я забравил... Изобщо даже. Прочети какво съм написал за последните колко години и тогава се опитвай да ме заяждаш за това Защото ако трябваше да изреждам, то бих започнал с Иван Лебанов. Надявам се знаеш кой е той и с какво е свързано името му и Зимните Олимпиади
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
александра, Гледайте, жекова, олимпиада, СЕГА


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Зимна олимпиада -хокей на лед -мачове и време на излъчване ТИНТИН СПОРТ 4 10-09-2012 20:25
До тук добре а Сега??? chano Уроци и съвети за начинаещи 21 10-12-2010 12:54
Спортни канали за Зимната Олимпиада 2010 Джак Новини 9 08-02-2010 09:37
Дзифт по HBO сега! Джак ФИЛМИ 0 12-11-2009 22:16


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:08.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.