The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > КОМПЮТРИ и периферия

КОМПЮТРИ и периферия Компютърни системи и мрежи

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 11-10-2011
копача09 копача09 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 67
Благодари: 8
Получил благодарност:
11 пъти в 6 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dodo_pv Вижте мненията
Може ли да попитам защо DELL е на второ място след thinkPad на Lenovo? Интересувам се, защото съм решил да си купя нов частен ноутбук с отлично качество, а от 17 години във фирмата ни се работи само с IBM /сега Lenovo. Втора година в ръцете ми е Lenovo ThinkPad T61, което страшно ме разочарова като здравина. Пластмасата му е отвратителна и се е изпочупила отвсякъде! Пантите на екрана хлопат! Моделът като изпълнение и материали няма нищо общо с ThinkPad T43 и ThinkPad T30 на IBM.
Поради това съм се спрял на DELL и ще изчакам някой да ме разубеди. Очаквам преки впечатления от потребители на DELL.
Според мен DELL само настолен е за предпочитане.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 11-10-2011
Аватара на iwelichkow
iwelichkow iwelichkow не е на линия
лаборант
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: София
Мнения: 784
Благодари: 52
Получил благодарност:
166 пъти в 97 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 4
По подразбиране

понеже имаше цена в началото на темата та се сетих за тия пари,че онзи ден избрахме на един познат ей това: http://www.technomarket.bg/products/...0g-2413g75mnkk и е доста добро.
В нормален режим се ползва вграденото видео,а ГТ540 само като се натовари.Освен че външно е красив и звука му е доста" обемен".
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на iwelichkow за този полезен пост :
Стоян (11-10-2011)
  #43  
Стар 11-10-2011
никсим никсим не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 14
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 57
Ъплоуди: 0
По подразбиране HP COMPAQ

Имам HP compaq CQ61 повече от две години перфектна машина батериата издържа 2,5 ч. никакви ядове по време на тоталната експлоатация. Оценка 5 +
Отговори с цитат
  #44  
Стар 11-10-2011
om63 om63 не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 871
Благодари: 73
Получил благодарност:
193 пъти в 148 поста
Сваляния: 175
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dodo_pv Вижте мненията
Може ли да попитам защо DELL е на второ място след thinkPad на Lenovo? Интересувам се, защото съм решил да си купя нов частен ноутбук с отлично качество, а от 17 години във фирмата ни се работи само с IBM /сега Lenovo. Втора година в ръцете ми е Lenovo ThinkPad T61, което страшно ме разочарова като здравина. Пластмасата му е отвратителна и се е изпочупила отвсякъде! Пантите на екрана хлопат! Моделът като изпълнение и материали няма нищо общо с ThinkPad T43 и ThinkPad T30 на IBM.
Поради това съм се спрял на DELL и ще изчакам някой да ме разубеди. Очаквам преки впечатления от потребители на DELL.
,
А де.. Съпругата ми ползва Lenovo 3000n200 това е серията преди да покрият гамата на IBM. Пантите не само, че не хлопат ами заяждат Все ги смазвам Обаче така е ... ниските серии на всички производители са сапунерки като пластмаса. При Lenovo - добрата серия е IdeaPad и съответно по-скъп. Както Elitebook или Probook.
__________________
Бинарната математика са я измислили циганите. Тука има - тука нема.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 11-10-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

ThinkPad T61 ниска серия сапунерка?
@om63 отиди да се прегледаш!
@dodo_pv днеска докато пихме кафе сам каза, че като си по изнервен блъскаш по лаптопа, отиди до някой от техно...шитите и "пипни" останалите лаптопи, съмнява ме да посмееш да удряш по някой друг лаптоп така.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 11-10-2011
om63 om63 не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 871
Благодари: 73
Получил благодарност:
193 пъти в 148 поста
Сваляния: 175
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
ThinkPad T61 ниска серия сапунерка?
@om63 отиди да се прегледаш!
@dodo_pv днеска докато пихме кафе сам каза, че като си по изнервен блъскаш по лаптопа, отиди до някой от техно...шитите и "пипни" останалите лаптопи, съмнява ме да посмееш да удряш по някой друг лаптоп така.
Кога ти е приемния час. С направление от GP ли да дойда или на частно
Времето когато беше върхова машина беше отдавна все пак
Казах че пластмасата е тип сапунерка - старее, грознее чуплива става...
Същата история както HP 671x серията - навремето бяха яки ама се драскат трошат и прочие. Ако ще се връщаме в миналото .. още по як пример НР 8200 - супер бизнес серията за 2004-2005 ... и какво .. смениха си цвета дъната си горяха като свещички..
Не отричам че Т61 е работен кон.. як даянлив ама стар .. друго си е нова намазана кобилка Мисля че това обсъждаше колегата.
__________________
Бинарната математика са я измислили циганите. Тука има - тука нема.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 12-10-2011
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Моля Стоян да сподели какъв е взел, че и аз съм за нов. По точно за жената, че аз нейния му... б*х м***та.
__________________
In the beginning was dark, and then bang...
Отговори с цитат
  #48  
Стар 12-10-2011
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,427
Благодари: 861
Получил благодарност:
855 пъти в 550 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от om63 Вижте мненията
... С направление от GP ли да дойда или на частно ...
Ти, май, не знаеш вица. С направлението от GP определено ще ти посърне усмивката . На мен Леново са ми напълно ясни, много малко знам за Дел и затова очакам повече инфо и отзиви за тях. Нека пише някой, който е имал наскоро или има такъв.
@Продуцента,
това Леново не е единственото, което съм блъскал, а и не съм го "правил" по по-различен начин от старите ми Айбием-и. А те са си здрави. Не отричам, че Леново може да са по-хубави от ДЕЛ, но искам да съм сигурен.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 12-10-2011
Стоян Стоян не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,847
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Моделите, които бяха предложени в темата са предмет на обсъждане от брат ми, който финансира сделката. Извън да е публикуван в темата, се разглежда и този http://laptop.bg/laptops-lenovo-Thin...e_e420_NZ1AJBM

Наистина искрено благодаря на всички.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 12-10-2011
om63 om63 не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 871
Благодари: 73
Получил благодарност:
193 пъти в 148 поста
Сваляния: 175
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dodo_pv Вижте мненията
Ти, май, не знаеш вица. С направлението от GP определено ще ти посърне усмивката . На мен Леново са ми напълно ясни, много малко знам за Дел и затова очакам повече инфо и отзиви за тях. Нека пише някой, който е имал наскоро или има такъв.
@Продуцента,
това Леново не е единственото, което съм блъскал, а и не съм го "правил" по по-различен начин от старите ми Айбием-и. А те са си здрави. Не отричам, че Леново може да са по-хубави от ДЕЛ, но искам да съм сигурен.
Честно казано пътеката при избор на лаптоп би следвало да бъде: пари-> параметри (в това число и красота ) -> гаранция ( при осигурен сервиз ) -> марка.
Може би за друга държава парите да са най-отзад ама...
Апропо ако не е известно НР вървят от месец два по пътя на IBM->Lenovo. http://news.laptop.bg/%D0%BD%D0%BE%D...os-ustroistva/
__________________
Бинарната математика са я измислили циганите. Тука има - тука нема.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
4530, hp, probook, ви, как, лаптоп, се, Струва, съм, Харесал


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
PlayBook на RIM ще струва 499 долара ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 0 22-03-2011 16:28
$40 млн. струва откриването на Олимпиадата Джак СПОРТ 3 12-02-2010 21:56
“Нова ТВ” в събота: колко ще струва АЕЦ Белене и заслужава ли си? ТИНТИН ДРУГИ 0 17-09-2009 19:04
40 000 лв. струва новият клип на Андреа - вихри се и Златка ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 14-09-2009 15:50
Колко според вас трябва да струва IPBOX 900HD ? dman IPBOX 17 14-06-2009 06:36


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:05.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.