The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 04-11-2021
Аватара на Сплендор
Сплендор Сплендор не е на линия
splendor
 

Дата на присъединяване: Mar 2021
Мнения: 285
Благодари: 0
Получил благодарност:
80 пъти в 68 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от аас Вижте мненията
Качеството на каналите последните 2 години се вдигна. Преди нямаше спорт в ХД сега има, преди нямаха място на транспондерите наеха нов, нямаха ХБО сега го пуснаха. Направиха Bbox услугата, което е нещо. Снабдиха и доставиха приемници за смяна на сд с хд. Не е малко за измъкване на оператор затънал в тинята за 24 месеца.
Иначе безсрочните договори са хубави, но реално от 10г им плащам всеки месец 240м. Все едно съм бил на договор излиза и то 10 годишен.
Ако визираш диемите и максовете, които се излъчват на 720p за подобрение, то явно не си гледал наистина хубава картина. HBO никога не е бил критерий за мен а и това да нямаш HBO Go към пакета на HBO е повече от неуместно при наличието, че взимаш пари колкото за включен HBO Go както е при другите оператори.

Ползвам ббокс и също така и ЕОН за андроид телевизор и смело мога да кажа, че качеството на картината при основни канали като Канал 1, БТВ, Нова и сие, е по-добро при ЕОН спрямо бибокса. Да не говорим, че приложението на ЕОН е бонус, който се дава към ЕОН приемник и е много по-интуитивно направено спрямо бибокса. За онова недоразумение фюжън апп, който ти го дават бонус въобще няма и да го коментирам.

Както казах по-рано, булсата имаше много абонати, заради свободата, която даваха и по-евтината цена на услугата. Точно затова и тези абонати не бяха толкова взискателни от към качество.
Сега новото ръководство се стреми към обвързващи договори за всичко, без реално да предлага подобрение на услугата и ако продължават така, новосвормираните Неосат и Поларис ще лапнат бая клиенти, които търсят необвързващи договори а А1 и Виваком ще лапнат тези дето търсят по-добро качество на услугата.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Сплендор за този полезен пост :
Атас (04-11-2021)
  #42  
Стар 04-11-2021
аас аас не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Мнения: 616
Благодари: 12
Получил благодарност:
257 пъти в 133 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Явно не си ме разбрал. Къде тръгна да сравняваш Булсат с А1, с Вива. Някъде да съм написал в предния пост, че е по-добре от тях?
Написах, че Булсатком са се подобрили и то не малко в сравнение с малоумното ръководство на Заяков и Генчев. Ако ще от 480р да са минали на 720р въпроса е ,че са надградили. А кой кого и колко ще лапне има за всички.
Неото и полариса не ги слагай като фактор. Ще си останат селските "кабеларки" на България и толкоз.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на аас за този полезен пост :
sando80 (20-11-2021)
  #43  
Стар 04-11-2021
Аватара на Сплендор
Сплендор Сплендор не е на линия
splendor
 

Дата на присъединяване: Mar 2021
Мнения: 285
Благодари: 0
Получил благодарност:
80 пъти в 68 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Така, както гледам и ти не си ме разбрал. Булсата нямат очи да слагат срочни договори за всичко, след като реално нищо не са надградили.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Сплендор за този полезен пост :
Атас (04-11-2021)
  #44  
Стар 04-11-2021
ХаМаВ ХаМаВ не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2020
Мнения: 53
Благодари: 0
Получил благодарност:
20 пъти в 15 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ако говорим за сателит, булсат имат по-добро качество на HD каналите от А1 и Vivacom, там си е 1080i и при тримата. За интерактивна, не съм гледал на А1 и EONa, но иначе е 720p при bulsat.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 04-11-2021
Аватара на Сплендор
Сплендор Сплендор не е на линия
splendor
 

Дата на присъединяване: Mar 2021
Мнения: 285
Благодари: 0
Получил благодарност:
80 пъти в 68 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Говорим за IPTV. За сателит разправят, че на неосата било по-добро от булсата, но това е за хора, които живеят на село и нямат възможност за IPTV. В големите градове почти не останаха такива на сателит, освен ако не го ползват за други програми.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 04-11-2021
DIMCHO DIMCHO не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 484
Благодари: 8
Получил благодарност:
241 пъти в 150 поста
Сваляния: 80
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Valkov Вижте мненията
Вчера се опитах да си платя мобилния интернет онлайн ама греда - нямам сметка. Днес опитах същото офлайн на каса ама пак греда. Пак няма сметка за плащане но поне каката на касата ме увери че няма да спират инернета този месец за неплащане. Чудя се обаче дали няма да се окажа абонат на Виваком след като се преструктурират.. Покрай Entry вече го играх веднъж хорото...
Ще имаш нет, докато го има. После ти решаваш.
__________________
САТ-TV Стара Загора
0888 45 76 90 , 042 68 08 15
ICQ 52330474
Skype dimcho_64
Отговори с цитат
  #47  
Стар 05-11-2021
taewu taewu не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2008
Местоположение: world
Мнения: 1,119
Благодари: 3
Получил благодарност:
154 пъти в 114 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 3
Question

димчо при мен същата работа , проблема е до кога ще го има нета ?


четох ,че вече няма да се предлага тъй като се губи лиценза и 2 та телекома ти ком и буля
__________________
азиатец и половина
Отговори с цитат
  #48  
Стар 05-11-2021
satfun satfun е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 84
Благодари: 81
Получил благодарност:
6 пъти в 6 поста
Сваляния: 65
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Днес успях да си платя онлайн. След като си направих нова регистрация. Иначе казват че програмистите им работят и няма да спират Нета. На мен ми излизат половината услуги. Ще видим кога ще го оправят.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 19-11-2021
Valkov Valkov не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 121
Благодари: 7
Получил благодарност:
40 пъти в 30 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Днес ми се обади момиче от старозагорски стационарен номер. Представи се като служителка на БУЛСАТКОМ и ми съобщи че мобилния интернет ще работи до 15 декември и после ще спре заради изтекла лицензия за телеком на фирмата. После в мрежата попаднах на съобщение че и T-com прекратява работа на 15 декември по същата причина.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Valkov за този полезен пост :
barro (21-11-2021)
  #50  
Стар 19-11-2021
taewu taewu не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2008
Местоположение: world
Мнения: 1,119
Благодари: 3
Получил благодарност:
154 пъти в 114 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Valkov Вижте мненията
Днес ми се обади момиче от старозагорски стационарен номер. Представи се като служителка на БУЛСАТКОМ и ми съобщи че мобилния интернет ще работи до 15 декември и после ще спре заради изтекла лицензия за телеком на фирмата. После в мрежата попаднах на съобщение че и T-com прекратява работа на 15 декември по същата причина.

Аз си поръчах мобификс от Вивател понеже от теленор ми искат 50 лв /такса + такса за активация/ и наем за устройството вярно ползват 5Г модем/рутер ама скороста е до 50 мбита на 4Г то поне е до 150 мбита което трудно се достига
__________________
азиатец и половина
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Онлайн, плащанията, са, Спрени


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Спрени програми bangelius ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 7 11-03-2016 19:03
Онлайн телевизия valyo_93 Полезни сайтове 7 25-01-2015 20:36
Ex YU Канали онлайн Зелен3 ДИРЕКТНИ ИЗЛЪЧВАНИЯ 0 21-07-2014 23:46
Онлайн плащане shamarasat ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 10 28-05-2012 16:59
Онлайн протест Ланселот Дъра-Бъра 9 15-01-2009 22:51


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:06.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.