The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 04-06-2012
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Дидо, ето че пак идва 32.90лв.
Въпросът е, че някои хора искат да плащат по 14.80 и да имат и HBO HD и всичко останало - ами няма как да стане.
Булсатком както и да си броят абонатите са най-големия оператор и условията им са доста човешки, особено на фона на немотията на хората.
Като на мрънкалниците тук не им харесва Булсатком - сменят оператора и се спасяват.
Омръзна ми да чета по 10 пъти за 5 месеца някои хора се "махат" от Булсатком и как Булсатком им е крив и как Булсатком това и онова. Толкова е просто - първо сменяте оператора и после спирате да мрънкате. Оператори бол, наистина с лопата да ги ринеш.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Златанов за този полезен пост :
d.ivanov (04-06-2012)
  #12  
Стар 04-06-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Дидо, ето че пак идва 32.90лв.
Въпросът е, че някои хора искат да плащат по 14.80 и да имат и HBO HD и всичко останало - ами няма как да стане.
Булсатком както и да си броят абонатите са най-големия оператор и условията им са доста човешки, особено на фона на немотията на хората.
Като на мрънкалниците тук не им харесва Булсатком - сменят оператора и се спасяват.
Омръзна ми да чета по 10 пъти за 5 месеца някои хора се "махат" от Булсатком и как Булсатком им е крив и как Булсатком това и онова. Толкова е просто - първо сменяте оператора и после спирате да мрънкате. Оператори бол, наистина с лопата да ги ринеш.
Така е, напълно си прав, няма как да стане : даваш нищо вземаш всичко, макар, че доста хора мислят по този начин
  #13  
Стар 04-06-2012
Досев Досев не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Евксиноград
Мнения: 1,675
Благодари: 73
Получил благодарност:
322 пъти в 219 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pmhawk Вижте мненията
Довиждане. Не беше нормално HBO HD да е в пакет за 2 лева
Не е нормално и програмата му да е 75 % с sd картина и сериали.

Защо ли си мисля че ако вдигнат качеството и програмата е само с ХД филми и сериали - логично след като е вече допълнително платен ще има само хвалебвствия.
  #14  
Стар 04-06-2012
Аватара на красимир22
красимир22 красимир22 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Мнения: 23
Благодари: 13
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от красимир22 Вижте мненията
Колеги някой може ли да каже защо изчезна (поне при мен) хбо то и точно като започна филма заради който плащам този канал,на тези съм им платил до 2013 пълен пакет с хд но при първа възможност ще ги разкарам
След десетина минути тръгна и сега всичко е ок но на никой не му е приятно да изпада в ситуация като през далечният комунизъм,точно преди мачча спрат тока
  #15  
Стар 04-06-2012
Аватара на Зелен
Зелен Зелен не е на линия
морски в гората
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Bitburg/Varna
Мнения: 868
Благодари: 292
Получил благодарност:
315 пъти в 180 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Първо-Досев,ти да не мина на страната на МСАТ?.
Второ-Аз лично за 5год. съм гледал 4филма по НВО. Затова и не активирах НВО и Синемакс,когато минах на Булсат. Така се случи,че НВО беше в ХДпакета. Още от сега да поясня,че изобщо не става дума за парите. Предплащам за година. Доп.приемник-3лв. на месец. После стана 2,а сега е 1лв. ХДпакет-2лв. на месец. Сега е безплатен. ПРомоция 3за5. Също я пропускаме и сме назад. Не се оплаквам от оператора,не са ми проблем и парите,но остава едно странно усещане,че се гъбаркат с теб. Явно няма смисъл да се предплаща.
  #16  
Стар 04-06-2012
pmhawk pmhawk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 733
Благодари: 184
Получил благодарност:
293 пъти в 129 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Досев Вижте мненията
Не е нормално и програмата му да е 75 % с sd картина и сериали.

Защо ли си мисля че ако вдигнат качеството и програмата е само с ХД филми и сериали - логично след като е вече допълнително платен ще има само хвалебвствия.
Че HBO-то е пълен боклук е друга тема.
  #17  
Стар 04-06-2012
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 506
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
Златанов, Аз плащам 20.90 за всичко , ако решиш да сложиш още три приемника ще ти дойде по 4/лв на приемник (карта), тоест, 32.90 за 4-те телевизора, като обаче сметнеш и първоначалната инвестиция от 65лв на карта за всеки телевизор което би ти излязло 260лв общо.
Дидо, таксата за втори тв е 3 лв а не 4 .

А пък 65 лв за модул... е какво толкова, то и без него може, просто няма да гледаш всичко, пък и МСат пускат аванта на всички празници.
  #18  
Стар 05-06-2012
cec cec не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: София
Мнения: 72
Благодари: 28
Получил благодарност:
5 пъти в 3 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от красимир22 Вижте мненията
След десетина минути тръгна и сега всичко е ок но на никой не му е приятно да изпада в ситуация като през далечният комунизъм,точно преди мачча спрат тока
Да, ама при мен не тръгна (каналът е кодиран), въпреки че съм предплатил до март догодина. Ще трябва да се разправяме. Аман!
  #19  
Стар 05-06-2012
Алекссан Алекссан не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 71
Благодари: 17
Получил благодарност:
18 пъти в 13 поста
Сваляния: 11
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от красимир22 Вижте мненията
След десетина минути тръгна и сега всичко е ок но на никой не му е приятно да изпада в ситуация като през далечният комунизъм,точно преди мачча спрат тока
В крайна сметка спряно ли е HBO HD /така му казват/, или не? Четох някакви коментари в техния сайт от сорта: "никога не е писано или казвано официално, че ХБО HD, е част от ХД пакета....", ама и на тях не им е ясно дали е спряно официално.
__________________
Много чета, ама нищо не разбирам.
  #20  
Стар 05-06-2012
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

В крайна сметка HBO HD е в пакет HBO, където му е мястото. А това, че го бяха нахакали в пакет HD, си е техен проблем и ще си носят последиците. Явно доста абонати са приели, че HBO HD ще е в пакет HD и са го предплатили. Напишете им жалбички и да се спасяват. Подвеждането е от тяхна страна! Тук сте си в правото!
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
hbo, Изчезна, им, Къде, любимият, ми, на, Оператор, То


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
DKTE на Thor 3 - къде изчезна? ivo Български програми на останалите спътници 2 18-03-2015 12:56
DVB-S2 изчезна. fockers DREAMBOX 8 02-04-2012 09:43
къде изчезна темата с "списъка с канали" lordzerg ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 3 25-08-2011 20:18
39E - Изчезна ? петров_70 Въпроси и отговори 10 04-07-2011 20:27
“Аида” – любимият сериал на Испания тръгва по bTV Comedy ТИНТИН ФИЛМИ 0 29-03-2010 16:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:01.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.