The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: *88, Спътник Hellas Sat 3/4 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на A1 TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #91  
Стар 02-04-2021
Стефан07 Стефан07 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2020
Местоположение: ...
Мнения: 58
Благодари: 14
Получил благодарност:
21 пъти в 18 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Загубих дистанционното на приемника им (KSTB5020 мисля, че се води)
Знам, че можеш да си го купиш от А1 за 10лв и не съм за едните 10, но така и така си го мислех, има ли някаква възможност приемника да се управлява през някакво remote control приложение (може през интернет, а и имам Huawei Mate 20 Pro, а той има IR порт)
Отговори с цитат
  #92  
Стар 03-04-2021
Аватара на юлиян211
юлиян211 юлиян211 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2019
Мнения: 66
Благодари: 647
Получил благодарност:
11 пъти в 9 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от свиленрр Вижте мненията
Не предлагат тази скорост без оптика до апартамента . Никой не е с прекарани оптични кабели до апартамента, а само ethernet мрежа, а А1 искат да дупчат и извън кабелните кутии, което никой няма да им разреши.
в България правят така щото ги мързи вътрешно окабеляванепрез мазите и оттам да слагат кутий -в Русе ги сложиха кутийте на етажите ама клиенти нема много
Отговори с цитат
  #93  
Стар 03-04-2021
свиленрр свиленрр не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2013
Мнения: 63
Благодари: 4
Получил благодарност:
10 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от юлиян211 Вижте мненията
в България правят така щото ги мързи вътрешно окабеляванепрез мазите и оттам да слагат кутий -в Русе ги сложиха кутийте на етажите ама клиенти нема много
По вертикала могат да си прекарат кабелите на оптиката до всеки етаж. От етажната площадка няма как да влезе оптичния кабел вкъщи без да минава отвън и с дупка някъде около входната врата, което не е ок и никой не го прави. На предходен адрес бях с оптика вкъщи, но там беше по-стар блок и на никой не му пукаше от тези жици и кутии, но признайте че е адски грозно да има външни кабели. Самият Ethernet кабел от инсталацията в блока може да поддържа и по-висока скорост, но не знам какво толкова ги притеснява да я предложат. Може би ONT-то им долу не може да поеме много маймуни на клона и не им се инвестира за по-добро. Само А1 е с прекарана оптика до входа и има още един оператир с коаксиал, на който не ми се иска да съм абонат. Xplore-то си струва според мен и съм доволен, само ако можеше да не черпи от скоростта на нета, но щом не може няма какво да направя .

Последно редактирано от свиленрр : 03-04-2021 на 19:26
Отговори с цитат
  #94  
Стар 03-04-2021
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,804
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране Въпрос на договорка е как ще прекарат нета до обекта!

Цитирай:
Първоначално написано от свиленрр Вижте мненията
По вертикала могат да си прекарат кабелите на оптиката до всеки етаж. От етажната площадка няма как да влезе оптичния кабел вкъщи без да минава отвън и с дупка някъде около входната врата, което не е ок и никой не го прави.
Оптичният кабел е тънък и не загрозява,ако е културно заскобен.
Преди няколко години,когато ми се обадиха за оптика от вива, аз като първи абонат в кооперацията,пожелах оптиката да влиза в апартамента и аз да им определя мястото,където ще монтират оптичния си разпределител и да се работи под мой контрол,за да не се загрози коридора!
Всичко бе извършено точно и продължават да работят по същия начин,когато прекарват оптика до останалите обекти!
На съседните адреси монтираха в коридора на избените помещения и нагоре с фтп кабели, а мазите са влажни помещения и проблемите на съседите са редовни!
Отговори с цитат
  #95  
Стар 03-04-2021
свиленрр свиленрр не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2013
Мнения: 63
Благодари: 4
Получил благодарност:
10 пъти в 10 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

При нас кутията е на сигурно място и няма влага, но колкото и да е тънък кабел си е . После дупка с дрелка около вратата и колкото и да се стараят все ще загрозят нещо, най малкото ще се отлюспи шпакловката. За сега няма да съм аз първия във входа, който ще го стори, защото не искам разправии с комшии.
Отговори с цитат
  #96  
Стар 03-04-2021
Underworld Underworld е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 640
Благодари: 126
Получил благодарност:
112 пъти в 91 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Всеки си решава, но и аз бих си прокарал оптика до вкъщи. Тоест и на вилата, и в апартамента е така.
Това ти дава доста по-малък шанс, да пишеш обратно в темата, този път за проблем със скоростта.
Сам си реши кое би те дразнило повече - малко силикон или съпорта на оператора.
Поздрави
К.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
  #97  
Стар 03-04-2021
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,804
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от свиленрр Вижте мненията
При нас кутията е на сигурно място и няма влага, но колкото и да е тънък кабел си е . После дупка с дрелка около вратата и колкото и да се стараят все ще загрозят нещо, най малкото ще се отлюспи шпакловката. За сега няма да съм аз първия във входа, който ще го стори, защото не искам разправии с комшии.
Пробива се от вътре навън с тънко,но дълго свредло!Няма да ти се наруши шпакловката,използват хартиено тиксо. При мен не ползваха,защото пробиваха мраморна облицовка, но си заслужава пробиването!
Сравнявам със Слънчев бряг,където съм с 20 Мв повече но рутера е във входното фоае,но във Варна зарежда по-бързо!
На един и същи лаптоп съм пробвал, има разлика!
Ти си решаваш.
Отговори с цитат
  #98  
Стар 04-04-2021
Аватара на Сплендор
Сплендор Сплендор не е на линия
splendor
 

Дата на присъединяване: Mar 2021
Мнения: 285
Благодари: 0
Получил благодарност:
80 пъти в 68 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Оптика до вкъщи му е мамата. На булсата съм така. Гпона ми е до бюрото. Иначе винаги може да ти оклепат шкакловката, колкото и да им е тънка и дълга бургийката.
Отговори с цитат
  #99  
Стар 04-04-2021
Аватара на юлиян211
юлиян211 юлиян211 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2019
Мнения: 66
Благодари: 647
Получил благодарност:
11 пъти в 9 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от свиленрр Вижте мненията
По вертикала могат да си прекарат кабелите на оптиката до всеки етаж. От етажната площадка няма как да влезе оптичния кабел вкъщи без да минава отвън и с дупка някъде около входната врата, което не е ок и никой не го прави. На предходен адрес бях с оптика вкъщи, но там беше по-стар блок и на никой не му пукаше от тези жици и кутии, но признайте че е адски грозно да има външни кабели. Самият Ethernet кабел от инсталацията в блока може да поддържа и по-висока скорост, но не знам какво толкова ги притеснява да я предложат. Може би ONT-то им долу не може да поеме много маймуни на клона и не им се инвестира за по-добро. Само А1 е с прекарана оптика до входа и има още един оператир с коаксиал, на който не ми се иска да съм абонат. Xplore-то си струва според мен и съм доволен, само ако можеше да не черпи от скоростта на нета, но щом не може няма какво да направя .
В панелните блокове може да се вкара кабел през разпределителната кутия ама тия от А1 и кабелната прекарват с пробиване и всички оператори го правят така освен ако нейм кажеш ...тъпо...
Отговори с цитат
  #100  
Стар 04-04-2021
Аватара на Сплендор
Сплендор Сплендор не е на линия
splendor
 

Дата на присъединяване: Mar 2021
Мнения: 285
Благодари: 0
Получил благодарност:
80 пъти в 68 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от юлиян211 Вижте мненията
В панелните блокове може да се вкара кабел през разпределителната кутия ама тия от А1 и кабелната прекарват с пробиване и всички оператори го правят така освен ако нейм кажеш ...тъпо...
Е, друго си е да ти дупнат стената, а и тези къртачи за какво ги носят, трябва да си избие носенето
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
a1, iptv


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Tiger T2 IPTV Приемник за цифрова ефирна, кабелна и IPTV телевизия Full HD Jovanoty ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / - 56 03-10-2021 19:56
IPTV vs SAT TV vassilp IPTV (Internet Protocol Television) 129 13-06-2019 16:51
IPTV приемник - Medialink ML7000 IPTV H265 Devil M ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от Девил М 0 20-11-2017 17:58
iptv bonbonko Дъра-Бъра 2 04-03-2016 20:27
IPTV даниелмкд IPTV (Internet Protocol Television) 17 29-08-2015 17:40


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:06.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.