The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #81  
Стар 27-09-2021
мони2 мони2 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 254
Благодари: 44
Получил благодарност:
97 пъти в 56 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Освен това са вдигнали и цените с 2 лева. Вече не плащам 18, ами 20 лева на месец, и то при минимум предплатени 3 месеца /преди си плащах месец за месец/. Имайте го в/на/из/по/напредвид, като си плащате.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на мони2 за този полезен пост
wassl (27-09-2021), Ченгел (05-10-2021)
  #82  
Стар 27-09-2021
турбо турбо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
266 пъти в 164 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Сега тъкмо се връщам от техен офис. Аз съм с предплатен Интернет и ми казаха че мога да го заплатя след 1 октомври и ще може да стане и през Интернет. Продиктуваха ми клиентски номер щял да ми трябва.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 27-09-2021
мони2 мони2 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 254
Благодари: 44
Получил благодарност:
97 пъти в 56 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
Сега тъкмо се връщам от техен офис. Аз съм с предплатен Интернет и ми казаха че мога да го заплатя след 1 октомври и ще може да стане и през Интернет. Продиктуваха ми клиентски номер щял да ми трябва.
Да, но на мен ми казаха, че интернетът ми е предплатен до 30.09.2021 и да съм побързал да го платя дотогава, че на първи го спират. А при нет1 имаше 7 дни, после на мен ми пуснаха още 7 заради една авария, през които можеше да си платиш през следващия месец нета и не го спираха. А и както казах, поискаха и получиха за месец 20 лева, а не 18. Аз бях 4 години на промоционален договор 18 лева - 100/100 мбит оптика и бях супер доволен.
Отговори с цитат
  #84  
Стар 27-09-2021
Underworld Underworld е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 640
Благодари: 126
Получил благодарност:
112 пъти в 91 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мони2 Вижте мненията
Да, но на мен ми казаха, че интернетът ми е предплатен до 30.09.2021 и да съм побързал да го платя дотогава, че на първи го спират. А при нет1 имаше 7 дни, после на мен ми пуснаха още 7 заради една авария, през които можеше да си платиш през следващия месец нета и не го спираха. А и както казах, поискаха и получиха за месец 20 лева, а не 18. Аз бях 4 години на промоционален договор 18 лева - 100/100 мбит оптика и бях супер доволен.
Е на какво основание поискаха 2лв отгоре, мони?

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
Отговори с цитат
  #85  
Стар 27-09-2021
турбо турбо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
266 пъти в 164 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мони2 Вижте мненията
Да, но на мен ми казаха, че интернетът ми е предплатен до 30.09.2021 и да съм побързал да го платя дотогава, че на първи го спират. А при нет1 имаше 7 дни, после на мен ми пуснаха още 7 заради една авария, през които можеше да си платиш през следващия месец нета и не го спираха. А и както казах, поискаха и получиха за месец 20 лева, а не 18. Аз бях 4 години на промоционален договор 18 лева - 100/100 мбит оптика и бях супер доволен.
Според мен жената в офиса беше неадекватна. Това за 1 октомври, сигурно е било че тя си мисли че ще ми излезе нова сметка. Интересното е едно което няма общо с моя случай, тя каза предплащания за напред след 1 дори тя не можела да прави сега.
Иначе ебати обслужването имат тези, там им се обяснявам в този офис като ученичка. По едно време ми идваше да се пресегна през плексигласа и да я хвана за гушата. Преди да отида до офис звънях и по телефона, там пък ме отрязаха "ами няма тарифи на нет 1 само нов договор и мрежата на вива".

Според мен в петък ще ми кажат че такива като мен с предлатен нет не ги искат, и това ще е. Аз ще проверя сайта им и ако не може да се плаща отивам до офиса, да ми кажат искат ли ми парите или не. Офиса им тук не работи събота и неделя, бахти пародията.
Иначе мрежата на вива не я искам задължават те да имаш техен рутер, аз вече съм си направил мрежа, кабелите им висят като свински черва, абе скалъпена история.

Аз лично ще търся временен доставчик, докато coolbox пуснат мрежа при мен, дано те станат наследника на нет 1.

Последно редактирано от турбо : 27-09-2021 на 19:17
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на турбо за този полезен пост :
proharde (03-10-2021)
  #86  
Стар 27-09-2021
Underworld Underworld е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 640
Благодари: 126
Получил благодарност:
112 пъти в 91 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Underworld Вижте мненията
Хмм интересно...аз имам профил в my vivacom, но не мога да влезна, а ми казва да се свържа с тях- как ли пък не

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
Е пречупих се да им звънна, за да влезна в my vivacom и да имам алтернатива, ако спрят Покет ТВ. Греда прървия ден....
Звъня им първия път и ми казват, че нямало регистация към тях, въпреки че им цитирам имейла получен от тях за придобиването на НЕТ1.
Нямало такъв имейл в системата и да се регистрирам пак - не съм бил прав. Звъня втори път - същия отговор. След 15 мин ми се обаждат обратно (евала за което)..имало такъв имейл, ама на името на майка ми и неставало....трябвало нов имейл - било един имейл за едно ЕГН
Ок, започвам нова регистрация с нов имейл. Стигам до въвеждането на тел номер и въвеждам номера ми на А1 - изписва "въведете Виваком номер" и не ми дава да продължа.
Звъня пак, отговора беше - няма как да Ви дава такава грешка, вие правите нещо нередно.
Минахме стъпка по стъпка с мадамата и накрая ми заяви - да явно има проблем "добре де нямате ли Виваком номер - виджам, че е имало на ваше име, не можете ли да се регистрирате с него?" за което подивях. Тая карта е била предплатена и съм я ползвал преди 15 + години и отделно и в двата случая пак се опитват аз да се напасна спрмо техните проблеми.
Въобще не започвам добре с тях - 4 разговора и няма решение.
Ок, случват се технически проблеми особено при придобиване на компания, но и в двата случая ме обвиниха директно, преди да разгледат случая.
Не ми харесва това отношение грам.
Утре трябва да звъна след 8, друг отдел да ми разгледа случая, но нямало как да им предадели случая....Как ще се свържа с тоя отдел не ми е ясно
Поздрави
ПС: Може и аз да съм малко негативен спрямо тях, но запасих самообладание по тел.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 28-09-2021
Аватара на 111111
111111 111111 е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 2,391
Благодари: 1,033
Получил благодарност:
1,038 пъти в 679 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да ви имам домашните проблеми

Офис с договор към Нет1 вече вивашит.
нет няма
ип статично зададено
8 опита за свръзка с поддръжка никой не дига, паралелно и колегата мъчи, дига му "Сътрудник 1"

Ама вие не сте в нашата система, ама вие това, ама вие онова, ама да, имало такова ип (след 20 мин разговор), след което ни "просветлиха" ип-то трябва да е динамично и сме щели да получим същия адрес.
Речено сторено... резултат никакъв.

Ай пак телефонни опити (изхитрихме се звъним от 3 телефона) дига "Сътрудник 2" и пак, няма такова няма онакова ала бала и накрая ама ип-то трябва да е статично, "щяли" да проверят и да се свържат.

След 40мин звъни "Сътрудник 3" ама вие, ама ние, нет няма. ще проверят и ще се свържат.

Тука ми писна и пуснах един снифер, аджеба да видя тея "гении" дет не ползвали BGP за приоритизация на рутирането какви са ги натворили.

Гледам аз на моя WAN порт някакви адреси, някакви гейт, някакви мак адреси, ама от съвсем друга адресна група.

Междувременно звъни "Сътрудник 2"
Ами аз такова, аз онакова трябва, всичко да е наред и да имате услуга,
И забивам въпроса "А вие виждате ли ми порта или адреса да прави трафик" ... пауза ама ще предам на техниците и ще се свържем с вас.

След 30 мин звъни "Сътрудник 1"
Не го чакам и директно го забивам:
Адреси от мрежа ааа.bbb.ccc.ddd от вашата мрежа ли са?
... да
гейт с мак адрес еди си кой ваш ли е?
... да
а те в моя VLAN ли са?
... малко по дълга пауза
ще се свържа с техниците и ще ви се обадя.

След още 2 часа имаше нет по DHCP.

A аз си чакам хонорара, за проведената от мен диагностика и открити нередности.

А те ще чакат да видят пари след края на месеца, сменяме доставчика.
С некадърници не ми се разправя, ВиваШИТ
__________________
Подпис от долоподписания
Благодари натискайки "Thanks" бутона,
ако сметнеш поста за полезен.
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на 111111 за този полезен пост
hector21 (29-09-2021), tedy58 (29-09-2021), uplevel (01-10-2021), Ченгел (05-10-2021)
  #88  
Стар 29-09-2021
ники_потребител ники_потребител не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2014
Мнения: 246
Благодари: 74
Получил благодарност:
32 пъти в 30 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Че защо ти е да ги сменяш сега, след като вече си си изгубил времето и нервите да ги подкараш Веднъж като е тръгнало всичко, едва ли ще имаш проблеми.
Отговори с цитат
  #89  
Стар 29-09-2021
Аватара на 111111
111111 111111 е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 2,391
Благодари: 1,033
Получил благодарност:
1,038 пъти в 679 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ники_потребител Вижте мненията
Че защо ти е да ги сменяш сега, след като вече си си изгубил времето и нервите да ги подкараш Веднъж като е тръгнало всичко, едва ли ще имаш проблеми.
6 години без проблем, цвъкнаха тез умници и няма 2 дена нет.
40 човека кръстят пръсти.
Ай мерси, че и цената искат да сменят.
__________________
Подпис от долоподписания
Благодари натискайки "Thanks" бутона,
ако сметнеш поста за полезен.
Отговори с цитат
  #90  
Стар 03-10-2021
мони2 мони2 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 254
Благодари: 44
Получил благодарност:
97 пъти в 56 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Underworld Вижте мненията
Е на какво основание поискаха 2лв отгоре, мони?

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
Това само те си знаят. Моят приятел ми звъни по телефона и пита - 59.99 лева за три месеца, да плащам ли? И аз, разбира се му казвам "да", няма да го бавя човека. Той беше супер недоволен после, защото в офиса им едни тъпи овци трима души ги бавят по един час да ги омайват и другите клиенти чакат на опашка като за банани по Тошово време. Висял е един час! Ебаси офиса, ебаси обслужването. Няма такива дебили.
Отговори с цитат
Стар 04-10-2021
spgi
Това съобщение е изтрито от spgi.
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
comnet, net1, sofia, vivacom, придобива


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
IPTV ComNet Rafaello IPTV (Internet Protocol Television) 71 23-01-2020 14:45
net1/comnet sofia въпрос за абонамент мони2 Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 0 20-07-2019 15:30
Net1 съпорт, след като купиха Comnet мони2 Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 14 03-07-2018 02:11
Италианската Telespazio придобива ТР. 92-13Е dsc HDTV нови канали и новини 0 16-05-2011 22:17
Kathrein Group придобива TechnoTrend Крал Артур ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 25-02-2009 16:34


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:56.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.