The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #81  
Стар 30-08-2014
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Яворе, да не те е нанервила жената и тази сутрин?
__________________
  #82  
Стар 30-08-2014
Миряна Миряна не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2014
Мнения: 65
Благодари: 64
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Госпожо, много сте анонимна, дори не пишете от къде сте, за нов член би трябвало да дадете и малко данни за себе си
Казано Ви бе неколкократно какво да вземете : с един или повече крака , ако се мотаете още и не си поръчате онлайн , ще започне новата учебна година и лимита ще Ви падне на 500лв. , а и прИмоциите ще са други
Повече екстри от предложенията, обобщени в предния ми пост, няма да намерите , няма как да ползвате Ново Талавизоро и като пералня, и като прахосмукачка, като дисплей за компа може , има и сателитен тунер , какви още екстри търсите
Определено си чешете клавиатурата и на куха лейка се правите, мисля че цялата фамилия стои зад Вашия ник, поради което споменах и кошерите
Каква е тази нация, все зад женския гръб и г...ъз да се крият кръчмарските герои , за да не изглеждат нелепо, няма оправия , инстинкти от преди 200-300 години все още са определящи за иженарицаемото уж мъжко население , чийто идол е Азис и подобни чалга индивиди с неопределен пол
И чалга може да гледате на безплатния сателитен канал Планета НД, мисля това ще Ви накара да вземете най-после това съдбоносно решение
Казвам се Миряна както е написано и живея в Белене Аз се занимавам с това защото мъжът ми е прекалено зает с пчелите ,че да седи и на компютър ,все пак са над 200 кошера които трябва да се зазимят и това не може да чака за разлика от телевизора Никой не се крие зад гърбът ми повярвайте и определено Азис не ни е любимец ,аз случайно си падам по Джеймс Хетфийлд , Удо Дикшнайдер, и други такива личности които ще останат в историята за разлика от Азис и производните му чалга боклуци.Също така не съм куха лейка и е добре да имаш инстинкти от преди 200-300 години защото като чета какво сте ми написали и не мисля ,че сте човек с голямо IQ независимо ,че сте със съвременни инстинкти.Както вече написах на друг член от форома -НИКОЙ НЕ ЗАДЪЛЖАВАМ ДА МИ ПОМАГА -но ако го прави някой поне да е от сърце,кога ще си купя телевизора е моя работа Лек дени да се почерпите 10653738_814319148602067_13310966923863120_n.jpg

Последно редактирано от Миряна : 30-08-2014 на 12:38
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Миряна за този полезен пост :
Brian (30-08-2014)
  #83  
Стар 30-08-2014
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,805
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Миряна Вижте мненията
Не мисля ,че съм длъжна да се обяснявам но ще го направя предвид факта ,че има хора тук които наистина искат да ми помогнат в изборът ми.-Имам телевизор малък но Е телевизор и ни върши работа на този етап. Не сме купили до сега защото живеем в град в който няма никакви големи вериги ,а през нета малко се притеснявам да взимам такава техника.Веднъж имах възможност да отида но за кратко ,а аз не обичам да взимам без да разгледам и да купя най хубавото от предложените ми-предвид факта ,че нямаме възможност да си сменяме техниката всяка година. Ангажирани сме с пчелите и мисля ,че това е най важното на този етап -все пак те ни дават парите Който има желание с радост и благодарност приемам помоща му. На сила никой не карам. Благодаря и лек ден.
И като го видиш, какво ще вденеш ??

Само ще се направите на мнооого печени и с заучени реплики ще се мъчите да объркате продавача, само че обикновенно промоциите са само онлайн и в магазина може и да го няма модела , на който сте се спряли, или ако го има ще е на друга цена, ама Вие ще сте го видяли, разгледали , компетентно обсъдили и обикновенно няма да го вземете, защото освен с камион до хипермаркета да отидете , няма да има място за фамилията + талавизоро
Точно за такива като Вас е онлайн покупката, в предвид гореизложеното , ама око да види, ръка да пипне и накрая " Те такова животно НЕМА --- казал ограничения български оператор на биологични единици, виждайки слон "
Бягай бързо при селския талавизорен техник , той най-добре ще те упъти , а и сервиз ще ти обезпечи
Цитирай:
Първоначално написано от Миряна Вижте мненията
Казвам се Миряна както е написано и живея в Белене Аз се занимавам с това защото мъжът ми е прекалено зает с пчелите ,че да седи и на компютър ,все пак са над 200 кошера които трябва да се зазимят .Също така не съм куха лейка и е добре да имаш инстинкти от преди 200-300 години защото като чета какво сте ми написали и не мисля ,че сте човек с голямо IQ независимо ,че сте със съвременни инстинкти.Лек дени да се почерпите Прикачен файл 11906
Относно зазимяване на пчелите, мисля че сте подранили, явно е от високото Ви IQ
Не виждам с какво повече може да Ви се помогне, явно сте тук да ни изпитвате и IQ тестове да ни провеждате
Но това си е Ваш фамилен проблем, също както ранното , лятно зазимяване на пчелите

Последно редактирано от yavor1 : 30-08-2014 на 12:53
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на yavor1 за този полезен пост :
Гепарда7472 (30-08-2014)
  #84  
Стар 30-08-2014
Аватара на михоф33
михоф33 михоф33 не е на линия
Wake UP!
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: Чехия
Мнения: 392
Благодари: 134
Получил благодарност:
123 пъти в 86 поста
Сваляния: 152
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Миряна, размера има значение, другите "екстри" не са толкова важни и е възможно да се гледа и без тях. Вземи си максимално голям телевизор, защото това е нещото което е наистина непоправимо. Другото което трябва да гледаш е 100Hz панел за плавност на картината. Всичко друго е измислица на производителя, с цел вдигане на цената и привличане на клиенти. Сега разгледах по интернет магазините - има до 1099лв дори и 50 инчови телевизори (Тошиба, но също става) или 46-47 инчови LG и Samsung. Успех при избора.

П.С. Ето един пример: цък
__________________
Octagon SF4008
19E+23.5E + 39E+45E
Следните потребители (2) благодарят на михоф33 за този полезен пост
gggng (30-08-2014), Миряна (30-08-2014)
  #85  
Стар 30-08-2014
Миряна Миряна не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2014
Мнения: 65
Благодари: 64
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
И като го видиш, какво ще вденеш ??

Само ще се направите на мнооого печени и с заучени реплики ще се мъчите да объркате продавача, само че обикновенно промоциите са само онлайн и в магазина може и да го няма модела , на който сте се спряли, или ако го има ще е на друга цена, ама Вие ще сте го видяли, разгледали , компетентно обсъдили и обикновенно няма да го вземете, защото освен с камион до хипермаркета да отидете , няма да има място за фамилията + талавизоро
Точно за такива като Вас е онлайн покупката, в предвид гореизложеното , ама око да види, ръка да пипне и накрая " Те такова животно НЕМА --- казал ограничения български оператор на биологични единици, виждайки слон "
Бягай бързо при селския талавизорен техник , той най-добре ще те упъти , а и сервиз ще ти обезпечи
Относно зазимяване на пчелите, мисля че сте подранили, явно е от високото Ви IQ
Не виждам с какво повече може да Ви се помогне, явно сте тук да ни изпитвате и IQ тестове да ни провеждате
Но това си е Ваш фамилен проблем, също както ранното , лятно зазимяване на пчелите
На така наречения "селски техник" и на малкия пръст не може да му стъпите Само от това което сте написали ми става ясно колко сте интелигентен и умен и понеже не ми се занимава с такива като вас (винаги се намира един който да ОСЕРЕ пейзажа) ще ви помоля да не се включвате в темата ми. И по добре да съм селянка от колкото селяндур Ако не разбирате разликата мога да ви помогна с разяснение- селянина е човек от село- А СЕЛЯНДУРА е манталитет.Не ми помагайте но не ме и обиждайте А по отношение на пчелите сте крайно некомпетентен
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Миряна за този полезен пост :
  #86  
Стар 30-08-2014
Миряна Миряна не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2014
Мнения: 65
Благодари: 64
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от михоф33 Вижте мненията
Миряна, размера има значение, другите "екстри" не са толкова важни и е възможно да се гледа и без тях. Вземи си максимално голям телевизор, защото това е нещото което е наистина непоправимо. Другото което трябва да гледаш е 100Hz панел за плавност на картината. Всичко друго е измислица на производителя, с цел вдигане на цената и привличане на клиенти. Сега разгледах по интернет магазините - има до 1099лв дори и 50 инчови телевизори (Тошиба, но също става) или 46-47 инчови LG и Samsung. Успех при избора.

П.С. Ето един пример: цък
Благодаря ви много
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ново, Тв


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
ново на 53Е ПоповП НОВИ ЧЕСТОТИ 32 09-03-2014 14:29
Ново!Ново!VIVACOM Пускат HD-Приемник nedostapen ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 90 21-12-2011 18:31
Ново 5 Iliyan N Дъра-Бъра 0 02-11-2011 20:54
TV7 с ново ръководство ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 1 21-10-2010 15:21
ново bonbonko1 ECHOSMART 0 31-07-2010 19:58


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:29.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.