The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 27-05-2014
Аватара на данаил
данаил данаил не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Димитровград,Wien
Мнения: 347
Благодари: 253
Получил благодарност:
48 пъти в 33 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране Давам 2м парабола с окачване за Настройка на офсет

Здравейте на Всички,тези дни реших да махна старата беседка,която така и никога неможах да гледам и да си сложа офсетката.Понеже неразбирам от настройки на антени ще помоля някои, от Хасковска област ако има желание да ми я настрои,аз съм от Димитровград. Офсетката ми е с мотор.Схемата е следната,идвам и го взимам от тях, превоза и почерпката са от мен, и ако е съгласен да ми помогне ще му дам 2м парабола с полярно окачване.Антената не е от най правите,но и да се вземе стойката за полярното окачване си заслужава,понеже е много добро изпълнение и е с шарнири които имат гресьорка за гресиране.Това са снимките на Параболата.За свалянето от покрива на чинията и стойката остава моя грижа.Ако има желаещ(и),моля да пишат.
__________________
Vu+Duo,Zehnder-105см, OptiboxDM-3800,Panasonic TX-P50VT20E,Imac 27' i5 2.8GHz,MacBook Pro 17'' i5 2.53GHz,Xiaomi Mi Max 2 , Fusion tv.

Последно редактирано от данаил : 27-05-2014 на 16:59
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27-05-2014
БорисБ БорисБ не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2014
Мнения: 118
Благодари: 8
Получил благодарност:
19 пъти в 11 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Мотора от снимките- продава ли си или е комплект с антената?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27-05-2014
Аватара на данаил
данаил данаил не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Димитровград,Wien
Мнения: 347
Благодари: 253
Получил благодарност:
48 пъти в 33 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от БорисБ Вижте мненията
Мотора от снимките- продава ли си или е комплект с антената?
Мотора е много зле,за линейния става на въпрос,а другия е за офсетката.
__________________
Vu+Duo,Zehnder-105см, OptiboxDM-3800,Panasonic TX-P50VT20E,Imac 27' i5 2.8GHz,MacBook Pro 17'' i5 2.53GHz,Xiaomi Mi Max 2 , Fusion tv.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27-05-2014
Аватара на Dalavera
Dalavera Dalavera не е на линия
Просто той!
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 547
Благодари: 93
Получил благодарност:
127 пъти в 100 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Извинявам се колега, ама като гледам снимките виждам, че антената, окачването, двигателите и другите "дръкулки" са много зле. Единствено за вторични по цена материала им не знам да ли ще стигне за цената на настройката на офсета ти? Нещата ти като размер са супер но като състояние са зле. Антената е яко очукана, премятана, изкривена, подбита и смазана. Тя е важна, другото може да се измисли. Не видях да има шпилките, държача и облъчвателя. Единствено за вторични. Няма кои да ти чисти покрива и да ти сваля антена от там. Този някои май искаш да ти свърши двойна работа за без пари? Един път да ти почисти покрива, втория път да ти настрои офсетката. А окачването на офсетката как е, трябва ли да се прави нещо?
__________________
Парабола 1,4м.; Inverto IDLR-QUDF00-CLASC-OPP; 30W - 50E;
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27-05-2014
Аватара на Васил
Васил Васил не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Търговище
Мнения: 2,157
Благодари: 1,330
Получил благодарност:
1,087 пъти в 607 поста
Сваляния: 127
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Окачването е мн добро! Мотора за резервни части,антената ,ако попадне в добри ръце най малкото като 180см ще работи.
__________________
210см руска на мотор.145см офсет с кръгов конв.на 36Е
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27-05-2014
Аватара на данаил
данаил данаил не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Димитровград,Wien
Мнения: 347
Благодари: 253
Получил благодарност:
48 пъти в 33 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dalavera Вижте мненията
Извинявам се колега, ама като гледам снимките виждам, че антената, окачването, двигателите и другите "дръкулки" са много зле. Единствено за вторични по цена материала им не знам да ли ще стигне за цената на настройката на офсета ти? Нещата ти като размер са супер но като състояние са зле. Антената е яко очукана, премятана, изкривена, подбита и смазана. Тя е важна, другото може да се измисли. Не видях да има шпилките, държача и облъчвателя. Единствено за вторични. Няма кои да ти чисти покрива и да ти сваля антена от там. Този някои май искаш да ти свърши двойна работа за без пари? Един път да ти почисти покрива, втория път да ти настрои офсетката. А окачването на офсетката как е, трябва ли да се прави нещо?
Свалянето на чинията и окачването до земята го правя АЗ,чинията че не е стока не е,но окачването е перфектно,ще ти направя клип да го видиш по-добре.Офсета е закачен вече на тръбата,досега я оправях по вертикала,всичко заспа,телевизор ,приемник ,кабели всичко е подготвенно,просто ми трябва някой които да я изцеди максимално.
__________________
Vu+Duo,Zehnder-105см, OptiboxDM-3800,Panasonic TX-P50VT20E,Imac 27' i5 2.8GHz,MacBook Pro 17'' i5 2.53GHz,Xiaomi Mi Max 2 , Fusion tv.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 27-05-2014
Аватара на Dalavera
Dalavera Dalavera не е на линия
Просто той!
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 547
Благодари: 93
Получил благодарност:
127 пъти в 100 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от данаил Вижте мненията
Свалянето на чинията и окачването до земята го правя АЗ,чинията че не е стока не е,но окачването е перфектно,ще ти направя клип да го видиш по-добре.Офсета е закачен вече на тръбата,досега я оправях по вертикала,всичко заспа,телевизор ,приемник ,кабели всичко е подготвенно,просто ми трябва някой които да я изцеди максимално.
Колега, защо намирам нотки на агресия в поста ти? Нека да погледнем реално нещата. Предлагаш антена, където чинията не е стока с окачване и двигател, за да някой ти до настрой офсетта. Само, че този някой какво да я прави после тази чиния дето не е стока? Дори и супер майстор да е, да я изчука и изправи, после шпилките, държача и облъчвателя струват пари. Грубо около 40-50лв. Да не говорим за работата по изправянето на антената и изчукването й., а може да се наложи и боя. Това, че окачването по твой думи е добро нищо не допринася за положението на човек за какво да я ползва антената, след като ти свърши работата и ти му дадеш това което си обявил.
Все пак сателитна телевизия се гледа с помощта на сателитна антена, а не с окачване. Не мога да разбера рационалността на бартера ти?!
В резюме: Някой ти прави финна настройка на офсета, иначе струваща, за 50-60лв. и ти му даваш неща в които той трябва да инвестира повече от 50-60лв. за да ги ползва или трябва да ги предаде на вторични за да вземе някакви пари, може и под 50-60лв.. Това не го разбрах! Де е Киро - на кирия?
__________________
Парабола 1,4м.; Inverto IDLR-QUDF00-CLASC-OPP; 30W - 50E;
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27-05-2014
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,801
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dalavera Вижте мненията
Колега, защо намирам нотки на агресия в поста ти? Нека да погледнем реално нещата. Предлагаш антена, където чинията не е стока с окачване и двигател, за да някой ти до настрой офсетта. Само, че този някой какво да я прави после тази чиния дето не е стока? Дори и супер майстор да е, да я изчука и изправи, после шпилките, държача и облъчвателя струват пари. Грубо около 40-50лв. Да не говорим за работата по изправянето на антената и изчукването й., а може да се наложи и боя. Това, че окачването по твой думи е добро нищо не допринася за положението на човек за какво да я ползва антената, след като ти свърши работата и ти му дадеш това което си обявил.
Все пак сателитна телевизия се гледа с помощта на сателитна антена, а не с окачване. Не мога да разбера рационалността на бартера ти?!
В резюме: Някой ти прави финна настройка на офсета, иначе струваща, за 50-60лв. и ти му даваш неща в които той трябва да инвестира повече от 50-60лв. за да ги ползва или трябва да ги предаде на вторични за да вземе някакви пари, може и под 50-60лв.. Това не го разбрах! Де е Киро - на кирия?
Специално ти трябва като говориш, да мълчиш
Човека конкретно предлага един вид бартер, който се явява повод за запознанство , а ако на майстора му хареса нещо от наличното, то си е допълнителен бонус
Явно към теб трябва меркантилно да се подхожда, все някаква далавера търсиш
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на yavor1 за този полезен пост
данаил (27-05-2014), Дезео (28-05-2014)
  #9  
Стар 27-05-2014
Аватара на фолкръм
фолкръм фолкръм не е на линия
вечно учещ се
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: Майна таун
Мнения: 1,470
Благодари: 933
Получил благодарност:
1,041 пъти в 426 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 1
По подразбиране

=> данаил

Ако никой не ти настрои антената ще ти я настроя аз. Скоро имам път към града ти. А параболата я подари на Далаверата да е спокоен, че няма нищо да вложи а ще бъде 20 кинта напред, на вторични да я даде ако не може да си я оправи!
__________________
receiver Vu+Ultimo 4K, dish Triax TD 88 - 80E/30W,LNB - AB Com ,dish Selfsat H30D1, motor Moteck H-H ,dish Panorama 67см,LNB-AB Com TWIN,receiver DL STB-202.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на фолкръм за този полезен пост
данаил (27-05-2014), кокович (28-05-2014)
  #10  
Стар 27-05-2014
Аватара на Dalavera
Dalavera Dalavera не е на линия
Просто той!
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 547
Благодари: 93
Получил благодарност:
127 пъти в 100 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Специално ти трябва като говориш, да мълчиш

Слушам!

Човека конкретно предлага един вид бартер, който се явява повод за запознанство ,

Че то за тази работа си има сайтове за запознанства! Да не съм попречил на "заварката"?

а ако на майстора му хареса нещо от наличното, то си е допълнителен бонус
Я стойката, я държача я нещо друго ...! Смее ли човек да пита!?

Явно към теб трябва меркантилно да се подхожда, все някаква далавера търсиш
Във всяка една сделка има далавера, когато е взаимно изгодна няма прецакани или и двете страни са еднакво прецакани. Ако само едната страна е на далавера другата задължително е прецакана! Те за това говоря/пища!
Нищо лично, просто ми е загадъчно, къде е далаверата от офертата!?

__________________
Парабола 1,4м.; Inverto IDLR-QUDF00-CLASC-OPP; 30W - 50E;
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
, Давам, За, на, Настройка, окачване, Офсет, парабола


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Полярно окачване за 120см Парабола ivan02121983 САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 2 20-03-2013 19:39
съвет за окачване на офсет 90 см бахретин САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 3 04-12-2012 14:15
Откъде да намеря полярно окачване за 1,2 офсет SLAVI458 САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 2 20-01-2012 23:50
Търся окачване за General Satellite 120 офсет gogyto Приключили продажби 0 26-05-2011 21:06
Полярно окачване за парабола 150 см bobi13 САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 9 16-10-2009 01:04


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:43.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.