The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 17-04-2015
milenjs milenjs не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 126
Благодари: 14
Получил благодарност:
58 пъти в 33 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Оказа се че с смарт дистанционното на телевизора се командва приемника на Булсата. Снощи си поиграх малко и го намерих в менюто на ТВ, има си Булсат. Даже и не разбрах че не става, сега установих че управлява применика. Няма допълнителен кабел за инфрареда (стои си в кашона), предполагам по HDMI-а се командва. Абе супер екстра
Засега съм повече от доволен....
Отговори с цитат
  #32  
Стар 17-04-2015
Аватара на росен08
росен08 росен08 е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Италия
Мнения: 143
Благодари: 36
Получил благодарност:
14 пъти в 13 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Браво аз моя ще го пробвам август в БГ
__________________
DM600PVR DM500S TP-LINK MULTIFID 13 16 19.2 PARABOLIC 80; 39 E PARABOLIC 60
Отговори с цитат
  #33  
Стар 18-04-2015
дтв-бг дтв-бг не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 264
Благодари: 143
Получил благодарност:
14 пъти в 14 поста
Сваляния: 32
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milenjs Вижте мненията
Поставено е телевизорчето. Първите впечатления са ОК (за 1-2 часа гледане). Картината е добра, на HD каналите си е супер. В сравнение с монитора Dell на който гледах досега забелязах.
- по кофти ъгъл на виждане
- по лошо цветопредаване, малко ми синее, на монитора се виждаха малко по естествени цветовете
+ 40'' са доста по добре от 28''
+ смарт функциите са ОК, за минута успях да го свържа към рутер и да пусна клипче от нета
~ гласовото управление е забавно, обаче моя Енглиш не му се харесва.
Единствения проблем който ми изниква е как да разкарам едното дистанционно (гледам Булсат). Лошо е че не предлагат само карта
В ръководството мярнах нещо за сдвояване на дистанционни но не ми е останало време да го прочета...
как се държи 40H6500 при спорт - бързо сменящи се сцени и най-вече футбол - когато изритат топката прилича ли на топка
Отговори с цитат
  #34  
Стар 19-04-2015
milenjs milenjs не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 126
Благодари: 14
Получил благодарност:
58 пъти в 33 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не съм особен фен на футбола но пуснах едно мачле на HD канал за да проверя. Няма проблем с бързодвижещи се сцени, топката си остава топка и при най-бързото изритване. Единствено като че ли малко едно такова доста плавно се вижда, не знам как да го обясня, може и да е субективно усещането, може и да е от гимнастиката с интерполация на кадри.
Установих и че голямото дистанционно командва Булсата. Което е добре защото е съвсем пълноценно - има цифрова клавиатура и бутони за Инфо и ЕПГ. Само не мога да разбера как се задейства за Булсата - понякога бачка с него, понякога с ТВ-то. Явно от някой бутон се превключва.
Другото с което не мога да се справя са динамичноте субтитри. С неговия плеар не тръгват, от PC-то може ли да се пребори това? С All Share имам връзка и пускам видео, това ли е начина или може да се инсталира нещо на ТВ-то?
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на milenjs за този полезен пост :
дтв-бг (19-04-2015)
  #35  
Стар 01-05-2015
вивател вивател не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2015
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравей, радвам се ,че си отворил тема точно за този модел моля те кажи ми настройките си на картината. Аз също съм с ue40h6500 купен от промоцията и с HD приемника на булсат но никак не съм доволен от телевизора. Цветовете на картината при мен са постни на HD каналите са що годе добре на някой канали са супер размазани все едно гледаш телевизор електрон сподели твоите настройки и мнение.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 04-05-2015
milenjs milenjs не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 126
Благодари: 14
Получил благодарност:
58 пъти в 33 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

При мен са добре цветовете, в смисъл биват но като цяло са по кофти от монитора Dell на който гледах преди това. Стандартни настройки. По мое мнение мнение малко синее и жълтото е малко кофти. Предполагам ако се пипне баланса ще се оправи.
На HD каналите е много добра картината, на SD - боза ама това не е от ТВ-то. Ако се гледат от малко по голяма разстояние по бива
Отговори с цитат
  #37  
Стар 04-05-2015
Аватара на Kosme
Kosme Kosme не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2012
Местоположение: Свищов
Мнения: 245
Благодари: 125
Получил благодарност:
39 пъти в 32 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колеги, това клипче с настойките на Н6500 гледахте ли го?
https://www.youtube.com/watch?v=To4RhD1qi9Y

Може да пробвате и настройките на 6400, матриците на 6400 и 6500 са идентични. Тука са използвани професионални уреди за настройка все пак!
http://reviews.lcdtvbuyingguide.com/...-settings.html
__________________
Offset-120 см., LNB Hirschmann 0.3db, Amiko DM3800, Golden Interstar XPEED LX1, TV Samsung 55H6410, LG 42LM620s
Отговори с цитат
  #38  
Стар 05-05-2015
вивател вивател не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2015
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milenjs Вижте мненията
При мен са добре цветовете, в смисъл биват но като цяло са по кофти от монитора Dell на който гледах преди това. Стандартни настройки. По мое мнение мнение малко синее и жълтото е малко кофти. Предполагам ако се пипне баланса ще се оправи.
На HD каналите е много добра картината, на SD - боза ама това не е от ТВ-то. Ако се гледат от малко по голяма разстояние по бива
Жълтото идва в повече другото не е такова качество каквото трябва да бъде за такъв клас телевизор. При мен си губи и настройките на картината след като го спра провери при теб как е.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 05-05-2015
Аватара на Дедал
Дедал Дедал не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,933
Благодари: 3,688
Получил благодарност:
1,716 пъти в 1,132 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Или си на режим "магазин" (най-вероятно), или тв е с проблем . А и упътването е хубаво да се прегледа ...
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
40pus6809, philips, samsung, ue


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Избор между Samsung UE-40H6200 и Samsung UE-40H6400 evgenis ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 16 23-08-2014 21:26
Проблеми с Philips 7108 и сравнение със Samsung f6400 славен ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 7 03-05-2014 11:50
Избор между Samsung ES5500, Samsung EH5300 и Samsung F5500 СС ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 0 17-06-2013 10:27
Philips LED TV 47" 47PFL4007H/12 vs PHILIPS 46PFL3807H даоман ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 7 10-12-2012 12:09


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:38.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.