The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #411  
Стар 22-04-2019
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,241
Благодари: 122
Получил благодарност:
601 пъти в 316 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобката1 Вижте мненията
На Сони сичко му е Сони, страхотен телевизор отвсякъде.
Който не разбира да зима нещо друго.

Един въпрос имаш ли Сони или просто четеш по нета глупостите ?
Гледам ги всеки ден отвътре и не само тях . И това което си написал е заблуда - дисплеите им не са техни , процесорите също . Решенията им за звук , като размери на говорители , разположение и мощност са близки до не толкова скъпи модели от по-евтините марки - накратко дрънчи на тенекия . Мога и други неща да добавя . Моля те , не ми е цел да ги оплювам , има колеги които питат , аз си споделям опита . Не живея с идеята да съм против тях и ако те направят нещо наистина качествено както правеха кинескопи преди много години , аз ще съм първия който ще го сподели . Сещай се сам , че ако те бяха толкова добри , дали цените им щяха да са съпоставими с останалите от същия клас ?
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на mistor за този полезен пост
dodo_pv (22-04-2019), fox (22-04-2019), Посветения (22-04-2019)
  #412  
Стар 22-04-2019
Аватара на Бобката1
Бобката1 Бобката1 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2017
Мнения: 354
Благодари: 37
Получил благодарност:
73 пъти в 65 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Винаги някоя марка може да има дефектен модел.
Ползвам XE80 втория най нисък клас с андроид.
Отговори с цитат
  #413  
Стар 22-04-2019
Аватара на Milenrec
Milenrec Milenrec е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Рудозем
Мнения: 1,721
Благодари: 261
Получил благодарност:
488 пъти в 290 поста
Сваляния: 73
Ъплоуди: 0
По подразбиране

аз съм доволен от Сонито като картина говоря за 9 та серия ,ама тоя Андроид верно си е бъгава работа
Отговори с цитат
  #414  
Стар 22-04-2019
Аватара на Бобката1
Бобката1 Бобката1 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2017
Мнения: 354
Благодари: 37
Получил благодарност:
73 пъти в 65 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistor Вижте мненията
Гледам ги всеки ден отвътре и не само тях . И това което си написал е заблуда - дисплеите им не са техни , процесорите също . Решенията им за звук , като размери на говорители , разположение и мощност са близки до не толкова скъпи модели от по-евтините марки - накратко дрънчи на тенекия . Мога и други неща да добавя . Моля те , не ми е цел да ги оплювам , има колеги които питат , аз си споделям опита . Не живея с идеята да съм против тях и ако те направят нещо наистина качествено както правеха кинескопи преди много години , аз ще съм първия който ще го сподели . Сещай се сам , че ако те бяха толкова добри , дали цените им щяха да са съпоставими с останалите от същия клас ?
Не е нужно дисплеите процесорите да са техни такива са времената.
Говорителите пак на днешно време не са приоритет като има външни системи колкото искаш за звук.
В Заблуда е този който не ползва такъв телевизор, но го оплюва.
Отговори с цитат
  #415  
Стар 22-04-2019
Аватара на Бобката1
Бобката1 Бобката1 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2017
Мнения: 354
Благодари: 37
Получил благодарност:
73 пъти в 65 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Milenrec Вижте мненията
аз съм доволен от Сонито като картина говоря за 9 та серия ,ама тоя Андроид верно си е бъгава работа
Кое се бъгва ?

При мен сичко се бъгваше докато не знаех какво правя, проблема е в з.к.у. да знаеш от мен

Последно редактирано от Бобката1 : 22-04-2019 на 20:43
Отговори с цитат
  #416  
Стар 22-04-2019
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,241
Благодари: 122
Получил благодарност:
601 пъти в 316 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобката1 Вижте мненията
Не е нужно дисплеите процесорите да са техни такива са времената.
Говорителите пак на днешно време не са приоритет като има външни системи колкото искаш за звук.
В Заблуда е този който не ползва такъв телевизор, но го оплюва.
Не ги оплювам . Не желая да съм им съдник и нямам право .
За твоята серия XE80 като информация - масово се влага дисплей на LG-Philips с 400cd/m2/другите параметри са ясни/ , процесорите са няколко модела , което може да се тълкува като добре и обратното . Много е зависимо от съпорта на производителя на процесора , какво SDK ще им предостваи
Та за драйверите - 30% от средния клас андроиди предлагат на собствениците им един супер тъп ефект - 3-4мм над долната рамка се забелязва едно обръщане на тази част от картината и/или леко отместване . Не е постоянно , но взискателните го виждат . Проблема е именно в драйверите , някой марки го режиха , други не . Много често се забелязва при нашите "водещи" канали . И няма да бъде решено скоро от големите , ние не сме им пазар на който да обърнат внимание .
За звука можем да поспорим . Ти за 100лв , за 1000лв или за 2000лв си купуваш телевизор , че производителя на същия ще разчита да имаш качествена аудио система ? Нали е 4К . Картина отвсякъде , звук от външна система или радиоточка ? Някак много подигравателно се получава
Като допълнително уточнение - аз печеля когато трябва да сервизирам подобна техника . Мога и да не споделя това което виждам . Но е по-коректно да го направя , без да влагам емоции и лично отношение . Готино е да ти дойде техника за ремонт , колкото може да е по-скъпа за елементарен проблем . Това е същото като дъщерята да се ожени за руски евреин в щатите .

Последно редактирано от mistor : 22-04-2019 на 21:27
Отговори с цитат
  #417  
Стар 22-04-2019
Аватара на Бобката1
Бобката1 Бобката1 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2017
Мнения: 354
Благодари: 37
Получил благодарност:
73 пъти в 65 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistor Вижте мненията
Не ги оплювам . Не желая да съм им съдник и нямам право .
За твоята серия XE80 като информация - масово се влага дисплей на LG-Philips с 400cd/m2/другите параметри са ясни/ , процесорите са няколко модела , което може да се тълкува като добре и обратното . Много е зависимо от съпорта на производителя на процесора , какво SDK ще им предостваи
Та за драйверите - 30% от средния клас андроиди предлагат на собствениците им един супер тъп ефект - 3-4мм над долната рамка се забелязва едно обръщане на тази част от картината и/или леко отместване . Не е постоянно , но взискателните го виждат . Проблема е именно в драйверите , някой марки го режиха , други не . Много често се забелязва при нашите "водещи" канали . И няма да бъде решено скоро от големите , ние не сме им пазар на който да обърнат внимание .
За звука можем да поспорим . Ти за 100лв , за 1000лв или за 2000лв си купуваш телевизор , че производителя на същия ще разчита да имаш качествена аудио система ? Нали е 4К . Картина отвсякъде , звук от външна система или радиоточка ? Някак много подигравателно се получава
Гроздето е кисело факт за някои хора.
Идеални неща няма, отиди в сетком и прочети дали някъде някой споменава тия проблеми и дали се е отказал от Сонито си.
Негативизма ти струи отдалече.
Който не е ползвал такъв тв. няма смисъл да говори.

Последно редактирано от Бобката1 : 22-04-2019 на 21:40
Отговори с цитат
  #418  
Стар 22-04-2019
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,241
Благодари: 122
Получил благодарност:
601 пъти в 316 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобката1 Вижте мненията
Гроздето е кисело факт за някои хора.
Идеални неща няма, отиди в сетком и прочети дали някъде някой споменава тия проблеми и дали се е отказал от Сонито си.
Аз ли чета чужди мнения или ме пращаш да се образовам ? Нешо много лично го приемаш . Недей . Няма телевисор на пазара който не мога да си купя . Както и сателитна система , както и аудио HiFi система . Това е само леко изместване на диалога по темата . На всички им е ясно , че за теб има една марка и тя е ясна . Защо си мислиш , че твоя телевизор е истинския ? Имал съм всякакви марки и модели . Тая притча за гроздето като я разказваш пред голяма група от хора е добре да я подплътиш с нещо . До сега не прочетох нищо повече от сони си е сони . Е те така нео си е нео , беко също , вестел са велики , а елит са недостижими . Трябва ли да ги изброявам всичките ?
Освен , че имаш много голям по размер таблет с андроид , нищо друго не ти се получава . Помагай на колегите, аргументирай се - това е основната идея на форума
Отговори с цитат
  #419  
Стар 22-04-2019
Аватара на Бобката1
Бобката1 Бобката1 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2017
Мнения: 354
Благодари: 37
Получил благодарност:
73 пъти в 65 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistor Вижте мненията
Аз ли чета чужди мнения или ме пращаш да се образовам ? Нешо много лично го приемаш . Недей . Няма телевисор на пазара който не мога да си купя . Както и сателитна система , както и аудио HiFi система . Това е само леко изместване на диалога по темата . На всички им е ясно , че за теб има една марка и тя е ясна . Защо си мислиш , че твоя телевизор е истинския ? Имал съм всякакви марки и модели . Тая притча за гроздето като я разказваш пред голяма група от хора е добре да я подплътиш с нещо . До сега не прочетох нищо повече от сони си е сони . Е те така нео си е нео , беко също , вестел са велики , а елит са недостижими . Трябва ли да ги изброявам всичките ?
Освен , че имаш много голям по размер таблет с андроид , нищо друго не ти се получава . Помагай на колегите, аргументирай се - това е основната идея на форума
Твойте факти са леко преднамерени, не го приемам лично а го приемам като оплюване на нещо което не го притежаваш.
Имал си това имал си онова можел си да си купиш сичко и затова слагаш Филипс при телевизорите защото ги разбираш
Така е за теб притчата за гроздето важи на 100%.

Типично по български знаеш ли кой съм аз мога да си купя сичко
Стига с тия героизми

Последно редактирано от Бобката1 : 22-04-2019 на 22:08
Отговори с цитат
  #420  
Стар 22-04-2019
Аватара на Посветения
Посветения Посветения не е на линия
част от матрицата
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 679
Благодари: 611
Получил благодарност:
192 пъти в 125 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
Lightbulb Пиша ти драги ми смеш*рко..!?!

Цитирай:
Първоначално написано от Питагор Вижте мненията
PANASONIC TX-49FX700E за 1049 лв или 55FX700E за 1199 лв

https://www.technopolis.bg/bg/TV/ШИ-PAN&&%%ASO@#C-TX-49FX700E-4K-Ultra-HD-LED/p/16658

Ако искаш да минеш по-тънко(като мен.., че си ближа *я за сол.. )

https://www.technomarket.bg/t%gUUizor/samsung-ue-49nu7172-uxxn-uhd-smart-tv-09164650

https://www.technomarket.bg/teyyyizor/lg-50uk6950plb-smart-uhd-led-tv-09167098




@Дрим, направи нова тема в разгорещени дискусии .
След темите за Евровизия и Дръжката на УАЗ Патриот, защо да няма и такава за OLED и QLED 18+ .
Драги ми смеш*рко. Ако искаш да бъдеш полезен на останалите участници в този най-четен Български форум за сателитна телевизия.., първо.. Не давай линкове към точно определен сайт за покупка.. Че някой(с мозък в главата) би си помислил, че имаш интерест(финансов) от това..?!


Второ.. Когато цитираш някой колега(в случая мен).. Трябва много внимателно да прочетеш какво е написал.. После да поразсъждаваш над написаното.. Защо е.. Вярно ли е.. И т.н.


Трето.. За да коментираш написанотото, трябва да разполагаш с поне минимални познания по темата.. В противен случай подвеждаш останалите колеги и се излагаш..!?!


Четвърто.. Не си позволявай да съветваш модератори какво да правят..!! Представи си хората участващи във форума, като рафтове в библиотека.. Ти си на втория(от долу на горе).., @дрим е на n-ти и втория..!


И последно(че изобщо не ми се занимава с теб).. Това което написах, беше с цел сравняване и разсъждаване над технологията за производство на телевизори.. Последната такава разработена, като качество на възпроизвеждането(без други условия(например енергоспестяване)) е технологията на плазмените дисплеи.. Всичко след това е пречупено през енергоспестяване..



Айде.. И смени тоя "келеш" под чертата..
__________________
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
4k, Избор, на, Телевизор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 4 (0 членове и 4 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Избор на телевизор ддннп ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 62 26-09-2016 15:48
Избор на телевизор ibram ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 11 13-11-2015 17:18
Избор на телевизор :P Никибелята ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 13 18-03-2013 17:43
Избор на телевизор 3D ВеСеЛоТо_ПеРо ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 63 12-10-2012 07:01
Избор на телевизор тодордд ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 18 06-10-2012 18:42


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:24.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.