The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Настройки на рутери

Настройки на рутери Как да настроите вашия рутер така, че да имате достъп до вашия сателитен приемник, или как да защитите вашия приемник от нежелан достъп отвън.

 
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 06-04-2015
teslata teslata не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Apr 2015
Мнения: 42
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
Post интернет настройки -dreambox 500s И рутер

Здравейте,

имам от скоро dreambox 500s. Когато ми го свърза един познат имах няколко тв които успях да хвана. Сега обаче ми преинсталира интернета дойде един мастор унас, бара нещо по лаптопа и от тогава нямам тв.
Особеното какво е - имам интернет чрез кабел - той влиза в рутер. Имам интернет на лаптопа без проблем. Връзката ми е статична , заключена по MAC адрес. Имам приемник dreambox 500s който с кабел е свързан с рутера.
Интернета на лаптопа ми е настроен на ауто режим без зададени IP , MASK и т.н.
Настройките обаче на dreambox 500s нещо ми бягат. В същото време имам безплатните канали и ги гледам - FANTV, Kanal3 и др. Как мога да оправя проблема за да стига интернета и до dreambox 500s ? Може ли някой да помогне ?
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
500s, dreambox, Интернет, настройки, рутер


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Dreambox - интернет - телевизор чоч Уроци по Dreambox 9 02-05-2013 12:49
Продавам:Dreambox 500 S,рутер D-Link-524,USB БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР BELKIN play` Приключили продажби 3 10-02-2012 09:52
Рутер с две интернет линии ? martinakis КОМПЮТРИ и периферия 10 21-12-2010 18:38
Dreambox 500S как е? atanas_agg Въпроси и отговори 44 09-02-2009 19:21


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:05.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.