The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 03-06-2015
турбо турбо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 839
Благодари: 308
Получил благодарност:
266 пъти в 164 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Не те разбрах какво имаш в предвид.
Казвал ми е че сме говорили и след като е получавал смс за изчерпани мегабайти.
Може да има значение че аз му звъня от съвсем друг оператор които си пише на сайта, че не ограничават Skype и viber.

Последно редактирано от турбо : 03-06-2015 на 23:33
Отговори с цитат
  #62  
Стар 03-06-2015
tonivet tonivet не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 708
Благодари: 336
Получил благодарност:
277 пъти в 158 поста
Сваляния: 39
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
При всички оператори, след изчерпване на MB на висока скорост, след това е скръб край Нил
Зависи, аз съм пробвал след изтичане на мегабайтите на максимална скорост да слушам радио от сайта на предавател на телефона и за мое учудване си вървеше без да насича, нищо че беше 128 кб/с. Обаче пък по отношение на сърфирането в нета, браузъра цикли около минута преди да зареди някоя страница след изтичане на мегабайтите на макс (това за виваком пак става въпрос).
Отговори с цитат
  #63  
Стар 03-06-2015
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,419
Благодари: 850
Получил благодарност:
852 пъти в 548 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
Не те разбрах какво имаш в предвид.
Казвал ми е че сме говорили и след като е получавал смс за изчерпани мегабайти.
Може да има значение че аз му звъня от съвсем друг оператор които си пише на сайта, че не ограничават Skype и viber.
Този, с изчерпания нет, не може да бъде чуван, нито да разбере какво му говорят от другата страна. Проблемът го има дори при скорост на нета от 400 kbit/s. Трагедията с вайбъра е пълна, ако въображението на ползващите го не е достатъчно развито.
__________________
ЕКЗОРСИСТ
Отговори с цитат
  #64  
Стар 03-06-2015
турбо турбо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 839
Благодари: 308
Получил благодарност:
266 пъти в 164 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Невиждам причина защо да те лъжа, вярно е че не говорим двамата едновременно, така че може да се каже че се чува само един глас по едно и също време. Незнам баща ми живее в малко населено място може там 3g да е по ненатоварено, все пак там не останаха много хора, а вие сте от по-големите градове. Далеч не твърдя че viber е върха на сладоледа, писах по горе че за мобилни телефони skype е с по-добро качество на звука, viber става но както се написа много зависи от качеството на нета и дали не се ограничава от доставчика. В Испания например viber е блокиран от повечето мобилни оператори, според приятели от там.

Последно редактирано от турбо : 03-06-2015 на 23:52
Отговори с цитат
  #65  
Стар 03-06-2015
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Приказваме си за някакви 8000 bps трафик за войскодека, Няма начин да не минат дори през gprs
__________________
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Brian за този полезен пост
tonivet (03-06-2015), турбо (03-06-2015)
  #66  
Стар 04-06-2015
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,419
Благодари: 850
Получил благодарност:
852 пъти в 548 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
Talking

Сигурно, битовете се опитват да влязат през вратата заедно, хванати за ръчичка . При скайп влизат в колона, един по един
__________________
ЕКЗОРСИСТ
Отговори с цитат
  #67  
Стар 04-06-2015
Аватара на Jovanoty
Jovanoty Jovanoty не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 513
Благодари: 26
Получил благодарност:
67 пъти в 53 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Само да вметна защо решихме да ползваме вайбър:
-Понеже човека с който ми се налага да говоря е в Бургас може да се каже в центъра да кажем примерно Борисовата градина клиент на мобилна услуга корпоративен клиент. Значи в апартамента 1 метър на вътре от балкона телефонията ужасно накъсва телефона примерно не губи сигнал вътре, но често пъти се получава, че ако го набират номера дава "в момента няма връзка с този номер" и след малко получава SMS за пропуснато обаждане. Тръгнеш ли да влизаш в блока и стигнеш почти стълбището телефона прекъсва, ако провеждаш разговор.
За това почнахме да ползваме Viber, но уви не всеки път звъни тел. апарата и после дава пропуснато обаждане. От много хора чувам, че скайп е по добре за разговори и за това реших да пусна темата!
Ако се наложи ще тестваме и Line или пък ooVoo може и да тествам и imo пък някога ще постна кое как се държи.
Отговори с цитат
  #68  
Стар 04-06-2015
турбо турбо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 839
Благодари: 308
Получил благодарност:
266 пъти в 164 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Това за свободното е от настройките на телефона. Ако има приложение или настройка която блокира интернета ако телефона е неактивен или за определени приложения се получава така, също task manager приложенията и те може да постигат същият ефект. Настройката на viber > wifi sleep policy трябва да се настрои да се контролира от viber. Относно свободното малко тъпо са го измислили. В моят случай телефона на бащата е с заводски настойки без никакви блокажи wifi му е включено постоянно, вярно батерията пада по-бързо но пък не се е случвало да прави горнато. При мен не може да ме набират през viber дирекно на телефона както ти си написал, но аз съм си го направил така понеже имам часовник които приемам обажданията. Когато изключа часовника става точно така звънят ми дава свободно, но не звъни и получавам известие за пропуснато.
Отговори с цитат
  #69  
Стар 04-06-2015
Аватара на Jovanoty
Jovanoty Jovanoty не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 513
Благодари: 26
Получил благодарност:
67 пъти в 53 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
Това за свободното е от настройките на телефона. Ако има приложение или настройка която блокира интернета ако телефона е неактивен или за определени приложения се получава така, също task manager приложенията и те може да постигат същият ефект. Настройката на viber > wifi sleep policy трябва да се настрои да се контролира от viber. Относно свободното малко тъпо са го измислили. В моят случай телефона на бащата е с заводски настойки без никакви блокажи wifi му е включено постоянно, вярно батерията пада по-бързо но пък не се е случвало да прави горнато. При мен не може да ме набират през viber дирекно на телефона както ти си написал, но аз съм си го направил така понеже имам часовник които приемам обажданията. Когато изключа часовника става точно така звънят ми дава свободно, но не звъни и получавам известие за пропуснато.
Може би ще мога след 1 -2 седмици да го поразгледам телефона и ще пиша пак!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Jovanoty за този полезен пост :
турбо (04-06-2015)
  #70  
Стар 04-06-2015
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,954
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,970 пъти в 1,678 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Line имат страхотно качество на видео и аудио пробвай го.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
viber, Друго, предложете, приложение, проблеми


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 5 (0 членове и 5 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Viber с версия за ПС с Уиндоус :) Veskop КОМПЮТРИ и периферия 0 08-05-2013 13:31
Предложете вътрешен хард 3.5'' emskia КОМПЮТРИ и периферия 6 23-10-2011 14:09
Предложете приемник!! emskia Кошче 20 16-03-2011 00:01
Предложете ми H-H мотор gogyto МОТОРИ И ПОЗИЦИОНЕРИ 54 17-02-2011 17:02
Проблеми на индийския спътник доведоха до проблеми в излъчването на телевизионни прог spacebeam Новини 0 12-07-2010 05:50


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:49.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.