The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 28-01-2015
комет комет не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2014
Мнения: 9
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от skulboy Вижте мненията
Така, в момента съм взел назаем един HDMI кабел от един приятел и го ползвам със моя DVI-HDMI преходник на видеокартата. Въпроса ми е следният. Мога ли да свържа ТВ-то към компютъра, така че ТВ-то да излъчва картина от компютъра, НО като отделен юсър, тоест в същото време на монитора при компютъра някой да си играе, но аз това да не го виждам на ТВ-то. Със Windows XP съм.
Това нещо го правя с LAN кабел към ТВ LG LB671V. Преди малко бях пуснал 3D филм 10GB, Bly Ray Матрьошка Half-OU DTSx264. На компа си ровех, по едно време и песен бях пуснал. Никакви проблеми.
Същото нещо някак не ми се получава към Samsung H6400, който е в другата стая и връзката ми към него е Wi Fi. Със рутер TP-Link 4300, 450 MBps, на 5 GHz. Щом някой започне да ръчка на компа, връзката се проваля и ми изписва, че не се поддържа дадения формат. Може би процесора не смогва. Интел дуо коре, 2,6 GHZ, 4 GB RAM. Windows 7.
Значи по принцип е възможно. Със Сервио съм. При него си командваш компютъра от екрана на ТВ-то. Прост, лесен и интуитивен интерфейс. Отказах се от Самсунг линк. Той иска хардуерен ресурс на компа. Става и със Домашний Медиа Сервер.

Последно редактирано от комет : 28-01-2015 на 21:29
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
на, Разделителна, способност, филм


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Филм+ и ТВ+ влаван ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 40 06-11-2013 16:31
Записване на филм Георги Банков Дъра-Бъра 0 04-07-2012 16:46
Пускам Филм на LCD LED АнтониоМитов ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 4 03-11-2011 23:23
Един филм mmsf67 Дъра-Бъра 0 04-10-2011 12:29
Тв+ - Филм+ mad_07 СПОРТ 4 24-07-2011 20:15


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:04.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.