The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 07-01-2013
хондоман хондоман не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 61
Благодари: 4
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Телевизора е закупен.Самсунг UE32EH4003W е.Доволен съм,а и не търся повече.Благодаря за съветите.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 17-01-2013
Красимирр Красимирр не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от хондоман Вижте мненията
Честита нова година на всички!Вчера ми изгоря стария кинескопен телевизор и се реших да си взема някакъв нов 32 инчов телевизор.Но съм силно ограничен с парите и затова питам има ли нещо добро за около 500 лв?
http://prodavalnik.com/prodavam-tele...c2rr-i14806889
давам го с стойка за стена
Отговори с цитат
  #13  
Стар 18-01-2013
Аватара на stilo72
stilo72 stilo72 не е на линия
Българин
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 553
Благодари: 159
Получил благодарност:
218 пъти в 117 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Красимирр Вижте мненията
http://prodavalnik.com/prodavam-tele...c2rr-i14806889
давам го с стойка за стена
Ти обява ли си пусна в тази тема?
Човека е написал преди една седмица, че си е купил ТВ!
__________________

DМ500HD; PARABOLIC 1.50; INVERTO 0.3dB; 42e<<>>7w; ZHD200; Fusion TV; TRIAX-TD88; INVERTO BLACK Ultra Twin 0.2dB-39e
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13-08-2013
хондоман хондоман не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 61
Благодари: 4
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Днес се случи нещо с телевизора.Както детето гледаше сутринта детско и на екрана се появи информация,че не е свързан кабела.Изключих го и пак не тръгна.Спрях ги от тока заедно с приемника,врътнах hdmi-кабела и тръгна картината.Но следобед пак същата случка.Само,че вече не се появява никаква картина.Купих нов кабел-не става.Пробвах с друг приемник-пак не става.Подозирам,че е станало нещо с порта,но как като нищо не е пипано и по време на гледане...?
Утре го карам в сервиз(добре,че е гаранционен) и дано бързо да го оправят.Идея от какво може да се е получило?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 13-08-2013
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Друг хдми порт има ли? Скоро ми се случи подобно нещо с един c5000 ... Просто не искаше да тръгне през хдми от компютър. После се оправи сам без никой нищо да пипа.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Отговори с цитат
  #16  
Стар 14-08-2013
хондоман хондоман не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 61
Благодари: 4
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Има да.Той работи.Но е dvi to hdmi и с компютъра предава добре,но с кабел hdmi to hdmi има проблеми с картината.Друго което забелязах е,че като включа захранването на приемника и хдми порта си променя цвета все едно разпознава приемника,но пак няма картина....
Оставих го тази сутрин в сервиза и чакам всеки момент да ми се обадят.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 14-08-2013
Аватара на stilo72
stilo72 stilo72 не е на линия
Българин
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 553
Благодари: 159
Получил благодарност:
218 пъти в 117 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от хондоман Вижте мненията
Има да.Той работи.Но е dvi to hdmi и с компютъра предава добре,но с кабел hdmi to hdmi има проблеми с картината.Друго което забелязах е,че като включа захранването на приемника и хдми порта си променя цвета все едно разпознава приемника,но пак няма картина....
Оставих го тази сутрин в сервиза и чакам всеки момент да ми се обадят.
Като се обадят пиши какъв е бил проблема.
Аз имам почти идентичен проблем със захаринка на була и тв SHARP, бачкаше без проблем месеци наред, но от известно време почна да прави мизерии. Включваш тв и приемник да гледаш и излиза само звук на HDMI без картина и блокира дистанционното на ТВ, изключваш ТВ от тока, включваш и всичко си идва на мястото. Започнах да изключвам захарината да истива в тия жеги, когато не се гледа и сега няма такъв проблем.
Явно приемника на була като вдигне температурата и нещо немогат да се разпознаят с ТВ и става проблем.
__________________

DМ500HD; PARABOLIC 1.50; INVERTO 0.3dB; 42e<<>>7w; ZHD200; Fusion TV; TRIAX-TD88; INVERTO BLACK Ultra Twin 0.2dB-39e

Последно редактирано от stilo72 : 14-08-2013 на 13:20
Отговори с цитат
  #18  
Стар 14-08-2013
хондоман хондоман не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 61
Благодари: 4
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stilo72 Вижте мненията
Като се обадят пиши какъв е бил проблема.
Аз имам почти идентичен проблем със захаринка на була и тв SHARP, бачкаше без проблем месеци наред, но от известно време почна да прави мизерии. Включваш тв и приемник да гледаш и излиза само звук на HDMI без картина и блокира дистанционното на ТВ, изключваш ТВ от тока, включваш и всичко си идва на мястото. Започнах да изключвам захарината да истива в тия жеги, когато не се гледа и сега няма такъв проблем.
Явно приемника на була като вдигне температурата и нещо немогат да се разпознаят с ТВ и става проблем.
За жалост още нямам никаква яснота.Не ми се обадиха и аз и позвъних.Отам отговора беше,че техника го е приел и след като е готов ще ми се обадят.Не знам дали да не се разходя до тях и да ги питам поне какво му е и колко време ще отнеме ремонта,че нищо друго не казаха.
Но при мен няма звук.Нищо.Изписвами,че не е свързан кабела.Пробвах и с друг приемник на булсат-същата работа.
Но наистина незнам дали няма да е нагло да отида при тях и да питам каква е повредата и колко време ще отнеме ремонта....

Последно редактирано от хондоман : 14-08-2013 на 15:09
Отговори с цитат
  #19  
Стар 14-08-2013
Аватара на gentu
gentu gentu е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,371
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

"Нагло" ще е , щом вече си се обаждал по телефона и са ти дали някакъв отговор!Като си го вземаш искай протокол с описание на повредата и времето на престой в сервиза!!!
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 16-08-2013
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gentu Вижте мненията
"Нагло" ще е , щом вече си се обаждал по телефона и са ти дали някакъв отговор!Като си го вземаш искай протокол с описание на повредата и времето на престой в сервиза!!!
Хаха. Никой сервиз няма да ти даде такъв протокол за гаранционен уред. Според закона за защита на потребителя, срока за ремонт е един месец. Не бъркайте бърза помощ със сервизите за гаранционна поддръжка. Единственото, което по закон е длъжен да направи сервиза за гаранционен уред е да го прегледа и ако повредата е гаранционна да я отремонтира в срок до един месец. Ако не е се прави протокол за отказ от гаранция. След завършването на ремонта, в гаранционната карта се вписва дата на влизане и дата на завършване, както и описание на ремонта с подпис и печат. Никой не може да задължи сервиза да ти прави подобни протоколи за гаранционни уреди. Той да се моли, да не е думнал HDMI входа и да е опушено вътре, заради включения външен източник, че тогава отиде гаранцията. При тази повреда обикновенно се сменя целия маинбоард, като стария се връща на самсунг за инспекция. Никой техник няма да направи компромис, ако е опушена платката да мине гаранционно ремонта, защото после ще трябва той да я плаща.

П.п Ето малко полезни съвети при работа със съвременните телевизори, за да нямате подобни главоболия:

Винаги използвайте един и същ разклонител, в който трябва да е включен телевизора Ви и устройството, което е свързано с него!
При включване и изключване на кабелите между телевизора и другото устройство, свързано с него, правете това при изключени от мрежата и телевизора и устройството! Това важи особенно за HDMI входовете и всички останали цифрови и мониторни входове.
Ако имате включена кабелна телевизия и към телевизора включвате компютър, лаптоп или друго устройство ползващо HDMI, задържително включете кабелната през галваничен разделител! Такъв може да намерите в повечето магазини за електронни компоненти или от вашия кабелен доставчик.
Включвайте компютрите само в заземени или занулени контакти!
Ако вашият производител предлага обновяване на софтуера, то той го публикува в своя специализиран сайт. Винаги обновявайте софтуера според инструкциите и сваляйте файла с ъпдейта само от страницата на производителя! Всякакви други опити за обновяване на софтуер изтеглен от друго място в интернет може да доведе до повреда на вашия телевизор, която производителя може да не признае за гаранционна.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ivo за този полезен пост :
хондоман (16-08-2013)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Евтин, Телевизор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Най-евтин ХД дриймбокс? сатко DREAMBOX 23 10-03-2012 08:33
Купувам евтин DVB-C приемник тонибг Приключили продажби 1 12-11-2011 14:43
Купувам евтин приемник радикс Приключили продажби 2 08-11-2011 23:53
Копувам евтин иптв бох jack82 Приключили продажби 5 05-09-2011 18:23
iPhone e най-евтин за поддръжка Музикантът Кошче 34 13-08-2011 05:13


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:51.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.