The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 26-03-2012
gugutkov gugutkov не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 37
Благодари: 4
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 106
Ъплоуди: 0
По подразбиране силно насичане на каналите

ползвам zargacum за един пакет но част от каналите с булкрипт насичат постоянно а други със същата кодировка са супер - пробвах приемника на оператора и конкретните канали със същата антена са ок но с dm имам голям ber и насичат - само част от булкрипт кодираните - бтв екшан синема комеди нбо комеди синемакс фокс... с mgcam 1.38 съм и гемини 4.7 и преди известно време си бяха супер. пробвах опен пли с mgcam 1.35 - същата работа. смених няколко сървъра но резултата е същия- имам интернет в дм- пробвах пингове от него към заргата и няма загуби. единствено смених кондензатор до лан картата е дм но не вярвам това да е причината тъй като само част от каналите не работят а други също с булкрипт са супер.**моля за съвет
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26-03-2012
лтрифонов лтрифонов не е на линия
aussie
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Перник
Мнения: 669
Благодари: 140
Получил благодарност:
275 пъти в 156 поста
Сваляния: 80
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gugutkov Вижте мненията
ползвам zargacum за един пакет но част от каналите с булкрипт насичат постоянно а други със същата кодировка са супер - пробвах приемника на оператора и конкретните канали със същата антена са ок но с dm имам голям ber и насичат - само част от булкрипт кодираните - бтв екшан синема комеди нбо комеди синемакс фокс... с mgcam 1.38 съм и гемини 4.7 и преди известно време си бяха супер. пробвах опен пли с mgcam 1.35 - същата работа. смених няколко сървъра но резултата е същия- имам интернет в дм- пробвах пингове от него към заргата и няма загуби. единствено смених кондензатор до лан картата е дм но не вярвам това да е причината тъй като само част от каналите не работят а други също с булкрипт са супер.**моля за съвет
прегледай си настройката на антената. всички канали които си изброил са на един транспондер: 12688 H
DVB-S/MPEG-2
30000 7/8


__________________
__________________________________________________________________________
TP-Link 1043
[openwrt (samba, mumudvb, transmission, oscam, asterisk, squid, miniDlna)] + USB QQBOX DVB-S + Af9015 DVB-T;
Skystar HD2; TD88 multifeed (13 19 23,5 28, 39)
Ariva 120 Combo; Amiko Alien
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
каналите, на, насичане, силно


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
БГ каналите на Thor 6 rater Български програми на останалите спътници 26 22-11-2012 14:52
Силно слънчево изригване удря Земятa БаБа-Ти Дъра-Бъра 0 08-03-2012 14:32
Новите лог-а на MTV каналите... Veskop Дъра-Бъра 8 02-07-2011 11:47
Ъплинк каналите rater ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 7 15-03-2011 20:41
Каналите на FOX свободни на 39Е Хишникът ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 0 25-02-2011 16:11


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:38.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.