The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > ДРУГИ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 30-06-2009
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране Сутрeшния блок по PRO.BG с Георги Любенов и Яна Грудева

ЧАС И ПОЛОВИНА СУТРЕШНИ НОВИНИ ПО PRO.BG ОТ 6 ЮЛИ

Георги Любенов и Яна Грудева ще будят зрителите на PRO.BG всеки делничен ден точно в 07:00 часа

На 6 юли, само два дни след старта на PRO.BG, настъпват промени в сутрешната програма на медиата.

Точно в 07:00 часа, в понеделник, добро утро с Новините на PRO.BG ще кажат Георги Любенов и Яна Грудева.

Всяка делнична сутрин в продължение на час и половина първият тандем в ефира на медията ще представя на зрителите най–интересните новини от изминалото денонощие и предстоящите събития в България и света.

Сутрешният новинарски блок ще бъде разделен на няколко сегмента, в него ще бъдат включени новини, спорт, времето, преглед на основните теми от печата и хороскопа за деня с Кети Мартинова.

Времето ще се представя от Гернага Кънчева и Десислава Хаджиева, а спорта от Петя Кузева и Петя Желева.

„Новините” в 7 сутринта са създадени за активните млади хора, които стават рано, искат да научат повече за събитията, случили се през нощта и живо се интересуват от основните акцени в дневния ред на обществото.

Това ще е най-дългата новинарска програма за деня в ефира на PRO.BG, която ще има за цел както да информира, така и да зареди с позитивни емоции и добро настроение зрителите на медията.

„Това, което ще видят зрителите на 6 юли, е европейският модел на сутрешни новини – динамични, с акцент върху най-важното и актуалното. Няма да има дълги и скучни интервюта, а чиста информация.

Спряхме се на този вариант, защото проучванията ни показаха, че в забързания живот, който водим, сутрин хората търсят основната информация, с която да им започне денят”, споделя концепцията Жени Павлова, директор Новини на PRO.BG.


„Новините” в 07:00 часа са третата новинарска емисия, която се подготвя от новинарския екип на медията, който през последния месец се увеличи почти двойно.

Централната емисия е в 18:45 часа, а късната – от 21:30 часа. Изтеглянето на Жоро като водещ на сутрешните новини налага неговите досегашни „уикенд” задължение да бъдат поети от Валентина Войкова и Лилияна Боянова, които ще се редуват като водещи на централните и късни новини през цялата седмица.

Яна Грудева ще бъде новото лице в PRO.BG. Родом е от Русе, където завършва немската езикова гимназия. В момента й предстои дипломиране по специалност „Вързки с обществеността” в НБУ.

От малка Яна се увлича да е водеща, опитвала е както в телевизия така и в радио, но никога не си е мислила, че ще води сутрешни новини.

„Хората които ме познават знаят, че ставането сутрин ми е голям проблем, но ще свикна. Шансът, който ми се дава е уникален”, споделя тя.

Новото лице на PRO.BG се е изявявала като модел, но мечтата й - да е водеща, скоро ще се сбъдне.

„Явих се на кастинг за момиче на времето и бях одобрена. Месец и половина ме обучаваха, докато един ден не ми казаха, че ще съм по-добра като водеща”, спомня си Яна.

Георги Любенов е родом от София. Въпреки че е само на 33 години, Жоро има богат медиен опит, както в телевизия, така и в радио.

Любенов е част от екипа на ТВ2 още преди телевизията да се появи в ефир и е с нея и до днес. Той е едно от най-ярките лица на медията, бил е водещ на сoбствено предаване – „Параграф BG”, на „Новините”, както и на политическото предаване „Лица от новините”.

В PRO.BG, Георги Любенов ще приеме поредното предизвикателство пред себе си, а именно да води сутрешни новини.

„Вече втора седмица репетираме и съм много доволен от това което се получава. Екипът е много добър и съм сигурен, че ще предложим нещо различно на зрителите сутрин”, споделя Георги

Сутрешните новини стартират на 06 юли, от 07:00 часа, само по PRO.BG. Заедно с тях ще стартира и новинарският сайт на медиата - www.NovinitePro.bg.
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg joro_qna.jpg (54.4 КБ, 7 разглеждания)
Тип файл: jpg jana_grudeva.jpg (54.5 КБ, 9 разглеждания)
Тип файл: jpg joro_lubenov.jpg (43.0 КБ, 6 разглеждания)
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
probg, блок, Георги, Грудева, Любенов, ПО, Сутрeшния, яна


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
„България днес“ – БНТ пуска следобеден блок по пет канала! ТИНТИН ДРУГИ 0 05-11-2010 11:44
Слагат Витомир Саръиванов в сутрешния блок на Нова тв? Джак EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа 1 09-06-2010 12:54
Медийната империя на Георги Гергов се срива ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 5 16-04-2010 18:28
Mедийната 2009-та в анализ на Георги Лозанов ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 13-01-2010 12:23
Георги Аспарухов(Гунди) и Никола Котков radich_58 СПОРТ 0 30-06-2009 16:43


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:24.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.