The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 02-08-2016
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
@TUISTERa - проблема с шера не го включвай тук.
Тук проблема е по-особен.

Така, че тук въпроса опира до друго. Да, кражба е, но!: ако ти разрешат да им станеш абонат - тогава вече не е. Така, че в случая операторите сами са си виновни, защото с политиката на бла-бла права за определен регион - насърчават кражбата. Ти замислил ли си се, че ако СКАЙ УК или СКАЙ Германия имаха официално разпорстранение в БГ например, сигурно щяха да има и легални абонати? Но след като няма - сори УК, но ще ви крадем.
Колега, виждам , че с тебе нещата опряха точно до това - аз като крада може, другите - не... Що не си платиш абонамента на нова гърция? Искаш ли утре да ти докарам приемник с годишен абонамент?!? Или на СКАЙ УК ?!? Аз ще ти кажа - крадеш ги щото можеш... И не ми обяснявай кво си плащаш и кво не, щото ти сам си го каза - НАПОСЛЕДЪК филмите и музиката ти са платени... Ама само напоследък ли и всички филми ли ?!? Ама, айде да престанем, щото то се обърна така, че аз съм българин тъпак, пък ти си от западняците дето сте прокопсали...
Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
А относно колегите, вече писах, че някой помагат, но си мълчат през повечето време. Аз на тях съм им благодарил. Не се притеснявай за това. Не съм толкова простак.
Зачекнах те за това, понеже за мене думата НИКОЙ означава НИКОЙ, не знам за тебе какво точно значи тази дума, особено като я пишеш с главни букви...
Отговори с цитат
  #32  
Стар 02-08-2016
Joe Joe е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

@TUISTERa - да, искам - докарай ми приемник и карта за НОВА ГР. Не се майтапя. Купувам.
Картата на мое име ли ще бъде? Няма най-вероятно, но това не ми пречи.
Но има въпроси , които ме вълнуват - прекратяване и преподписване на договор - не искам след известен период от време картата да стане не-активна и да е изпозлваема. Тръгна ли да гледам, искам да е за следващите много години. Промяна на пакети - кое може и кое не може - искам да си плащам това което искам да гледам - не ми трябва карта с орязани възможности.

За СКАЙ УК - малко по-натам. Нека да сложа първо голямата антена.
Сега повечето канали не ги ловя и няма смисъл за момента.

Но за НОВА не се майтапя. Аз нямам гръцко гражданство и поради това не мога да стана абонат.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 03-08-2016
lgspasov lgspasov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: GB
Мнения: 187
Благодари: 172
Получил благодарност:
67 пъти в 47 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
@TUISTERa - да, искам - докарай ми приемник и карта за НОВА ГР. Не се майтапя. Купувам.
Картата на мое име ли ще бъде? Няма най-вероятно, но това не ми пречи.
Но има въпроси , които ме вълнуват - прекратяване и преподписване на договор - не искам след известен период от време картата да стане не-активна и да е изпозлваема. Тръгна ли да гледам, искам да е за следващите много години. Промяна на пакети - кое може и кое не може - искам да си плащам това което искам да гледам - не ми трябва карта с орязани възможности.

За СКАЙ УК - малко по-натам. Нека да сложа първо голямата антена.
Сега повечето канали не ги ловя и няма смисъл за момента.

Но за НОВА не се майтапя. Аз нямам гръцко гражданство и поради това не мога да стана абонат.
промоцията е сега
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg a1.jpg (72.5 КБ, 47 разглеждания)
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
без, знанието, Кражба, на, нета, публукуването, снимка, снимкаТА, Собственика


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Кражба на климатик daniordanov Дъра-Бъра 35 31-12-2011 01:53
Google е обвинена в кражба на търговски тайни spgi Дъра-Бъра 0 15-02-2011 21:00
снимкаТА от затъмнението... Didko Забавно 7 05-01-2011 14:38
Как да видя снимката която е постната ето тук? alex78 Новини и мнения 10 20-10-2010 16:43
Собственика на Digi TV изпитва финансови проблеми ТИНТИН Новини 0 15-06-2009 13:11


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:55.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.