The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 24-10-2014
sky2 sky2 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 1,903
Благодари: 303
Получил благодарност:
1,098 пъти в 516 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Васил Вижте мненията
Аз предлагам теми свързани с покупка на нов телевизор да се трият! Не може всеки ,който е решил да купува телевизор да пита тук хубав ли е ,какви недостатъци има и тнт! Телевизорите вече не са като едно време. Ако си разбирач ,няма да питаш!Ако не си ,който и да вземеш няма да намериш разлика!
Аз пък мисля, че в специализиран форум, като този, трябва точно такива теми да са водещите, а не теми с общи приказки (примери, десетки).
  #52  
Стар 24-10-2014
детроник детроник не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2014
Мнения: 74
Благодари: 3
Получил благодарност:
37 пъти в 11 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ВелинАсенов Вижте мненията
Аз съм запланувал утре да отскоча до техномаркет. Ще разгледам и тествам обстойно 3D телевизорите в ценовия диапазон до 1000лв. Приготвил съм флаш диск със SD, HD и 3Д видео, както и тестови решетки.

Ще сравня качеството на картината при различните модели, като контраст, цветова наситеност, ъгъл на видимост и ще направя тест за слепване на картините ако ми дадат възможност. Особено внимание ще отделя за сравнение на пасивните и активните матрици при 3D изображение.

Като се върна, ще пиша какви са впечатленията ми и коя марка съм избрал...
Уф, така се почва Първо си казваш до 1000 лв (Филипс и LG) . Гледаш, гледаш и оставаш разочарован (за LG ясно защо, на Филипс от цялата му дървения), после си казваш айде да видя тия сонита и Панасоници за 1200-1300 лв. Ууу, чудесна картина обаче това малко куца, онова леко дразни... Я да видя Филипса от най-горния клас дето е малко по-скъпичък...уф и той е дървен с тая липса на настройки и какво ли не. Вече сме на 100 Hz матриците и пак не съм доволен... Я да взема някой хубав Самсунг или миналогодишен Панасоник, че другите не струват...и да вдигна още малко бюджета до 2000...така става и като инчовете станат 47. Това е. Избора е направен!!! Май най-често така ни се случва

А, ВелинАсенов, да ти спестя тестването на LG за слепване. Продължава си дефекта, нищо че някои "осведомени разбирачи" писаха, че било само за малка серия, която е изтеглена. Няма нищо вярно в това. Днес ходих в Метро. Известно време са нямали такива LG та и сега са ги заредили отново. Нова партида, от която тествах днес 2 бр. Абсолютно същата работа както досега. Артефакти в изображението, слепване на изображението...всичко което съм изписал по въпроса досега е в пълна сила и за новите им партиди. Онзи ден бях в Технополис. И там тествах и на тамошните бройки го има. Да не сехабиш да ги тестваш де

Последно редактирано от детроник : 24-10-2014 на 18:39
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на детроник за този полезен пост :
Миряна (24-10-2014)
  #53  
Стар 24-10-2014
Чичо Боре Чичо Боре не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2014
Мнения: 482
Благодари: 0
Получил благодарност:
60 пъти в 48 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Така никога няма да си купиш тв. Взимай нещо до 1000 лева и след някоя година белким излезнат по-добри модели
  #54  
Стар 24-10-2014
детроник детроник не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2014
Мнения: 74
Благодари: 3
Получил благодарност:
37 пъти в 11 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от b0rchy Вижте мненията
Така никога няма да си купиш тв. Взимай нещо до 1000 лева и след някоя година белким излезнат по-добри модели
Прав сте Колегите вече се бъзикат с мен, че имам ново хоби - да не харесвам телевизори
  #55  
Стар 24-10-2014
Чичо Боре Чичо Боре не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2014
Мнения: 482
Благодари: 0
Получил благодарност:
60 пъти в 48 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от детроник Вижте мненията
Прав сте Колегите вече се бъзикат с мен, че имам ново хоби - да не харесвам телевизори
То и на мен почти нищо не ми харесва от твтата 2014, но какво да се прави, трябва да гледаме на нещо телевизия.
  #56  
Стар 24-10-2014
Аватара на gggng
gggng gggng не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2008
Мнения: 396
Благодари: 857
Получил благодарност:
90 пъти в 58 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 1
По подразбиране

На мен пък доста модели ми харесват но в техномаркет и технополис са доста по скъпи от интернет магазините ,има на някои модели разлика по 1000 лв
  #57  
Стар 24-10-2014
Heno3HaT Heno3HaT не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2014
Мнения: 11
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Talking

Може ли да качите файловете с които сте тествали LG атриците.Утре мисля да отскоча и аз до Техномаркет.Та мисля и аз да тествам да видя за какво иде реч.
Аз съм от Петрич дано да има някоя читава бройка към нас.
  #58  
Стар 24-10-2014
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,468
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,157 пъти в 2,925 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от детроник Вижте мненията
Миряна, кажи поне кой телевизор купихте Те толкова те дъвкаха в този форум, а сега ни държиш в напрежение .
Аз пък се чудя,кой от вас ще превари другия!
И почвам да се досещам и марката май ще е LG!На батко му е писнало без новини и мачове,а ако не гледа футбол или му забраняват,обяснява кисненето на кака в среднощните дебати!
  #59  
Стар 24-10-2014
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,959
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Явно съм късметлия с моето LG LB650V вече 6 месеца не съм забелязал толкова дъвкания проблем .....
Днес един приятел си е взел 47 LB671 ходих одеве да не би случайно да има проблема ,но няма грижи , телевизора е закупен от техномаркет....

Последно редактирано от bu12tras : 24-10-2014 на 22:23
  #60  
Стар 25-10-2014
детроник детроник не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2014
Мнения: 74
Благодари: 3
Получил благодарност:
37 пъти в 11 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bu12tras Вижте мненията
Явно съм късметлия с моето LG LB650V вече 6 месеца не съм забелязал толкова дъвкания проблем .....
Днес един приятел си е взел 47 LB671 ходих одеве да не би случайно да има проблема ,но няма грижи , телевизора е закупен от техномаркет....
Вашето LB сигурно има проблем, но не го виждате, както и приятеля Ви. Най вероятно той ще го види, но няма да му обърне внимание, щом си е купил телевизор с проблем, който е констатиран вече. Всеки избира сам. А от къде е купен няма значение. Важно е, че е произведен в LG Полша. Както казах и консултантите в никоя техно верига не го забелязват, но когато им се покаже почват да цъкат с език и викат "вярно бе, това не трябва да е така". Не целя да Ви разочаровам от покупката Ви. Просто коментирам фактите и се дразня на политиката на корпорациите. Нищо лично към когото и да е от вас.
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
За, моля, на, Нов, покупка, съвет, Телевизор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Моля за съвет кой телевизор да избера Соньо ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 22 16-10-2014 23:32
Съвет за покупка на таблет bademos КОМПЮТРИ и периферия 14 21-12-2013 16:39
Съвет за покупка живков HDTV приемници 2 09-11-2011 21:28
Съвет за покупка. живков DREAMBOX 13 09-08-2011 01:05
Дайте съвет за покупка на 32" LCD? Веселин Цонев ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 40 21-02-2011 12:15


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:39.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.